Rüyada Kiracı Olduğunu Görmek

Rüyada kiracı olmak, kişinin tutmak için söz verdiği bir sırrı yanlışlıkla ağzından kaçıracağına, bu hareketi düzeltebilmek için çok fazla çabalayacağını ifade eder. İş hayatında geçici olarak farklı bir işe girişmek, koşulların zayıfladığı anlarda geçim kaynağı olarak ek iş yapmak manasına gelir. Zenginliğin de ifadesi olan rüya, mal sahibi olmanın, beklenmedik bir para sayesinde daha rahat yaşayacak olmanın da ifadesidir. Kiracı gören kişiler, ailelerinden birinin diline hakim olamaması yüzünden zor zamanlar geçirirler. Sürekli olarak akrabalarla gerginliklerin meydana geleceğini, kişinin ortalığı toparlayabilmek adına uğraşmaktan yorgun düşeceğini ve pes edeceğini de bildirir. Düzgün, huzurlu ve standart geçen hayatın bir müddet istikrarsız şekilde hareket edeceğine, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına ve yaşayacağı hayal kırıklıkları yüzünden kısa bir süreliğine de olsa öz güveninde kayıplar olacağına delalet eder.

Rüyada Kiracıyla Kavga Etmek

Alacağı yüzünden karşı tarafla tartışmaya girmek demektir. Haklı olduğu halde karşı tarafın kişiye yalan söylemesi ve hakkı olanı vermemesi yüzünden yaşanacak gerginliğin, rüya sahibinin sinirlerini zayıflatacağını, hem aile hayatında, hem de iş hayatında bu gerginliğin yansıma bulacağını tabir eder. Ekonomik açıdan durumu iyi olan kimselerin, kendilerinden sürekli borç isteyen, çıkarları için kişiyi yalnız bırakmayan insanlardan kurtulma çabalarının bu dönemde cevap bulamayacağına da yorumlanır.

Rüyada Kiracı Olduğunu Görmek

Bozulan bir anlaşmaya yahut iş hayatında verilen sözlerin zamanında yerine getirilmemesi, borçların vaktinde ödenmemesi gibi nedenler yüzünden sıkıntı yaşamaya yorulur. Rüya sahibinin ailesiyle beraber maddi durumlarını iyileştirmek için kararlar alacaklarına, masrafları kısacaklarına ve bir süreliğine minimum harcama yaparak yaşayacaklarına alamettir.