Rüyada Mantı Yapmak ve Yemek

Rüyada Mantı yapmak, rüya sahibinin aile hayatında birtakım sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada mantı gören kimse, rüyayı gören kişinin ailesinde geçim sıkıntısı, şiddetli geçimsizlik gibi sorunlar yaşayacağına işaret eder. Rüyada mantı yemek, kişinin çevresindeki insanlara sürekli olarak sıkıntı çıkardığı bu yüzden de çevresi tarafından pek sevilmediğine de alamet eder.

Rüyada mantı açmak, mantının hamuru ne kadar açılmışsa o kadar rahatlıklı ve ferahlık şeklinde yorumlanır. Rüyasında incecik bir hamur açtığını gören kişi zorlukları atlatarak rahatlığa erişir veya zorlukla da olsa yüksek kazanca sahip olur. Aynı zamanda rüyada mantı açmak helal yoldan kazanılan para manasına da gelmektedir. Rüyasında mantı hamurunu açıp onu kestiğini gören kişi ortaklı bir işe girer. Bu işteki büyük sorumluluk rüya sahibine aittir. Bunun yanında rüyada görülen mantı büyük şirket veya fabrikayı simgeler. Dolayısıyla rüyasında mantı açtığını gören kişi büyük bir şirket veya fabrikada işe girer veya böyle bir yerde çalışan bir kimseden büyük bir yardım görür.

Rüyada mantı pişirmek rüyayı gören kişinin iş hayatında ulaşmayı düşündüğü hedef doğrultusunda yaptığı çalışmalarla amacına her geçen gün biraz daha yaklaştığını anlatır. Dolayısıyla kişinin yakın zamanda iş hayatında güzel gelişmeler yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada mantı yapmak rüyayı gören kişinin ruhsal manada yaşadığı sıkıntıların üstesinden geleceğine, hayattan beklentilerinin bir bir gerçekleşeceğine, işlerinin açılıp maddi açıdan gelişeceğine rivayet eder.

Rüyada mantı almak rüyayı gören kişinin yaptığı iş hakkında büyük atılımlar gerçekleştirmek istemesine rağmen önüne birtakım engeller ve sıkıntılar çıkacağına ancak sabrederse bu sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada çiğ mantı görmek rüya sahibinin güzel işlere imza atacağı şeklinde yorumlanır. Ancak bunun yanında kişinin iyi ve ahlaklı karakterinden ödün vereceği, bildiğini okuyacağı şeklinde de yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin kuyusuna kazmak isteyen insanların olduğuna ve bu kimselere dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi sıkıntılı zamanlarını atlatır atlatmaz büyükçe bir maddi kazanca sahip olur.

Rüyada mantı hamuru görmek rüyayı gören kişinin geçimini sağlamak için yaptığı iş nedeniyle çektiği sıkıntı ve eziyetin bitmesine rivayet eder. Rüya sahibi iş hayatında çok daha iyi bir konuma gelir. Bunun neticesinde kendisine yüklenen sorumluluklar da azalır. Kişi sahip olduğundan çok daha rahat bir döneme girer.

Rüyada pişmiş mantı görmek hem olumlu hem de olumsuz manda yorumlanır. Olumlu olarak rüyayı gören kişinin yakın bir akrabasını evinde ağırlayacağına veya güzel haberler alacağına işaret eder. Olumsuz olarak ise rüya sahibinin art niyetli bir kimsenin kötülüğüne maruz kalacağına alamet eder.

Rüyada mantı çorbası görmek rüya sahibinin çevresinin yardımıyla yaşadığı maddi çıkmazlardan kurtulacağına, sahip olduğundan çok daha güzel bir yaşama başlayacağına alamet eder.