Rüyada Kuru Pasta Yemek

Rüyada kuru pasta yemek, rüyada kuru pasta yediğini görmek çevresi tarafından sevilen biridir. Tatlı, sevecen, güler yüzlü kimsedir. Çevresindeki insanlara yardımcı olmayı seven dertlerini dinleyen ve elinden geldiğince onlara yardımcı olur. İnsanların sevinci ile sevinir onların dertleri ile dertlenir. Süslü ve renkli kuru pastalar yediğini görmek kolay yoldan elde edilen maldır. Pastanın çokluğu aynı zamanda bol kazanç ve bolluğa ucuzluğa işaret eder.

Rüyada kuru pasta yemek, rüyada yenilen kuru pastanın tatlı olması ve çok severek yenmesi hayallerin gerçekleşeceği, kısa zamanda tüm isteklerimizin yerine geleceği ve istediğimiz hayatı yaşamaya başlayacağımız bir dönemdir. Her şey artık istediğiniz gibi olacak ve maddi konularda hiç bir sıkıntınız kalmayacaktır. Manevi olarak karşı cinsten biriyle yakınlık kuracak ve ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki yaşayacaksınız. Bu ilişkinin de nikahla taçlanmış güzel bir evliliğe dönüşmesi mümkündür. Rüyada yenilen kuru pastanın tuzlu olması ise acı keder ve üzüntüyü ifade eder. Huzuru bozacak haberlere ve işlere yorumlanır.

Rüyada kuru pasta yemek, rüyada bir düğünde çokça yenilen ve dağıtılan kuru pasta dünya barışına, piyasanın bolluk ve bereketine yorumlanır. Çiftçilerin güzel ekinler elde edeceği emeğinin karşılığını kat kat alacağını ifade eder.

Rüyada kuru pasta yemek bir büyüğe fikir bazında danışmak, ondan fikir ve el almak anlamına gelir. Kuru pasta yemek aynı zamanda sağlık, muradına erişmek ve iyileşmek demektir.

Rüyada kuru pasta almak evde toplanacak coşkulu bir kalabalığa, bayram sevincine, düğün dernek çatısı altında toplanıp eğlenmeye işaret eder. Rüyada birinin elinden kuru pasta çaldığını gören kişi kıskançlığa kapılarak günaha girer.

Rüyada tuzlu kuru pasta görmek bir kitap çıkarmaya, bir şiir okuyarak kalabalık kitleleri etkilemeye, sanat ve ilim yoluyla büyük ve mevki sahibi bir yerlere yükseleceğine işaret eder.

Rüyada tatlı kuru pasta görmek geçime, berekete işarettir. Tatlı kuru pastaların üst üste dizildiğini gören kimse oğlu ya da kızı ile birlikte bir otobüs yolculuğu yaparak bir aile büyüğünü ziyaret eder. Tatlı kuru pastaları çöpe döktüğünü gören kişi hayırlı bir kısmeti elinin tersiyle iter.

Rüyada yaş pasta görmek birlikte huzur içinde yaşlanabilecek bir eş ile tanışıp onunla dünya evine girmek anlamına gelir. Yaş pasta aynı zamanda huzurlu bir şekilde yaş almaya, gelen davetlilerin hayır dualarını ve alkışlarını toplamaya delalettir.

Rüyada kuru pasta ikram etmek büyük ve hayırlı bir misafir grubunun eve geleceğine işaret eder. Bu misafirlerden alınacak bir haber ile yeni planlar gündeme gelebilir, yeni yol haritaları şekillenebilir.

Rüyada taze kuru pasta görmek yeni alınacak haberlerin ışığında sevinip yola çıkmaya delalettir. Taze kuru pasta ağız dolusu yiyip daha sonra dişlerini fırçalamaya gittiğini gören kimse büyük bir temizlik faaliyeti içerisinde kendisini görür ve bulur.

Rüyada renkli kuru pasta görmek rengarenk bir geleceğe, keyfe, huzurlu bir ortamda uzun bir süre vakit geçirmeye delalettir. Renkli kuru pastalardan kırmızı sevince, yeşil huzura, mavi ise hiç bitmeyecek sonsuz bir mutluluğa işaret eder.