Rüyada Kürdan Görmek

Rüyada kürdan görmek, rüyayı gören kişinin alnının teri ile para kazandığına, kimsenin malına parasına göz dikmediğine ve insanlara kötülük yapmaktan kaçındığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin daha evvel yaptığı hatalar ve günahlar karşısında tövbe edeceğine ya da tövbe ettiğine, Kendini Allah yoluna adayacağına işaret eder.

Rüyada kürdan görmek hanede çok uzun zamandır beklenen müjdeli habere ve doğuma işaret eder.Rüyada kürdan ile dişleri temizlemek, uzun yıllardır birikim yapılan ve rahat içinde yaşamayı sağlayan malın zekatı olarak yorumlanır

Rüyada kürdan yapan kimseyi görmek, uzun zamandır bedeni saran ve sıkıntılara yol açan bir hastalıktan kurtulmaya ve iyileşmeye işaret eder. Aynı zamanda hastalık döneminde kişiye yardım eden dosta işaret eder.Rüyada kürdan görmek başka bir yoruma göre, maddi anlamda sıkıntıya düşüleceğine işaret eder.

Rüyasında kürdan kırmak rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde eski dost çevresine girecek veya yakın bir ilişkide bulunacaktır. Bazı yorumculara göre ise girilen bir ortamda tanıştığı bir kişiyle ömür boyu devam edecek bir arkadaşlık kuracağı anlamına gelir.

Rüyasında kürdan yutmak rüya sahibinin iş hayatında önüne engeller çıkacağına işarettir. Fakat sağlık sorunları varsa iyileşme yaşayacaktır. Aile içerisinde ise ufak tefek problemler görülebilir.

Rüyada kürdan aldığını gören kişi bir konuda problem yaşayacaktır fakat yanındaki insanların yardımıyla bu problemin üstesinden gelecektir. Bu problemin sonucunda yanında olanlarında çok sevineceği bir takım gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada eline kürdan battığını gören rüya sahibinin etrafında onu çekemeyen ve onu istemeyen bir kimse olduğu anlamındadır. Rüyasında dişine kürdan battığını gören kişinin ise aile içerisinde veya arkadaş çevresinde iyi olan ilişkilerini bozmaya çalışan kişiler olduğu anlamına gelir.

Rüyada kürdanın kırıldığı gören kimsenin girdiği yeni bir ortamda çok iyi bir insanla karşılaşacağına ve ömrünün devamında da bu insanın hayatında olacağına işaret eder. Başka yorumculara göre ise bu rüyanın sahibi iş hayatında bir takım talihsizlikler sonucunda işini kaybedecektir.

Rüyasında kürdanla dişlerini temizlediğini gören rüya sahibi, yıllar boyunca yaptığı yatırımın ve biriktiği mal varlığının karşılığını alacaktır. Bu birikim sayesinde kalan hayatını refah ve mutluluk içinde yaşayacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin üzerine düşen zekatı vermesi gerektiğinin habercisidir.

Rüyasında kürdan isteyen kişi iş çevresinde veya sosyal çevresinde bir kişi tarafından suçlanacak ve aslında yapmadığı bir şey yüzünden adı karalanacaktır. Haksızlığa uğrayacaktır. Başka bir yorumcuya göre ise aileye bir bebek müjdesi geleceğinin habercisidir.

Rüyada bir kimseye kürdan verdiğini gören rüya sahibi gerçek hayatında da ihtiyaç sahibi olan birine yardım edecektir. Kişinin yakın bir dönemde maddi durumu rahatlayacak ve parasal anlamda kazançları artacaktır. Başka yorumculara göre ise birine kürdan verdiğini gören rüya sahibinin ailesinin içinde bir takım sorunlar ortaya çıkacaktır ve huzursuzluklar boy gösterecektir.