Rüyada Kirli Halı Sildiğini Görmek

Rüyada Halı Silmek
Rüyada halı silmek, rüya sahibinin çevresinde veya akrabalarında arası bozuk kimselerle yüz yüze gelmesi ve daha da arasının bozulacağına delalettir. Kişinin gönül kırgınlığı olduğu ve bu yüzden bozuk olduğu kimselerinde üste çıkması daha da ortamı gergin bir hale getireceği manasındadır. Bu yüzden ara açılacak ve bir daha kapanmayacak yaralar oluşacaktır. Rüyada halı silmek, sütten ağız yanması misali bir daha hayatına girecek insanları sınıflandırarak seçecek ve önce karşısındaki insana mesafeli davranacaktır. Halı silmek, kişinin bir arkadaşından manevi destek göreceğine ve hayatında yeni bir yol çizeceğine işaret eder. Kişi gördüğü bu rüya ile kendine ders bir çıkaracaktır. Bazende rüyada halı silmek kişinin yaşayacağı farklı hayat tecrübelerini yorumlanır.

Rüyada Kirli Halı Sildiğini Görmek
Rüyada kirli halı sildiği görmek, bu rüyayı gören kişi daha önce üzerine kalmış olay veya üstüne atılan bir iftiradan kendini aklaması anlamına gelir. Kişi üzerine oynanan bu oyunu yapan kişini lehine çevirecektir. Rüya sahibi tekrardan itibarı ve saygınlığını geri kazanacak ve çoluk çocuğuna iyi şeyler öğretecek biridir. Bu kişi her zaman gururu için yaşayan ve her konuda sevginin ön planda olduğunu çevresindeki ve yanındaki insanlara anlatan kişidir.

Rüyada Halı Silkmek
Rüyada halı silmek, kişinin yaşadığı iç dünyasındaki sorunlardan kendince kurtulmasına işaret eder. Bu rüya çoğu zaman maddi anlamda sıkıntılarından kurtulması ve parasal yönden rahatlığa ermesi demektir. Kişi zarar verenlerden kimseye ihtiyacı olmadan kurtulması manasına gelir. Rüyada camdan halı silkmek aile hayatında olan problemlerin son bulacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören erkek ise, istediği ve düşlediği gibi biri ile evlenecektir. Bayan ise, varlıklı biri ile evlenerek ilerde geçim sıkıntısı ile karşılaşmayacaktır.

Rüyada Halı Silkelediğini Görmek
Rüyada halı silkelediğini görmek, rüyayı gören kişinin aşk hayatı ile ilgilidir. Kişinin ettiği duaların Allah katında kabul olacağına ve istediği şeylerin bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişi aile hayatında sıkıntılarından kurtularak feraha erecektir. Bu kişinin çektiği sıkıntılarından sonra gelecek güzel günlerin habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Halı Temizlediği Görmek
Rüyada halı temizlediği görmek, kişinin özü sözü bir ve güvenilir bir kişilik olduğuna işarettir. Bu kişiye herkes gözü kapalı her şeyini emanet edebilir, o kadar güvenilir ve dürüst bir insandır. Aynı zamanda bu kişi mal mülk ve para konusunda şanslı biridir, yanındaki insanlara daima cömerttir. Paraya çok önem veren biri değildir, daha çok insanlığa önem verir.