Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, elem, gözyaşı ve keder olarak yorumlanır. Rüyada kuru soğan görmek, rüya sahibinin büyük zorluklar yaşayacağına, çok acı haberler alacağına, duyduğu haberlerden huzursuzluk ve endişe duyacağına işarettir. Rüya sahibi çok güçlü ve kuvvetli bir kişidir ve ekmeğini taştan çıkarmaktadır bu yüzden keyfi ve rahatı yerindedir. Kişi yaşadığı bu güzel hayat nedeniyle dosttan çok düşman edinmiştir.

Rüyada kuru soğan görmek, rüyayı gören kişinin daha çok ilerlemesini istemeyen kem gözlü, kötü niyetli, fesat kişiler çevresini sarmıştır. Bu kişiler rüyayı gören kişinin yaptığı güzel işlere engel olamaya çalışacaklardır. Cafer-i Sadık (r.a) Hazretleri, rüyada kuru soğan görmek, maddi hayatta çekilecek keder ve eleme, haset, kıskanç insanlara, sıkıntı ve üzüntüye delalet eder buyurmuştur.

Rüyada kuru soğan yemek, rüyayı gören kişinin, bütün sıkıntılarını içine attığını gösterir. Aile içinde büyük üzüntüler yaşadığını ve bunları kimseye belli etmemek adına sürekli sustuğunu belirtir. Bu kişi hayat karşısında her zaman güçlü ve dirayetlidir. Rüya sahibi, çok soğukkanlı ve kuvvetli olduğundan, yaşadığı tüm olumsuzlukları lehine çevirmeyi başaracaktır.

Rüyada kuru soğan almak, rüya sahibinin çok acı bir haber alacağına büyük üzüntü ve kedere düşeceğine işaret eder. Hakarete ve büyük haksızlıklara uğrayacak, çok kötü sözler işitecek ve bu nedenlerden dolayı büyük üzüntüler geçirecektir.

Rüyada kuru soğan koklamak, rüyayı gören kişi geçim sıkıntısına düşecek, çalıştığı işlerden parasını alamayacak ve iş yerinden ayrılmaya karar verecektir. Huzurunu kaçıracak birçok gelişmeyle karşılaşacak, kötü olaylar ile karşılaşacak, keyfi kaçıp mutsuzluğu artacaktır.

Rüyada kuru soğan doğramak, rüyayı gören kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir, bütün hayalleri yıkılacak, yaşadığı olaylar kendisine dert olacaktır. Rüya sahibinin kendisine güveni tam olduğundan, kimsenin lafına aldırmayacak, işlerini kimseye bırakması söz konusu olmayacak ve alnı hep açık olacak şekilde yaşayacaktır.

Rüyada kuru soğan toplamak, rüya sahibi çok cefakar bir kişidir. Çektiği tüm sıkıntı ve cefalara karşılık, hiç kimseye çektiklerinden bahsetmeyen, dert yanmayan, çektiği tüm sıkıntı ve dertleri içinde biriktiren bir kişidir.

Rüyada kuru soğan kesmek, dalkavuk, devamlı kendi çıkarları peşinden koşan, beş kuruş için her şeyi yapan, sürekli kendi menfaatleri peşinde koşan, çıkarcı, bencil, ikiyüzlü, arsız kişi demektir. Kendisi gibi güçlü, iş hayatında başarılı, kariyer yapmış çocuklar yetiştirecektir.

Rüyada kuru soğan zarı görmek, rüyayı gören kişinin, aile içerisinde birçok sıkıntı yaşayacağına, tartışmalara karışacağına, tartışmalar yüzünden bu kişiler ile ters düşeceğine, oluşan dedikodular yüzünden iş hayatının karışacağına, iş yerinde istenmeyeceğine, yakınındaki bir arkadaşının ihaneti ile karşılaşacağına, haksız yere tek başına kalacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Soğan Görmek, rüya sahibinin tez zamanda kötü bir haber almasına ve üzüntüye düşmesine işaret eder.Rüyada kuru soğan gören kişi, aile fertleriyle bir tartışmaya girerek itibar kaybeder ve çok sıkıntı çekebilir. Rüyada kuru soğan gören kişi yaptığı haytaların açığa çıkacağına, popilerliğini kaybedeceğine diye yorumlanır. Rüya sahibinin yalnız kalacağına ve yaptığı hatalarla yüzleşeceğine diye yorumlanır. Rüyada soğan kurusu görmek, hane sahiplerine kalan mirasın tez zamanda kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada kuru soğan gören kişi,işinde çok sıkıntılar yaşanacağı ve eline geçecek bir miktar parayı da telef edeceğine işarettir. Rüya sahibi evli ise eşler arasında ayrılık olacağına ve çok sıkıntılı günler yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir hastalığı varsa,hastalığın ilerleyeceğine veya aile fertlerinden yaşlı bir erkek hataları varsa vefatına diye yorumlanır. Rüyada soğan kurusu görmek bazı zamanlar ise rüya sahibinin varsa evladı hastalık geçireceğine fakat bu hastalığın ciddi boyutta olmayacağına delalettir. İslami yorumlara göre genelde rüyasında soğan kurusu görmek pekte iyi yorumlanmaz. Rüyasında soğan kurusu gören kişinin hanesine uzak yoldan yakın bir akrabası gelir ve ufak sıkıntılara yol açabilir. Bazı yorumculara göre ise rüyada kuru soğan görmek çok iyi tabir edilir.

Rüya sahibinin çok zorluklar çekerek büyük mutluluklar yaşamasına, çabalar sonucunda ulaşılacak hayırlı paraya diye yorumlanır. Rüyasında soğan kurusu gören kişi, bir seyahate çıkar ve oradan müjdeli haber ile döner. Rüya sahibi evli ise eşler arasında yaşanan gerginliğin bitmesine ve mutluluk dolu bir ömre delalettir. Rüyada soğan kurusu gören kişi bir kadın ise, hamile olacağına ve bir erkek bebek dünyaya getireceğine diye tabir edilir. Bazı tabirciler ise kaybedilen kariyerin geri gelmesine diyede yorumlar. Rüya sahibinin bir hastası var ise hastanın kısa zaman içinde şifa bulmasına, eğer hasta rüya sahibi ise hasta ise, hastalığının korkulacak bir şey olmadığına ve tez zamanda sağlığına kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada kuru soğan görmek, rüya sahibi için pek hayırlı değildir. Yaşantınızda karşınıza çıkacak olan zorluklara, keyifsiz günlere, huzursuzluğa ve sürekli olarak çabalamaya işarettir.

Rüyada Kuru Soğan Almak: Haksızlığa uğramakla, üzülmekle ve acı çekmekle tabir edilir.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak: Ne kadar çile çekerseniz çekin, her şeyi kendi dünyanızda yaşadığınız anlamına gelir.

Rüyada Kuru Soğan Yemek: Sıkıntıları ve dertleri içine atmakla tabir edilir.

Rüyada Kuru Soğan Soymak: Menfaatçi kişilerle tabir edilir.