Rüyada Kıl Almak

Rüyada Kıl Almak rüyayı gören kimsenin işlerinde kazanç elde etmesine kısa zamanda yükselmesine delalet eder. Rüyada kıl aldığını gören kimse, kişinin sorunsuz bir işten kolay şekilde kurtulmasına yorumlanır.Rüyada kıllarını almak rüya alimlerinden yorum ise göre bu rüya kolay ve kısa yoldan elde edilen paraya tabir edilir.Rüyada kıl yolmak, rüya sahibinin istemeyerek, bir kişiden ya da bir durumdan vazgeçmesine delalet eder. Bir işten ayrılmak ya da bir ilişkiyi bitirmek şeklinde de rüya sahibine üzüntü veren olaylara yorumlanır.

Rüyada koltuk altı kılı almak rüya sahibinin çevresinden duyduğu huzursuz ortama, düşman kişilere ve samimiyetsiz arkadaşlıklara tabir edilir. Kişinin ayrıca, çevresinden kötülük görmesine, kısa zamanda bazı düşmanlıklara maruz kalmasına da delalet eder.

Rüyada kılları almak rüyayı gören kişinin sağlığını ya da özel hayatını olumsuz etkileyecek bir sorunla karşılaşmasına delalet eder. Bu sorun rüya sahibinin olabileceği gibi oldukça yakın çevresinden birisi ile ilgili de olabilir. Özellikle, bir ilişkinin bitmesi, kalbin kırılması, işsiz kalma ya da maddi olanakların azalması şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada burun kılı almak rüya sahibinin hayatında gördüğü kibre, şansız durumlara, adaletsiz kişilere ve huzursuz bir ortama tabir edilir. Kişinin ayrıca çevresinden gördüğü düşmanlık ve küçümseme gibi durumların artmasına, kişinin manevi açıdan zor günler yaşamasına delalet eder.

Rüyada kılların dökülmesi, rüya genel olarak kişinin beklemediği bir anda zor ve çözülmesi oldukça imkansız görünen olaylardan kurtulmasına delalet eder. Özellikle, kişinin bu olaylarla ilgili yapabileceği herhangi bir durum yokken ir anda sorunları kendiliğinden çözülmesine, rüya sahibinin kısa sürede gönül ferahlığı yaşamasına tabir edilir. Rüya alimleri tarafından bu rüya kişinin bir anda rahatlaması ve maddi güç elde etmesi şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada bacaktan kıl almak rüya sahibinin kendisi ya da çevresi ile ilgili bir sağlık problemi duymasına yorumlanır. Ayrıca, sağlıkla ilgili giderek kötüleşen durumlara da tabir edilir. Başka bir rüya alimine göre bu rüya kişinin bir anda dert sahibi olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada avret yerinden kıl almak rüya sahibinin bir anda dedikoduya maruz kalmasına, hanesinde bu dedikodular nedeni ile huzursuzluğun oluşmasına, kişinin büyük üzüntü duymasına delalet eder. Ayrıca, rüya olumsuz haberlerden dolayı kişinin hanesinde küslük ve bunalım gibi durumların oluşmasına da tabir edilir.