Rüyada Mavi Gelinlik Giymek

Rüyada mavi gelinlik giymek, rüya sahibinin uzun zamandan beri imrendiği ama bir türlü sahip olamadığı bir yuvanın çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşının ilerlemesi, yaşıtlarının hepsi evlenmesine rağmen bir türlü evlenemediğinden dolayı çok üzülüyor.

Rüyayı gören kişinin akrabasının aracı olarak rüyayı gören kişiyi tanıştıracağı bir insanı çok beğenecek. Bu insanla tanıştıktan sonra evlenme gündeme gelecek. Yaşınızın geçmiş olmasına rağmen evliliğiniz çoğu insanın imrenmesini sağlayacaktır. Her zaman hayalini kurduğunuz yuvanız sizin daha çok mutlu olabilmeniz için isteyeceğiniz çocuk sayesinde eşiniz ile birlikte daha da mutlu olacaksınız. Sizin hayalini kurduğunuz her dileğinizin gerçek olması ve isteklerinizin gerçekleşmesi sayesinde huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşayacaksınız. Dertlerinizi kesinlikle kendinize çok dert etmeyip, çözüm yollarını aradığınız zaman daha da rahat olacaksınız.

Rüyada mavi gelinlik giymek, rüyayı gören kişi mavi gelinlik giyindiğini gördüyse eğer çevrenizde bulunan kişilere çok dikkat etmeniz gerekiyor

Sizin hayatınızda yıllardır tanıdığınız ama aslında düşmanınız olan bir arkadaşınızdan çok büyük bir kötülük göreceksiniz. Bu kişinin size karşı çok iyi olması ama çevrenizde olan insanların sürekli olarak bu insan hakkında uyarmalarına bir türlü anlam veremiyorsunuz. Çoğu insanın sizi uyarmanıza kulak vermeniz sizin için yararlı olacaktır. Size çok zararı dokunacak olan bu kişiden uzaklaşmanız faydalı olacak. Eğer görüşmeye devam etmeye karar verirseniz maddi ve manevi anlamda çok büyük sıkıntılar yaşayıp zor günler geçireceksiniz.

Yaşamınızda herhangi bir keşke dememek için, çevrenizdeki insanları dinlemeniz gerekiyor. Çok güvenmediğiniz kişilere kesinlikle çok özel sorunlarınızı anlamamanız sizin için daha iyi olur. Sizin herkesi kendiniz gibi bildiğinizden dolayı anlatacağınız sorunlarınızın zaman geçtikçe o insanlarla aranız açıldığı zaman hakkınızda dedikodu olmasına sebep olacaktır. Bu nedenden dolayı kesinlikle insanlarla konuşurken çok dikkatli olmalısınız.

Rüyada mavi gelinlik görmek bazı yorumculara göre de hayırlı bir kısmete yada hayırlı bir evliliğe ve bu evlilikte evinin bereketi olacağına dair söylenir. Ailelerin iyi anlaşacağı anlamını da içerir. Bu rüyayı gören kişi bir bunalımda yada iç dünyasında bir sıkıntısı vardır. Bu rüyadan sonra kederlerini anlatır, yeni iş kapıları açılacağına dair yorum yapılır. Rüyada yırtık mavi gelinlik görüyorsa, bu hayra yorumlanmaz. Beklenilenin olmayacağı yönündedir. Bazende mavi gelinlik gelecekte iyi bir konuma ve kalacak olan bir mirasa mutlu bir hayata rivayet edilir.

Rüyada mavi gelinlik almak, hayalini kurduğu ve istediği bir şeyi gerçekleştireceğine delalettir. Kişi aldığı gelinliği başkasına hediye ediyorsa bir insana yaptığı iyiliğin karşılığını alacaktır.

Rüyada mavi gelinlikle dolaşmak, bu rüyayı gören kişi aşk anlamında sağlam adımlar atar. Mutlulukta havalara uçacağı ve isterse bu kişi ile evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada mavi temiz gelinlik giymek, rüya sahibinin aldığı bir görevde veya yapacağı bir işte istediği sonucu alması, başarılı olacağı manasına gelir. Kişi sevineceği bir haber alacaktır.