Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

Rüyada kıvırcık saç görmek rüya sahibinin tüm yaşamını etkileyebilecek kadar önemli sorunlarla karşılaşacağına, bunun manevi olarak kişiyi olumsuz etkilemesine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler yaşamında oldukça önemli olacak kararlar alacaktır. Bu kararları doğru şekilde alamadığı için, kendisini zora sokacak felaketler gerçekleşecek, tüm yaşamı bundan etkilenecektir. Bu yüzden kişinin yaşamında daha dikkatli olması gerekir. Bu rüyayı gördüyse, en azından önemli kararları almayı bir süre ertelemelidir.

Rüyada dalgalı saç görmek ise, biraz daha olumlu tabirlerle yorumlanmıştır. Bu rüya kişinin refahını sağlayacak, onun mutlu olmasına neden olacak işleri yapmasına, yaşamındaki sorunlara karşı zorlanmayacağına, hepsinin kolayca çözümleneceğine işaret eder. Ticaretle uğraşan kişilerin sayılı işadamları arasına gireceğine, başarıları ve yaptığı iyiliklerle toplumda her zaman adının geçeceğini gösterir. Bu rüya kişi hakkında hayırlı sonuçlar doğurur.

Rüyada uzun kıvırcık saç görmek, kişinin karşılaşacağı zorlukların daha fazla olacağını gösterir. Aynı zamanda kişinin sağlıklı bir bünyeye sahip olduğunu, başına gelecek hastalıklara karşı dirençli olduğunu işaret eder. Başına her ne gelirse gelsin, hepsinden kolayca sıyrılacak, bunlardan herhangi bir zarar görmeyecektir. Bu kişinin kendi meziyetlerinin bir eseri olacak.

Rüyada kısa kıvırcık saç görmek ise, rüya sahibinin zayıf bir bünyesi olmasına, her türlü olumsuzluktan fazla derecede etkilenmesine delalet eder. Eğer sağlığına dikkat etmez, hastalanırsa bunu atlatması bile oldukça güç olur. Tedavi süreci hiç düşünülmediği kadar uzun sürer. Bu kişiler aile yaşamında bile ortaya çıkan sıkıntılar karşısında dayanıksız olur. Tartışmalarda alabileceğinde daha fazla yara alır ve daha fazla üzülür.

Rüyada ağarmış kıvırcık saç görmek, rüya sahibinin ileri yaşlarında daha engin görüşlü, başarıyı elde etmiş biri olacağını gösterir. Bu kişiler genç yaşında bile öğrenmeye istekli olurlar. Bu nedenle her yaşadığı günde yeni şeyler öğrenir ve kendini geliştirir.

Rüyada kıvırcık saç görmek genel olarak, her şey yolunda giderken ortaya çıkan olumsuzluklara işaret eder. Bu durum kişileri oldukça fazla etkiler. Bu yüzden kendilerine dikkat etmeli, sorunlara karşı güçlü kalabilmeyi başarmaları gerekir. Saçların kıvırcıklığı ne kadar fazla olursa, kişi yaşamındaki olaylardan o kadar fazla etkilenir.

​​​​​​Rüyada kıvırcık saçlı olmak, çok fazla kuruntu yapan, bir takım meseleleri büyüten ve hayatı kendine zindan eden kişi ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi olabileceği gibi onun çok yakından birisi de olabilir. Negatif düşünceler ile devam eden kişi hastalık sahibi olabilir ya da psikolojik problemler yaşayabilir.

Rüyada kıvırcık saç taramak, içinden çıkılamayan karmaşık meseleleri çözmek, uzun zamandır süregelen sıkıntılı durumları halletmek ve nihayete erdirmek demektir. Bu sayede yaşanacak mutlu ve sevinçli günleri ile tabir olunur.

Rüyada kıvırcık saç yıkamak, birtakım problemlerden arınmak, her şeyi çözüme ulaştırmak, sıkıntılı durumları veya insanları ayıklayarak yeni ve güzel bir hayat kurmak ile tabir olunur.

Rüyada dalgalı saç görmek, çevrede dikkat çeken bir insan olmak, herkes tarafından ilgi duyulan, tercih edilen bir kişi olmak ile yorumlanır.

Rüyada kıvırcık saç yaptırmak, birtakım meseleleri değiştirmek, kötü gidişatı düzelterek yeni bir düzen kurmak demektir. Bu durum bazen iş yaşantısında patronun değişmesi ya da kurumun el değiştirmesi gibi durumlarla açıklanabilir.

Rüyada siyah kıvırcık saç görmek, bazı iç karışıklıkların ortaya çıkması, birtakım suların bulanması ve meselelere fitne fesat karışması ile tabir edilir.

Rüyada peruk görmek, insanlardan çekindiği için maskesini gizlemeye çalışma, sert ve güçlü durmaya çalışmak olarak tabir edilir. Aslında kendi iç dünyasında çok duygusal olan kişi, insanlardan zarar görmekten korktuğu için daha güçlü görünmeye çalışarak bir nevi kendini korumaya almıştır.

Rüyada düz saç görmek, sade bir yaşantı sürmek, karışıklıktan ve kalabalıktan uzak olmak ve bir nevi inzivaya çekilmek ile tabir edilir. Artık kişinin belli bir olgunluğa ermesi, huzuru araması ve huzur içinde sakin yerlere yerleşerek kafasını dinlemesi demektir.