Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada Küçük Balık Görmek hayırlara vesile eder. Rüyada küçük balık gören kimse, Kirmani(r.a)’ya göre aynı zamanda rüyada küçük balık görmek, hiç ummadık anda yaşanacak güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada küçük yunus balığı görmek, kısmet anlamı taşır. Rüya sahibi, çok kısmetli bir dönem yaşayacağına yorumlanır. İş hayatında çok güzel bir dönemi müjdeler. Yeni yatırım olanakları, işlerin büyümesi, elde edilecek karlar olarak yorumlanır. Aile ve özel yaşantıda ise mutlu günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada küçük köpek balığı görmek, İslami yorumu ile kişinin, yakın çevresinde kendisine karşı kıskançlık duyan, kötü niyetli bazı kimselerin varlığına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, uyarıcı nitelik taşıyan bir rüyadır. Rüya sahibinin, çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğine, herkese fazla güvenmemesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada küçük balık yemek, deyim yerinde ise nasibi ve kısmeti kişinin ayağına gelecektir. Bol rızık, bereket ve kazanç anlamlarına gelir.

Rüyada küçük balık yakalamak, rüyayı gören kişinin çok iyi bir iş fırsatı ile karşılaşacağına yorumlanır. Ticaret ile uğraşan kimseler için ticari hayatta büyüme yaşanacağına, mesleki anlamda başarı kazanacağına işaret eder. Geçim sıkıntısının biteceğine, varsa borçların ödeneceğine ve maddi anlamda ferahlık yaşamaya tabir edilir. Diğer bir yorum ile bu rüya mutluluk yaşamak manasına da gelir.

Rüyada küçük balık sürüsü görmek, talih açıklığı olarak yorumlanır. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; kazancın ve gelirin sürekli olacağı, işlerin yolunda gideceği manası taşır. Para kazanmak, mal ya da mülk elde etmek anlamına da gelir. Bazı alimciler ise kişinin üst üste zafer kazanacağına, hayatın güzel olacağına yorumlamışlardır.

Rüyada küçük yüzen balık görmek, yaşanacak güzel olaylara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, hayırlı nasipler ile karşılaşacağına tabir edilir. Dini anlamı ile bu rüya, refah bir dönemin yaşanacağına, kısmetin bol olacağına, gelirde artış yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin karşısına çıkacak hayırlı bir kısmete yorumlanır.

Rüyada küçük akvaryum balığı görmek, hane içinde yaşanacak bolluk ve bereket ile yorumlanır. Rüya sahibinin, ummadığı bir anda karşısına bir fırsat çıkacağına tabir edilir. Okul hayatında başarı, iş hayatında yükseliş, maddi anlamda kazanç anlamına gelir. Bazı alimlere göre bu rüya, bir mirasın varlığına işaret eder.

Rüyada küçük Japon balığı görmek, hane içinde yaşanan bir takım sıkıntıların biteceğine, aile içindeki küslüklerin sona ereceğine ve ferahlamaya delalet eder. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmaya, yeni ortamlara girmeye yorumlanır. İş hayatında şanslı bir zaman dilimine de işaret eder. Diğer bir yorum ile bu rüya, hayatın renkli bir döneme gireceği, kişinin hayatının hareketleneceği anlamına gelir.