Rüyada Kestane Görmek

Rüyada Kestane görmek birçok biçimde yorumlanır. Rüyada kestane gören kimse, helal mal ve mülke, aynı zamanda da sağlıklı olmaya, tasarruflu olmayan ve tembel bireye, sabra ve zorluğa, ihtiyar kişilere, yolculuğa çıkmaya delalettir. Rüyada kestane görmek genel anlamda çok da iyi değildir. Çünkü bu rüyayı gören bireylerin önemli ve büyük hastalıklara yakalanacağı söylenir.

Rüyada kestane pişirmek, rızkın helal rızk olduğuna, bol bir biçimde mala ve nimete ehil olunacağına, ticaret ile uğraşan bireyler için yeni ortaklık anlaşmalarıyla işin büyütülmesi şeklinde yorumlanır. Aynı biçimde rüya içerisinde kestane pişirmek, bilinçsiz biçimde tüketim yapılan ve para hesabı yapmayarak harcama yapan bireylere ve bu birey nedeni ile yaşanacak olan geçim sıkıntısına işaret eder.

Rüyada kestane almak, gerçek yaşamda iş hayatının güzel geçeceğini ve herhangi bir mekandan yatırım hedefli alınan önemli bir tarla, bahçe veya yeşil alana sahip olunacağına işarettir. Bir diğer anlamı ise, rüya içerisinde kestane almak, bireyin evine yeni bir eşya alacağını gösterir.

Rüyada kestane toplamak, güçlü ve kudretli olan bir erkeğe, aile desteği dokunacak olan iyi niyetli bir yaşlı adama ve rüyayı gören bireyine etmiş olduğu ibadetlerin makbul olduğu manasına gelir. Rüya içerisinde kestane ağacından kestane toplamak ise bireyin birden fazla mala sahip olacağına, çalışıp alnının teriyle para kazanacağına, varlık ve berekete delalet eder. Kazanılacak olan ticari itibar sahibi olmaya ve yeni işlerden alınacak olan rızkın da bol olacağına yorulur.

Rüyada kestane yemek, bireyin gerçek yaşamında huzurlu ve mutlu olmasına delalet eder. Etrafındaki bireylerin yardımsever insanlar olduğunu gösteren bu rüya da, bireyin tüm işleri yolunda gidecektir. Bununla birlikte birey ferah hayat sürecektir.

Rüyada kestane şekeri görmek, manevi ve maddi olarak oldukça gelişme yaşayacaktır. Girilecek olan yol içerisinde kararlardan ötürü çok rahat edilip, bir zaman durulmayacak olayların, halledilmemesi ile süren meselelerin ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada kestane ağacı görmek, hane içi ile alakalıdır. Kestane ağacı, aile yaşamı için çok önemli ve güzeldir. Bu rüyayı gören birinin evinde hem huzur hem de geçim vardır. Rüya içerisinde görülen kestane ağacı, bireyin aile içerisinde her zaman keyifli olacağına işaret eder.

Rüyada kestane satmak, bireyin birilerine güçlük ile üstesinden geleceği bir iyiliği dokunacağına işaret etmektedir. Fakat bu iyilik bireyin işine yaraması adına biraz zaman geçirmesi gerekecektir.

Rüyada çiğ kestane yemek, yenilen kestane acı ya da ekşi ise, gerçek yaşam içerisinde bireyin dert ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kestane görülmesi iyi ve hayırlı olan anlamlara yorulsa da gerçek hayatta, çetin kış günlerinde ağaçlarından meyve verdiği için, hayatımızın bir döneminin çok zor geçeceğini anlamına gelmektedir. Rüyada kestaneyi yakınınızla birlikte görüyorsanız; yanınızda bulunan yakınınızın, yakın zaman içerisinde büyük bir zorluk ve mücadele edeceğini, hastalıkla boğuşacağına, dert, sıkıntı ve zorlukların art arda geleceğine işaret eder. Bir süre sonra ise, bütün bu dert ve sıkıntıların sona erip, ferah ve esenliğe kavuşacağına delalet eder. Maddi ve manevi sıkıntıların sonu geleceği anlamı katılır.

Rüyada kestane yediğini görmek, rüyada kestane görmek ile hemen hemen aynı anlamları taşımaktadır. Rüyasında kestane yediğini gören kimse, gerçek hayatında mutlu ve huzurlu olacağına, çevresindeki insanların yardımsever bir insan olacağına, bütün işlerinin yolunda gideceğine ve bundan dolayı ferah bir hayatın sürekli devam edeceğini işaret edilir. Rüyada tüketilen kestane ekşi veya acı ise; tam tersine gerçek hayatımızda dert ve sıkıntıların üzerimize geleceğine delalet eder.

Rüyada kestane satın almak, gerçek hayatımızda iş yaşantısının güzel geçeceğini ve herhangi bir yerden yatırım amaçlı büyük bir yeşilalan ya da tarla bahçe gibi bir yer edineceğimiz ve bir yeri satın alacağımıza işaret eder. Bir başka anlamda ise, rüyada kestane satın alınması evimize yeni bir eşyanın alınacağı anlamı katılır.
Rüyada kestane toplamak, gerçek hayatımızda maddi anlamda büyük bir külfetin altından kalkacağımıza yada büyük bir borcumuz varsa, bu borçtan kurtulacağımıza yakın zaman içerisinde elimize toplu bir para geçeceğine işaret eder. Bir başka anlamda ise, rüyada kestane toplamak etrafımızdaki kişilere olan borçlarımızı nasıl ödeyeceğimiz konusunda, tereddüte düşeceğimiz anlamına gelmektedir.

Rüyada kestane ağacı görmek, evimiz içindeki konularla ilgili yorumlanmaktadır. Rüyada kestane ağacı gördüğümüzde, rengi yeşil bir ağaç ise, evimiz içindeki huzurun, zenginliğin ve güvenin artacağına, mutlu bir aile olacağımıza, hayırlı bir eşe tabir edilmektedir. Rüyasında kestane ağacı gören kimsenin evinde sürekli bereket ve huzur bulunur. Sağlık bakımından da çok sıhhatli olunur. Eğer rüyamızda gördüğümüz kestane ağacı daha çok kahverengi ağırlıklı ise, ailemizin huzurunu bozmaya çalışan, etrafımızda dolaşan yakın ve eş dost akrabadan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, gerçek hayatında ister ev yaşantısı, isterse iş hayatında çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğini yorumlanır. Bu kişiyle ilişkilerin devam ettirdiği sürece, aile içinde huzur kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kendini kestane yerken görmek, emlak- tarla sahibi olmaya, şifa bulmaya işaret eder. Rüyada kestane yediğini görmek, darlıktan, geçim sıkıntılarından kurtulmaya, rahata ermeye işaret eder.Rüyada kışın kestane yemek, bolluk ve berekete işaret eder.Rüyada yazın kestane yemek ise zor bir dönemdesiniz. Atlatmak için çabalamalısınız.

Rüyada kestane almak, dış ticarete, yatırım amaçlı arsa, toprak alınacağına, ün kazanmaya, isteklerine kavuşmaya, hane içinde bereketin ve kazancın artmasına, saygı kazanmaya ve başarı elde etmeye, duaların kabul olmasına,Rüyada bir çuval dolusu kestane aldığını görmek, beklemediğiniz bir kişi sayesinde menfaat ve kazanç elde etmeye yorumlanır.

Rüyada kestane sattığını görmek, zarara uğramaya, kayıplar vermeye, sağlığınıza özen göstermezseniz sağlık sorunları yaşanabileceğine, üzüleceğiniz bazı haberler alacağınıza, olumsuz gelişmeler yaşanacağına işaret eder.Rüyada kestane ağacı görmek, aile hayatınız için önemli ve güzel bir rüyadır. Hane içi huzura, rahat geçime, aile saadetine, güç ve kudret sahibi bir misafir ağırlanacağına, şansın açılacağına, bebek sahibi olmaya işaret eder. Rüyada mevsimi dışında kestane ağacı görmek, hayra yorulmaz.

Rüyada kestane ağacından kestane topladığını görmek, rüya sahibinin çok zengin olacağına, helal kazaç elde edileceğine, bolluk ve berekete, büyük kısmet yakalamaya, rızkın aniden artmasına ve mal- mülk-toprak sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada kestane topladığını görmek, güç ve kudret sahibi bir erkeğe, yaşlı bir adamdan yardım göreceğinize, ibadetlerinizin kabul edildiğine, ticari itibar kazanmaya işaret eder.

Rüyada kestane pişirmek, helal rızka, bolluğa, nimetin artacağına, ortaklıklar kurarak işi büyütmeye işaret eder. Bazen bu rüya düşüncesizce, bol kesenden para harcayan bir kimseden dolayı geçim sıkıntısına düşüleceğinin habercisi veya uyarıcısıdır.Rüyada soba üzerinde kestane pişirdiğini görmek, zorluklarla elde edilecek mal, mülk, para olarak yorumlanır.Rüyada kestane şekeri görmek, büyük güçlükler ile helal mal ve gelir elde etmeye işaret eder. Kimi yorumculara göre ise mirasa yorumlanır.

Rüyada kestane şekeri yaptığını görmek, rüya sahibi kimse kış aylarında bir kutlama yapacak veya kutlamaya davet edilecektir.Rüyada temiz, sağlam ve güzel kestane görmek, hasta kimse için şifa bulmaya, sağlık ve sıhhate delalettir.Rüyada kestane taşımak, uzun ömür olarak yorumlanır.

Rüyada kestane kabukları görmek, kaynağı belirsiz olan paraya işaret eder.Rüyada kestane kabuklarını yakmak veya Rüyada kestane kabuklarını sobaya atmak, hayırlı ve helal mal ile tabir edilir.Rüyada kestane ile yapılmış tatlılar görmek, hoşlanmadığınız bir kimseden fayda göreceğinize işaret eder.