Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek,rüyada görülen küçük yılan küçük düşman anlamına gelir. Küçük yılan var olan düşmanın zayıf olduğuna işaret eder. Büyük yılan ise büyük ve güçlü düşman anlamına gelir.Rüyada küçük yılan öldürmek bir başka yoruma göre, rahata kavuşmaya, devlet makamına, eli açık ve hoşgörülü bir kadına, kazanılan paranın bereketine, problemsiz bir hayata, yakınları ile mutlu günlere ve verilen yeminin tutulacağına işaret eder.

Rüyada küçük yılan yakalamak rüyada küçük yılan görmek, sıkıntıya düşmeye, sefalet çekileceği yönünde tabir edilir.Bazı yorumculara göre rüyada küçük yılan görmek, itibar kazanmaya, umudu kaybettikten sonra galip olmaya, sıkıntı çekerek beklenen hayale ve zahmet sonucu arzu edilen temiz kazanca işaret eder.

Rüyada küçük yılan görmek, düşmanınızın zayıf ve kuvvetsiz olmasına işaret eder. Ayrıca rüyada görülen küçük yılan, devlet erkanından biriyle birlikte yapacağınız bir konuşmaya işaret eder. Devlet kapısında bekleyen bir işiniz var ise çözüme ulaşma aşamasında yaşanılan aksaklıklara da işaret etmektedir. Rüyada küçük yılanla oynamak, rakiplerinizi hafife almaya ve düşmanlarınız ile deyim yerindeyse adeta köşe kapmaca oynamanıza rivayet edilir.

Rüyada evde küçük yılan görmek, düşmanlarınızın hanenizin çevresinde dolanmasına ve size zarar vermek için en zayıf anınızı beklemeye işaret eder. Rüyada küçük zararsız yılan görmek, zararsız ve tehlikesiz olan birinin, hanenizin yakınlarında olmasına yorumlanır. Rüyada yılanın ayağını ısırması ise, iş veya eğitim amaçlı bir yolculuğa çıkmaya işaret eder. Bu yolculuk esnasında rakipleriniz veya düşmanlarınız tarafından, tuzağa çekilmenize de yorumlanmaktadır.

Rüyada küçük yılan sokması,manevi olarak güçsüz olan bir kimse tarafından, sözlü sataşma olarak laflar duymanıza işaret eder. Biraz daha açacak olursak, sizi çevrenizdeki insanlara karşı kötüleyen, adınıza iftiralar atıp lekelemeye çalışan kişiye işaret eder.

Rüyada küçük kırmızı yılan görmek, maddi zorluklardan kurtulmaya, borçlarınız var ise tez zamanda ödemenize işaret etmektedir. Bir rivayete göre rüyada küçük parçalı kırmızı yılan görmek, yaşadığınız zorlu günlerin ardından elinize geçecek olan ganimete işaret eder.

Rüyada küçük yeşil yılan gören bir kimse, maddi anlamda kazancınızın artmasına ve hanenize bol kazanç sağlamak için yapacağınız yeni yatırımlara işaret eder. Rüyada görülen küçük yeşil yılan, rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayacağına ve bu güzel günlerin temelini sağlam atacaklarına da delalet eder.

Rüyada küçük yılan ısırması görmek, rüyada görülen küçük yılan sokması ile aynı şekilde tabir edilir. Arkanızdan çevrilen işlere, kuyunuzu kazmaya çalışan kimselere işaret eder. Aynı zamanda amaçlarına ulaşamayacak olan bu kimselerin helak olmasına da rivayet edilir.

Rüyada küçük yılanın soktuğunu görmek sözleriyle sizi bitirmeye çalışan, sizi çevrenizdeki tüm insanlara kötüleyen kimselerin varlığına işaret eder. Bir rivayete göre rüyada küçük yılan sokması, moralinizi bozan, canınızı sıkan insanlara delalet eder.