Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyada Kirli Su Görmek, Rüya görmek, kişilerin günlük yaşamlarından kaynaklı olan, kişilerin yapmış olduğu bazı aktivitelerden sonra kişilerin yorgun düşmesiyle birlikte onların düşünceleri, hayalleri ve arzuladığı yaşam tarzının bilinç altı edilmesinden dolayı rüyalar görülmektedir. İnsanlar yaşamı boyunca yaşamının üçte biri kadarını uyuyarak geçirmekte olup uykusunda arzu ettiği, hayal ettiği şeyleri rüyasında görmektedir. Bu rüyalar çok değişik olarak görülmekte olup genel olarak gerçekte olan şeylerden kişinin esinlenmesiyle oluşum gösterir.

Rüyada kirli su görmek, rüyada kirli su görmeyi bazı rüya alimleri ve bazı rüya yorumcuları şu şekilde yorumlamaktadır: İnsanların yaşamları boyunca doğuştan başlayıp insan gelişiminin tüm evreleri boyunca yani çocukluk, gençlik, yaşlılık bu evrelerin hepsinde kişilerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için yapmış oldukları şeylerin zorlukla oluşmak istediği, çabaladığı, emek vermekte olduğu şeylerin ardından arzuladığı, hayal ettiği yaşam şekline işaret etmektedir. Rüyada kirli su görmek maharetli bir kişiye, yüksek kısmete, yüksek ticari kazanca, fakirlikten kurtulmaya, sosyal yaşantısında kavuşacağı rahatlığa, istediği kuvvet sahibi olmaya ve istedikleri şeylerin gerçekleşeceğine, aydınlık bir geleceğe ve vefa sahibi olan bir eşe kavuşacağına işarettir.

Bunların yanı sıra rüyada kirli su görmek olumsuz olarak ise kişinin değer kaybetmesine, sıkıntılı bir yaşam içerisine adım atacağına, kötü huylu kişilerle karşılaşacağına ve bu kötü huylu olan insanlarla iş birliği yapıp batağa düşeceğine, kişinin zarar göreceğine, kişinin parasal olarak zorluk çekeceğine işaret eder. Rüyada kirli su görmek kimi zamanda bu rüyayı gören kişinin sağlığının bozulacağına, düşmanlarla karşılaşacağına, kişinin sıkıntı yaşayacağı şeylerle karşı karşıya geleceğine ve bu sorunlarla yüzleşip zarar göreceğine, zorluk çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kirli su görmek iyi olarak yorumlanmaz. Kişilerin canını sıkmakta olan olaylarla karşılaşılacağı anlamını taşır. Bunların yanı sıra bu rüyayı gören kişi başkalarından can sıkıntısı çekeceği, istemediği türden kötü sözlerle karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin özel hayatında birtakım kötülüklerle ya da olumsuzluklarla karşılaşacağına işaret eder. Kişinin sağlığında sorunlar oluşacağına ve bu sorunların ilerleyeceğine işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi malının ve parasının azalacağına eğer işsiz ise biraz daha işsiz kalacağı anlamına gelmektedir.Rüyada kirli su görmekte olan kişi yoklukla geçireceği uzun günler yaşayacaktır. Rüyada kirli su görmek hiç iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibi için iyi şeylerin olacağına işaret etmez.

Rüyada kirli su içmek, rüyayı görmüş olan kişinin ailesinden birinin çok uzun zamandır uğraştığı, bunun sonucunda çok büyük rahatsızlıklar yaşadığı, şifası bulunamamış bir hastalık yüzünden yaşamının sona ereceğine, yaşanan bu olayın rüya sahibini çok üzeceğine ve bir hastalığa da onun yakalanmasına delalet etmektedir.

Rüyada kirli suyla yıkanmak, kişi ne kadar yardımsever, ne kadar dürüst ve iyi biri olsa da, etrafında bulunan insanlar tarafından dedikodusunun yapılacağına, bu durum sonrasında zor ve kötü günler geçireceğine, kavgaların sık sık yaşanacağı ve bundan sonrasında attığı her adımda çok dikkatli davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirli su dökmek, iş yaşamında zor zamanların geleceğine, kişinin kendisini sıkıntılı ve endişe edeceği durumlar içinde bulacağı tabir olunur. Çok uzakta bulunan bir yere gidileceğine veya uzaklardan bir üzücü haberin geleceğine bu yaşananlar sonucunda rüya sahibinin zorluklar yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada kovada kirli su görmek, yaşanacak olayların insana moral katacağına göstergedir. Kötü insanlarla ya da sıkıntılarla karşılaşılırsa bile akrabalardan gelen destek sayesinde sorunların ortadan kalkacağına alamettir. Borcu olanların borçlardan kurtulacağı anlamındadır.

Rüyada kirli suya düşmek, dost olmaya çalıştığınız kişilerden aynı davranışı göremeyeceğiniz ve artık zorlamaktan vazgeçeceğiniz anlamındadır. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin zengin bireyler olacağı tabir edilmektedir. Bilgi sahibi olunan konularda kariyer fırsatlarının ortaya çıkacağı, yurt dışı fırsatlarının gündemde olacağı anlamına gelir.

Rüyada kirli çamurlu su görmek, kişi için sıkıntının çok olduğu bir dönemin geldiğine, belli bir zaman boyunca neşesinin olmayacağına, kavgaların çok olacağı bir dönem yaşayacağına delalettir. Bu durumdan kurtulmak için rüya sahibinin, sakinleşmesinin şart olduğu, huzurunu arttıracak bir yere gitmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada kirli su kuyusu görmek, kendine çeki düzen vermek gerektiğine alamettir. Kişinin para biriktirip ve hayırlı bir kısmet bulup evlenmesi gerektiğine işaret etmektedir. Yaşamında bazı durumların sıkıntılı ve karanlık geçeceğine rivayettir.

Rüyada kirli su süpürmek, rüya sahibi bireyin hayal ettiği şeyleri elde edip bu durum sonrasında daha çok çalışma ve çabalama gayretinde bulunacağını tabir eder.