Rüyada Kuru Fasulye Yemeği Görmek

Rüyada kuru fasulye yemeği görmek genel anlamı ile bolluk, bereket, kısmet ve nasip olarak yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise Rüyada kuru fasulye yemek, olabilecek değişikliklere tabir edilir. Bazı alimlere göre rüyada kuru fasulye ekmek, ele geçecek bir mirasın varlığına yorumlanır. Bir diğer yorumu ile Rüyada kuru fasulye pişirmek zafer, başarı, şan ve itibar anlamına gelmektedir.

Rüyada Kuru Fasulye görmek, nasiplenmek anlamı taşır. Deyim yerinde ise kişinin nasibi ayağına gelecektir. Rüyada kuru fasulye vermek, başka bir yorum ise hiç umulmadık bir anda gelecek olan bir iş ya da ortaklık teklifine işaret eder. Cafer-i Sadık ( r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin, aile içinde huzur, mutluluk bulacağına evinde kıtlık yaşanmayacağına, geçim sıkıntısının biteceğine ve refah günlere tabir edilir. İmam Nablusi ( r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören borçlarını öder, geçim sıkıntısı azalır.

Rüyada kuru fasulye yemek, İslami almamı ile rüya sahibinin kendisine hayır ve menfaat sağlayacak bir iş yapmasına tabir edilir. Diğer bir yorumu ise ticarette kazanmak, iş hayatında terfi almak ve yeni bir iş teklifi olarak da yorumlanmaktadır.Rüyada kuru fasulye yemek iş hayatında rüya sahibi tarafından uzunca bir zamandan beri beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zamanda alınacağına, bu haberin alınması ile yeni çalışmalar ve yeni atılımlar gerçekleştirileceğine ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine ve kendisini neredeyse ailesine adayacağına delalet eder.

Rüyada kuru fasulye yemeği görmek pişirmek, İslami anlamı; kişinin para kazanmasına, yeni bir gelir kapısı açılmasına delalet eder. Rüyada kuru fasulye pişirdiğini görmek, bolluk ve bereket anlamı taşır.

Rüyada kuru fasulye toplamak, rüyayı gören kişinin, emek verip çalışacağına ve emeklerinin mükafatını fazlasıyla alacağına, refah bir düzeye ulaşacağına tabir edilir. Yeni bir kazanç imkanı olarak da değerlendirilir.

Rüyada pişmiş kuru fasulye görmek, hane içinde yaşanacak bolluk ve berekete delalet eder. Kişinin, kazandığı para bereketli olacak tüm parasal sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Bazı yorumculara göre hayırlı haberlere ve müjdeli durumlara tabir edilir.

Rüyada etli kuru fasulye görmek, hayırlara vesile eder. Kişinin öngörülü olmasına, kendine zarar verecek kişi ve durumları görüp buna göre tedbir almasına yorumlanır. Aynı zamanda, küçük gibi görünen bir işten memnun edici sonuçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kuru fasulye görmek, rüyayı gören kişinin bir karar aşamasında olduğuna delalet eder. Verilecek karar, kişiye menfaat sağlayacağına ve hayatında bir takım değişikliklere sebep olacağına değerlendirilir. Şanslı bir döneme de tabir edilir.

Rüyada haşlanmış kuru fasulye görmek, hayal ve isteklerin gerçekleşmesi için sabır gerektiğine yorumlanır. Bazı alimlere göre bu rüya, aile, iş ya da sosyal yaşantıda bir takım aksiliklerin yaşanacağına, huzurun kaçacağına ve sıkıntılı bir döneme tabir edilir.

Rüyada kuru fasulye yemeği görmek, hayırlı ve güzel başlangıçlar olarak yorumlanır. Bazı tabirlere göre helal para ve mal olarak da tabir edilmiştir. Yakın zamanda hane içinde yaşanacak huzur dolu günlere işaret eder.

Rüyada yeşil fasulye görmek, kötü talih ve kaderle yorumlanır. Risk alacağınız işleri girişmeden önce iyi düşünmeniz gerekir. Yeşil fasulye, hastalıkla gelecek olan sıkıntıya delalet eder. Fasulyelerin kuru halini ve buruşuk halini görmek hayal kırıklıkları yaşayacağınız anlamını taşır. Ayrıca size bereket, şans ve büyük paradır, derler. Rüyada yeşil fasulye görmek gelecek olan kısmetin habercisidir. Ve fasulyedeki görülen renklerin durumuna göre de değişmektedir. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman yeşil fasulyeyi hastalık ve üzüntü olarak ifade etmiştir.

Rüyada yeşil fasulye toplamak bir kişi rüyasında herhangi bir bahçeden yeşil fasulye topladığını görüyorsa bu rüya hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak kısa zaman içerisinde yaşayacağı talihli bir olaya işaret edilir. Kişinin şansının açılacağına ve son zamanlarda oldukça olumlu işler başaracağı ifade edilir. Rüyada yeşil fasulye toplamak fasulyeyi toplayan kişinin hayırlı kısmetler ile karşılaşacağı da ifade edilir. Rüyada toplandığı görülen yeşil fasulyeler sayıca ne kadar fazla ise kişinin şansının ve bahtının da o kadar açık olacağı ifade edilir.

Rüyada kuru fasulye satın almak rüyada satın alındığı görülen kuru fasulye çevrenizden yakınım dediğiniz bir arkadaşınız tarafından kötü bir şekilde kıskanıldığını za işarettir. Bu durumda dikkatli olmak ve etrafınızda bulunan herkese güvenmemeniz gerekmektedir. Rüyada kuru fasulye satın almak yakın çevrenizden göreceğiniz zarara işaret etmektedir. Bu konuda dikkatli davranmanız da fayda vardır.