Rüyada Kulaktan Pislik Çıkması

Rüyada kulaktan pislik çıkması, iyi günlere ve olumlu şeylere yorulur. Rüya sahibinin uzun zamandır aile içinde yaşadığı huzursuzluğun son bulacağına ve hastalıkla boğuşan bir yakınının şifa bulacağına delalet etmektedir. Kişinin işlerinin yoluna gireceğine ve maddi zorlukların bu sayede üstesinden geleceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kulak görmek, kişinin girişeceği işlerde başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin gece gündüz çalışarak verdiği emeklerinin karşılığını alacağına ve elde ettiği başarı sayesinde toplum önünde saygınlık kazanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kulak temizlediğini görmek, yakın zamanda alınacak mutlu bir habere delalet etmektedir. Rüya sahibinin alacağı bu haberin ardından gururlanacağına ve kendini mutlu hissedeceğine yorulur. Eğer kişi bekarsa; kısmetini bulacağına ve mutlu bir yuva kuracağı anlamına da gelmektedir.

Pek hayırlı şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak büyük sorunlara, dertlere işaret eder. Yaşanacak büyük kavgaların, aile içi