Rüyada Kumar Oynamak Para Kazanmak

Rüyada kumar oynamak para kazanmak yapılacak bazı işlerde sonuçlarının kötü biteceği şeyler olacağına işaret eder. Kumar oynamak, kendinizi iş konularda strese kaptırmamanız gerektiğine vurgu yapılır. Kumar oynamak, kuşkuların olacağına, başlanılacak bir iş için iyi incelenip analiz yapılması gerekecek durumların olacağını vurgular.Rüyada kumar oynadığını görmek, riskli bir durumu kendi lehinize çevireceğine yorumlanır.

Rüyada kumar oynayıp kazanmak, zar oyunları oynamak, zarlar atıldığı zaman çıkan sayılar bir mesaj içeriği anlamı taşıyabilir, bunların değerlendirilmesi gerektiğini belirtir, kağıt oyunlarından kumar oynamak, yapılacak bazı imza olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği vurgulanarak atılacak imzalara, yapılacak aile işlerinde önem gerektiren konuların gündemde olarak sizi daha da temkinli yapacağı hallere yorumlanır.

Rüyada kumar oynayıp kaybetmek, Bazı emek harcanmadan gelecek paranın sonunun çok da iyi olmayacağı konusunda uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Kumarda kaybetmek, duygusal hayatınızda inişlerin çıkışların olacağı, dengesizliklerin sonunun çok da iyi olmayacağına vurgu yapılır.

Rüyada kumarhane görmek, yeni bir aşk ilişkisini belirtir. Rulet gibi kumar oyunlarını oynamak, sizi aşan zorlayan konuların içinde kendinizi bulacağınıza, bunu devam ettirirseniz zor ama sonunun güçlü olacağını vurgular.

Rüyada kumar oynamak, rüya sahibinin haram para kazandığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rüyasında kumar oynaması hayra alamet etmez. Rüya sahibinin kötü şansının olduğuna, bahtının kapandığına, hayırsız bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin kötüye gidip zarar edeceğine, eşi ile arasının bozulacağına, hastalığa yakalanıp uzun zaman uğraşacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağı, uzun bir süre yalnızlık çekeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında kumar oynayıp kazandığını gören kişinin şansının açık olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin her işinin rast gideceğine, istediklerinin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde başarılı olacağı bir döneme girdiğine, kazancının artacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşa süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin varsa hastalığının şifa bulup sağlığına kavuşacağına, sevdikleri ile arasını düzelteceğine işaret eder.

Rüyasında kumar oynayıp para kaybettiğini gören kişinin işlerinde zarara uğraması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinden ayrılmasına, maddi anlamda kayıplar yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin itibarını kaybedeceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ve ailesinin beklemediği bir masraf çıkacağına bu nedenle de ailece zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kumar makinesinden kumar oynadığını gören kişinin bağlılığının yüksek bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevdiğine karşı sorumluluklarını yerine getirdiği ve ona aşkla bağlı olduğuna işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin mutlu bir beraberliği olduğuna ve evli değillerse evlilik yolunda ilk adımı atacaklarına işaret eder. Eğer evliyseler hayırlı bir evlat sahibi olacaklarına işaret eder.

Rüyasında oynanan bir kumar kağıdı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde zarara uğrayacağına, ortaklıklarının bozulacağına ya da çalıştığı işinden ayrılmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eşi ile arasında ihanet olacağına, sevdiği bir dostu ile anlaşmazlık yaşayacağına, ailesi ile arasının açılacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada kumar oynanan kağıt gören kişinin yalancı, kötü niyetli biri olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyasında oynadığı kumarın borcunu gören kişinin kötü günler geçireceği bir dönemde olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ve ailesinin olmadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bilerek yaptığı bir hata yüzünden vicdan azabı duyup ceza çekmesine, kendi yaptıklarıyla yüzleşmek zorunda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi tarafından dışlanacağına, sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına ve bu nedenle büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kumar oynayıp kazanmak, ahlak seviyesi düşük insanlarla çevrili olacağınız anlamındadır. Kimi yorumculara göre gbir konuda kendinizi riske atacağınıza fakat bu durumdan kazaç sağlayacağınıza işaret eder.Rüyada kumar oynayıp kaybetmek, sizin davranışlarınızdan dolayı bir yakınınıza zarar gelebilir. Göze aldığınız risk, hatalarınız size ve çevrenizdekilere zarar vercek demektir.

Rüyada kağıt oynamak, bir kişinin ya da bir şeyin üstüne kumar oynayıp oynamadığınızı ya da gereksiz bir risk alıp almadığınızı düşünün. Başka bir yoruma göre, dikkatinizi çalışmaya yöneltmeniz gerekiyor olabilir.Rüyada barbut oynamak, bu kumar oyununu oynamak, sıkıntılı bir haber alabileceğinize, üzülebileceğinize, kısmetsizliğe işaret eder.

Rüyada rulet oynamak, hayatınızdaki belirsizliği ifade eder.Rüyada iskambil oynamak, yanlış işler yapıp zarara uğramaya ve rüya sahibinin düşmanla­rının fırsat kolladığına işaret eder.Rüyada eğlence amaçlı iskambil oynamak, hayallerinizi gerçekleştireceksiniz demektir.Rüyada para için iskambil oynamak, maddi sıkıntılar ile boğuşacağınız bir dönemde olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada briç oyununu izlemek veya Rüyada briç oyununu oynamak, sizde dinlenme ihtiyacının günden güne artacağına, huzur ve sakinlik isteyeceğinize işarettir.