Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek, mutluluk anlamındadır. Kişinin etrafındakiler ile çok iyi anlaşacağını göstermektedir. Rüyada lokun gören kimse, tüm dertlerini geride bırakıp sadece mutlu ve huzurlu bir hayat için çabalayacak olması anlamını içerir. Ayrıca, çok iyi bir evlilik yapacaktır. Tüm tabirler incelendiğinde lokum içeren rüyalar kesinlikle kötü ya da olumsuz bir anlam barındırmamaktadır.

Rüyada lokum görmek, bir zaman sonra o kadar mutlu olacaktır ki herkes tarafından kıskanılmaya başlayacaktır. Rüyayı gören kişinin, her konuda bilgi sahibi olacağına da yorumlanır. Rüyada güllü lokum görmek, yani bu durum iş yerinde üst düzeyde bir yöneticiliğin habercisi olabilir. Bu rüya kişinin, herkes tarafından çok sevildiğini ve değer verildiğini göstermektedir.

Rüyada lokum yemek, çok iyi ve güzel olaylara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, yaşamda isteyip de gerçekleştiremediği şeyleri artık yerine getirebileceğini göstermektedir. İlaveten, lüks bir tatile gidileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada lokum yapmak, aile bireylerini bir toplantı veya akşam yemeğine çağıracak olmaya yorumlanır. Kişi, bu şekilde herkesi mutlu edecektir. Mutlu olmaları için çok özenecek ve bu görüşmeden aile üyelerinin memnuniyet ve mutluluk ile ayrılacağını gösterir.

Rüyada lokum çalmak, çok sevilen birine ihanet edileceğine tabir edilir. Bu aldatma her konuda olabilir. İş arkadaşını ya da eşini, dostunu yarı yolda bırakma manasına gelmektedir. Ya da rüyayı gören kişi birine verdiği sözü tutamayacaktır.

Rüyada lokum almak, oldukça uzun bir seyahat yapılacağı anlamındadır. Bu yolculuk, kişiyi çok yoracaktır fakat büyük bir tecrübe ve keyif verecektir. Kazanılan deneyimler sonucunda hayatın zorlukları karşısında dayanıklı ve güçlü durabilmeyi öğrenecek demektir.

Rüyada lokum dağıtmak, arkadaşlara sürpriz yapılacağının bir göstergesi olmaktadır. Ayrıca, rüya bir erkek tarafından görülür ise, kız arkadaşına evlenme teklif edeceği yorumu yapılır. Bu rüyayı gören her kimse, çok büyük mutluluklar yaşayacaktır.

Rüyada lokum aramak, yakın akrabalardan ve arkadaşlardan bir yardım isteneceğine tabirlenir ve bu yardıma kişinin gerçekten de çok ihtiyacı olacaktır. Bir de, bu rüyayı gören kişilerin akrabalık ilişkileri düzelerek aralarındaki bağ kuvvetlenecektir.