Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek, rüya sahinin ticaret politikasında oldukça başarı sağlayacağına ve yükseleceğine delalettir. Aynı zamanda lahana görmek kişinin hayatında sert, tutumlu, katı ve dar görüşlü birisinin olacağına yorumlanır. Rüya lahana görmek, başka bir deyişle kişinin kötü bir haber alacağına ve depresyona gireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hem iş hayatında hemde aşk hayatında sorunlar yaşayacağına ve ayrılıkların olacağına yorumlanır. Kişi rüyasında lahanayı toplarken görüyorsa, bu kişinin birikimler yapacağına işarettir. Kişi ileriye dönük olarak sağlam yatırımlarda bulunmak isteyecek ve bu sebepten ufak yatırımlarla birikim yapmaya başlayacaktır.

Rüyada lahana sardığını görmek, rüya sahibi için hayırlara işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında olumlu gelişmeler olacağına, başarılarının emeğini alacağına işarettir. Rüya sahibi aynı zaman aşk hayatında da mutluluğu yakalayıp bu ilişkiyi evlilikle taçlandıracağını müjdeler.

Rüyada lahana yediğini görmek, bir kişinin rüya sahibine sırlarını, dertlerini açacağına ve derman bekleyeceğine işarettir. Rüya sahibi bu kişiye el uzatacak ve dertlerine ortak olacaktır. Bu kişi yakın çevreden, aile içinden veya iş ortamından olabilir.

Rüyada lahana aldığını görmek, rüya sahibinin ayağına gelen iş fırsatlarını doğru değerlendirerek kısmetinin açılacağına işarettir. Rüya sahibi doğru zamanda doğru adım atarak makam, mevki sahibi olacak ve parasal güce kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada lahana sarması görmek, kişinin güzel bir döneme geçeceğine işarettir. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, güzel haberler alacağına işarettir. İş hayatında yöneticilik pozisyonuna yükselebilir, aile içinde ise çocuk müjdesine işarettir.

Rüyada lahana turşusu görmek, hastalıklara şifa olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakınında ağır hasta olan birinin sağlığına kavuşacağına işarettir. Kişinin tedavi gördüğü bir hastalığı varsa iyileşeceğine, eski sağlıklı günlerine geri kavuşacağına delalet eder.

Rüyada lahana turşusu yemek, kişinin her zaman kısmetli olacağına işarettir.Rüya sahibinin karşısına en yakın zamanda hayırlı bir kısmetinin çıkacağına yorumlanır.

Rüyada lahana yemek, sonu belli olmayan bir kısmet için uğraş vereceksiniz. Merak uyandıran haberler alınacaktır.

Rüyada lahana sarması sarmak, şansı bir hayata, mutluluğa, güzel dilli genç birine, bol kazançlı işlere, toplumsal hayatta mutlu olmaya, merhamet sahibi çocuğa dalalet eder.

Zengin bir yabancıya, fayda verecek uğraşlarla uğraşılmasına, hayırlı uzun bir ömre, kazançlı zamanlara, feraha kavuşmaya tabir olunur. Rüyada lahana sarması sarmak nadiren de olsa sefil bir yaşama, huzursuz bir hayata, kötü birisi tarafından zarara uğramaya delalettir. Maddi olarak kayıplara, korkuya ve fenalığa uğramaya da yorulur.

Rüyada lahana turşusu görmek, genel olarak turşu görmek iyiye yorumlanmaz. Kişinin uğraş verdiği bir işten başarılı sonuçlar alamayacağına, hayal kırıklığına uğranacağına rivayet edilir. Rüyada lahana turşusu görülmesi, gereksiz ve boş işlerle zaman kaybedilmesi yüzünden beklenilen gelişmeler konusunda hayal kırıklığına uğranacağına yorumlanmaktadır. Lahana turşusu yapıldığının görülmesi, rüyayı gören kişinin inatla yaptığı bir hatayı devam ettirmeye çalıştığını, bu durumun sonunda başını fena halde ağrıtacağına yorumlanır.

Rüyada lahana yemeği pişirmek, sorun yaşanmadan geçen hayırlı bir hayata, kötü insanların, size zarar verecek insanların şerlerinden korunmaya veya kurtulmaya dalalet eder. Hayatınızı dolu dolu, istediğiniz şekilde yaşayacaksınız.

Rüyada lahana satmak, bol getirisi olan ticari kazançlara, özenilen güce ulaşmaya, mutlu bir hayata, devlet kademesinde yükselmeye alamet eder. Maddi olarak zenginleşmeye, talihli olmaya, kabiliyetli bir insana, güzel uğraşlarla uğraşılmasına, cömert kadına yorumlanmaktadır. Rüyada lahana satmak tabiri nadiren de olsa kötü yorumlanır. Buna göre ticaret hayatındaki başarısızlıklara, maddi problemlere, can sıkıntısı yaşanmasına, sorumluluktan dolayı zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada haşlanmış lahana görmek, bu rüyayı gören kişinin kısmeti her zaman açık olacaktır. Bolluk ve bereket içinde bir hayat sürecektir. Rüyada haşlanmış lahana görülmesi art arda kısmetlerin geleceğine haber vermektedir.