Rüyada Kızlık Zarının Bozulduğunu Görmek

Rüyada kızlık zarının bozulduğunu görmek rüyanın görülme durumuna göre değişir. Rüyada kızlık zarının bozulduğunu gören kimse, genellikle bu rüyanın yorumu oldukça hayırlıdır. Rüyada kızlık zarının bozulması, evli bir kadının eşiyle mutlu olması, güzel günler yaşaması ve evliliğinin ikinci baharının gerçekleşmesi demektir. Bekar bir kadın için ise rüyada kızlık zarının bozulması evleneceği insanla karşılaşması, onunla mutlu bir evlilik yapması demektir. Eğer hayatında bir kimse var ise ve bu kimseyle evlilik düşünecektir.

Rüyada kızlık zarının bozulduğunu görmek kişinin cinsellikle ilgili konularda stres ve baskı altında olması, bir takım olumsuz durumlar yaşaması olarak tabir edilir. Rüya sahibi kişi geçmişinde birtakım problemler yaşadı ise bu durum cinsel hayatına yansımış ve kendisinde mutsuzluk yaratmıştır. Rüyada kızlık zarı bozulması bu sebeple bir tedavi görmesi gerekir.Rüyada kızlık zarını diktirmek, kısa süreli de olsa yaşanacak tatsızlıklara, bazı gerginliklere, huzursuzlukların ve mutsuzlukların baş göstermesine işarettir.

Rüyada kızlık zarı görmek, evlenmek ve mutlu olmak ile tabir edilir. Kişinin sevdiği kişiyle birlikte olması, isteklerini gerçekleştirmesi ve ona kavuşması demektir.

Rüyada kızlık zarı kanı görmek, kişinin cinsel sorunlarına bu konudaki problemlerine işarettir. Bu sorunları çözmesi için eline fırsat geçecek ve tedavi olacak demektir. Özellikle üreme organları ile ilgili olarak rahatsızlıklara da işaret olabilir. Bu yüzden bu rüya uyarı niteliğindedir. Rüyayı gören kişinin kadın hastalıklarına dikkat etmesi ile tabir edilir.

Rüyada bekaretin bozulması, gönül işleri ile ilgili olarak bir meselenin bozulması olarak da tabir edilir. Eğer kişinin görüştüğü birisi var ise onunla bazı anlaşmazlıklara ve çatışma durumlarına düşebilir. Genellikle ikili ilişkilerdeki birçok çatışma ile yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada kızlık zarının yırtılması, eğer rüyayı gören kişinin kendi isteğiyle oluyor ise beklediği işin hayırlı sonuçlanması demektir. Eğer kendi isteğiyle olmuyor ise beklediği işin olumsuz sonuçlanması olarak tabir edilir.

Rüyada kızlık zarı patlaması, kişinin ailesi veya akrabalarının gizli kalmış bir meseleyi duyması, bununla ilgili sıkıntı yaşaması, araya gıybet ve fesatlık karışması demektir. Bu sebeple yaşanacak tatsızlıklara ve bundan duyulacak üzüntüye de tabir olunur.

Rüyada kendini bakire görmek, bekareti, güzel şeyleri, iyiliği, sağlığı ve temizliği temsil ettiği için çok hayırlıdır. Kişinin iyi niyetli olması, herkes tarafından iyi niyetinin bilinmesi, bu sayede temiz yüreğinin karşılığını alması olarak tabir edilir. Ancak saf ve temiz olan insanın iyi niyetinden yararlanmak isteyen kişilere karşı da özellikle dikkat etmesi gerekir

Rüyada ilişkiye girmek, çok hayırlıdır. İlişkiye girilen kişi tanıdık ise bu kişiden ya da onun kadar yakın olan birinden iyilik görmek demektir. Eğer tanıdık biri değilse rüya sahibinin ummadığı birinden yardım alması olarak tabir edilir.