Rüyada Kıyma Görmek

Rüyada kıyma görmek, rüyanın görülme şekline göre farklı yorumlarla tabir edilir. Bozulmuş, küflenmiş veya kokmuş kıyma görmek kişinin mesleki hayatından kaynaklı veya gireceği bir ortamda yakalanacağı illet bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır. Taze ve yeni çekilmiş kıyma görmek helal rızk, bolluk ve bereket, kısmetinin artması ve şans kapılarının bir bir açılması olarak rivayet edilir. Rüyada kavrulan kıyma geçim sıkıntısı çekmemeye, aile içinde huzurun ve mutluluğun sürur etmesine ve evlatlarından yana çokça hayır göreceğine yorumlanır.

Rüyada çiğ kıyma gören bir kimse mesleki başarıları yüksek olan bir kimse olarak tabir edilir. Birden fazla mesleğe sahip olan bu kimse için rızkın ne zaman nereden geleceği hiç belli olmayabilir. Para kazanmak ve hayatını idame ettirebilmek adına, birden fazla iş yapmasına da rivayet edilir. Girdiği bir işte muvaffak olamazsa diğer bir işe geçer ve bu sebeple rızkı hiç kesilmez, darlık çekmez diye rivayet edilmiştir.

Rüyada görülen pişmiş kıyma elde edilecek olan mal ve mülk olarak tabir edilip, hayallerini gerçekleştirmek üzere atılacak olan adımlara yorumlanır. Rüyasında kıyma yoğurduğunu gören kimse için yemek ayrımı yapan, her yemeği yemeyen, boğazına çok düşkün bir kimse olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen köftelik kıyma vitaminsiz görünen, dengeli beslenmemiş, sağlığını önemsemeyen kimse olarak işaret edilir.

Rüyada alınan kıyma kazancına kazanç katmak ve daha fazla mal mülk sahibi olmak için farklı iş arayışlarına girmek ile tabir olunur. Rüyada kıyma aldığını görmek yeni kazançlar elde etmeye ve ticarette rekabet yaratacak illere girmeye yorumlanır.

Zahmet çekmeden ve zorluk çekmeden elde edilen haksız kazanç ile yorumlanır. Önceden yapmış olduğu birikim veya köşeye attığı banka hesabındaki paralar ile geçinmeye veya hanedeki bireylerin kazançları ile geçinmeye işaret eder.

Rüyada kıyma kavurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatında ve iş hayatında yapacağı değişiklikler ile yorumlanır. Aynı zamanda monoton hayat yaşamaktan sıkılmış olan bir kimse kendine heyecan verecek atılımlar yapmaya hazırlandığına da rivayet edilir.

Rüyada kıyma yaptığını görmek karşısına çıkacak olan her kısmet kapısını zorlamasına ve kendisi için en hayırlı olacak olan işlere girmesine yorumlanır. Aynı zamanda kazancını arttırmak adına girişimde bulunacağı işler ile yorumlanır.

Rüyada kıyma görmek, el sanatları ile çalışarak geçinmeyi simgeler. Emek isteyen işlerde çalışmayı gösterir. Rüyada kıyma yediğini görmek, iş hayatında tecrübe geliştikçe artacak maddi imkanları ifade eder.Rüyada kıyma makinesi görmek, imalata dayalı işlerde para kazanmayı simgeler.
Rüya sahibinin gördüğü kıymanın görüntüsüne bağlı olarak rüya yorumlanmaktadır. Rüyada görülen kıyma taze çekilmiş ve hoş görünümlü ise güzel işlere işaret etmektedir. Kişinin alacağı güzel kararlara, alınan güzel kararlara bağlı olarak işlerin yolunda gideceğini göstermektedir. Yolunda giden işler ile kişi bol kazanç elde edecektir. Kişinin sağlık durumu ve yakın çevresinin sağlık durumu da gayet güzeldir.

Görülen kıymanın görüntüsünün hoş olmaması kişinin hoş olmayan durumlar ile karşılaşacağına, hiç beklemediği bir kişi tarafından yarı yolda bırakılacağına ya da kandırılmak istenildiğine işaret etmektedir. Kişi iş hayatı ile de sıkıntı bir süreçten geçecektir.

Rüyada kıyma görmek rüyayı yorumlayan kişiye göre farklı anlamlar taşımaktadır. Ancak genel yorum kıyamının görüntüsüdür. Güzel kıyma iyi haberlere, hoş görüntülü olmayan kıyma kötü haberlere işaret etmektedir.

Rüyada Kıyma Almak Alınan kıymanın görüntüsüne göre bu durumun da yorumu değişiklik gösterebilmektedir. Alınan kıyma hoş görüntülü ise kişinin güzel bir yatırım yapacağına ve güzel kazançlar sağlayacağına işaret eder. Kişi yaptığı yatırımlar ile bol miktarda kazanç sağlar.

Alınan kıyma hoş görüntülü değil ise kişi iş hayatında hoş olmayan, aksi durumlar ile karşılaşacaktır. Alınan kararlar maddi olarak kayıpları beraberinde getirebilecektir. Kişi böyle bir durum da ailevi hayatında da olumsuzluklar ile karşılaşabilir.

Alınan kararlar kişini sağlık durumunu da yakından etkileyebilmektedir. Kişi attığı adımlara dikkat etmeli, emin olmadığı durumlarda karar almamalıdır. Kararın doğruluğu için güvenilen aile bireylerine ya da yakın arkadaşlarına rüya sahibi muhakkak danışmalıdır.

Rüyada Kıyma Yemek Rüya sahibinin maddi gelirinin giderek artacağına, yeni girdiği işlerde başarılı olacağına işaret eder. Kişi eğitim görüyor ise yaptığı çalışmalar sonucunda başarı sağlayacak ve ödüllendirilecektir.

Rüyada kıyma böreği yemek, fabrika gibi büyük bir yede çalışmaya yorumlanır.Rüyada kıymalı gözleme yapmak, kazançlı iş bağlantıları yaparak, gelir elde etmeyi gösterir.Rüyada bozuk kıyma görmek, elinize geçecek fırsatları yeteri şekilde değerlendirme yapılmadığını belirtir. Rüyada çiğ kıyma görmek, yakın zamanda parasızlık çekileceğine yorumlanır. Başkalarının sözlerine inanmamak gerektiğini simgeler.

Rüyada kıyma aldığını görmek, uzun bekleyişin ardından elinize geçecek çok parayı simgeler.Rüyada kıyma yemeği yediğini görmek, maddi konularda düzelmelerin olacağını belirtir.

Rüyada kıyma yemek kişinin çalışmadan, yani oturduğu yerden gelir etmesini ifade etmektedir. Kişinin emek harcamadan kazandığı paraya delalet etmektedir. Bu paranın bankasında bulunan yatırımının faizinden veya dükkan, kiralık daire gibi yerlerden gelmesi beklenir.

Rüyada çiğ kıyma görmek şerre delalettir. Bu durumun kendini kaza veya ölüm haberi gibi durumlarla göstermesi beklenmektedir. Kişinin hayatının kötü bir yöne doğru yönelmesine işaret eden rüya, kişinin bahtının kapanmasının, kötü haberlerin etkisinden sıyrılamamasının veya zorluk içerisindeki hastalık dönemlerinin kişiyi beklediğinin işaretçisidir. İslam açısından da ecelin yaklaşması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada yağlı kıyma görmek kişinin kendisi için iyi, çevresi için kötü bir haberdir. Kişinin maddi anlamda güçleneceğini, ticari mertebesinde yükseleceğini müjdelemektedir. Diğer yandan aynı kişinin, aile bireylerinin biri hakkında üzücü haber alacağına delalet etmektedir.

Rüyada köftelik kıyma görmek maddi anlamda, rüyayı gören kişi için büyük bir müjdedir. Kişinin maddi açıdan yükselmesine, iş hayatında başarılı olmasına, yüksek kazançlara ulaşacağına, hayatında mutlu olup rahat edeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkları atlatacağına delalet etmektedir. Kişinin yüksek refah seviyesindeki bu hayatı, aile bireyleri ve çevresindekilere daha fazla zaman ayırmasına olanak tanıyacaktır. Kişi duygularını daha rahat dile getirebilecektir.

Rüyada kıymalı börek görmek kişinin hayırlı bir kısmet bulacağına delalet eder. Kişi bu ilişki sayesinde mutlu bir evlilik kuracak ve bu durum eşlerin her ikisini de derinden etkileyecektir. Bu etki iyi yönde gerçekleşecektir.

Rüyada kıymalı pide görmek kişinin işe gireceğine delalettir. Bu iş kişi tarafından uzun zaman araştırılmış ve üzerinde düşünülmüştür. Kişinin tüm bu hevesi ve sabrı, tüm olumlu yönleriyle ona dönecek, hayırlı, başarılı ve yükseklerde bir iş hayatıyla bol kazanç sağlayacaktır. Kişi kısa sürede terfi alarak yüksek mevkilerde çalışacaktır.

Rüyada kıyma çektirmek kişinin hayırlı kısmetler’le karşılaşacağına delalet etmektedir. Diğer yandan hastalıklar, bu kişiden uzak duracaktır.Rüyada kıyma görmek dini anlamı olumlu yöndedir. Kişinin helal rızkına işaret etmektedir. Bu helal rızkın bereketi bol, hazmı kolay olacaktır.