Rüyada Kezzap Görmek

Rüyada Kezzap görmek, olumsuz gibi görünse de aslında olumlu sonuçlar doğuran bir rüyadır. Rüyada kezzap gören kimse, kısa süreliğine canını sıkacak ve onu bir çıkmaza sürükleyecek olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Rüyada kezzap dökülmesi ancak bu zorluklar karşısında güçleneceği ve mücadele etmeye başlayacağı için rüyada kezzap görmek hayırlı olarak yorumlanır.

Rüyada kezzap dökülmesi bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kezzap görürse, kendisini güçlendirecek birtakım olaylar ile karşı karşıya kalacak demektir. Ancak bu olumsuzluklar onun yararına olacaktır.” Rüyada yüzüne kezzap dökülmesi belirtildiği üzere kezzap görmek hayırsız gibi görünen ama aslen hayırlı olan bir rüyadır.

Rüyada kezzap dökmek, kişinin zorluklar karşısında yılmasına işaret eder. Rüyasında kezzap döktüğünü gören biri olumsuzluklar karşısında tüm gücünü ve sabrını yitirerek pes eder. Rüyada kezzapla yanmak bazı rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyasında kezzap döken biri zorluklar karşısında mücadele etmeye çalışırken sağlığından olacaktır.

Rüyada kezzapla yanmak, kişinin ciddi bir hastalığa yakalanarak yataklara düşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu süreci yalnız başına geçireceği için hastalığı atlatması daha zor olacak ve bu durum onu psikolojik anlamda da etkileyecektir.

Rüyada yüzüne kezzap dökülmesi, rüya sahibinin en yakını olarak gördüğü biri tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüyasında yüzüne kezzap döküldüğünü ve çok acı çektiğini gören biri dostu olarak gördüğü bir insanın gazabına uğrayarak büyük bir gaflete uğrar.

Rüyada asit görmek, kişinin yanlış işlerle uğraşarak ailesini toplum içerisinde mahcup edeceğine delalet eder. Rüyasında asit gören biri yanlış insanların yolundan giderek ailesine karşı büyük saygısızlıklar yapar ve kendisini de onları da küçük düşürür.

Rüyada ele kezzap dökülmesi, rüya sahibinin iş hayatında birtakım aksaklıklar yaşayacak ve bu yüzden de maddi sıkıntıya düşecek demektir. Rüyasında eline kezzap döküldüğünü gören biri iş hayatındaki etkinliğini yitirerek finansal anlamda düşüş yaşar.

Rüyada kezzap suyu görmek, arkadaşlarla bir araya gelerek güzel vakit geçirmeyi temsil etmektedir. Rüyasında kezzap suyu gören biri eski dostları ile buluşacak ve onlarla hoşça sohbet ederek eski günlere dair konuşacaktır.

Rüyada kezzap içmek, rüya sahibinin göz göre göre yanlış seçimler yaparak kendi sonunu hazırlamasına işaret eder. Rüya sahibi bazı konular hakkında kimsenim uyarısını dikkate almadan hareket edecek ve kendini bir felakete sürükleyecektir.

Rüyada kezzap atmak, rüya sahibinin hırslı bir insana dönüşerek sevdiklerine manevi zarar vermesine delalet eder. rüyada birinin yüzüne kezzap atıldığını görmek biri hırslarından dolayı hiçbir şeyi umursamaz hale gelerek çevresindeki insanları da bu hırslarına alet eder.