Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek ile ilgili çok şey söylemek mümkündür. Çünkü farklı tabirciler tarafından yorumlanan aynı rüyalara bazen farklı yorumlar yapıldığı görülmüştür. Fakat rüya tabirine bakıldığı zaman ayrı yorumlar görünse de konunun geneline bakıldığında ortak noktalarda buluşulduğu da görülmektedir. Rüyada hamilelik görmenin çok sayıda anlamı vardır.

Bir kimse rüyasında kendisinin hamile olduğunu gördü ise bu rüya kendisi için şu şekilde tabir edilmiştir. O kimse dünyalık bir dilekte bulunmuştur. Başka bir tabirci ise bu rüyayı şöyle yorumlamıştır. Bir kimse rüyasında kendisini hamile olarak görürse o kişi için rüyasının anlamı dünyada malının artacağına, başkaları tarafından övüleceğine, şerefe, izzete sahibi olacağına yorumlanmıştır. Bir erkek ve ya kadın rüyasında kendisini hamile olarak görür ise hamileliğin dünyalık olan mala işaret ettiğini bilmeliler.

Bir kadın rüyasında başka bir kadının hamile olduğunu görürse rüya sahibi için bu rüyanın anlamı yakın zamanda kendisinin bir evladının olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Yine aynı rüya farklı bir tabirci tarafından şu şekilde yorumlanmıştır. Rüyada görülen hamilelik dünya hayatında alınacak olan güzel haberlere ve müjdeli havadislere yorumlanmıştır. Yine aynı rüya rüya sahibi için dünyada talihinin açılacağına ve şansının artacağına yorumlanmıştır.

Rüyasında kendisini hamile olarak gören kişi dünya yaşamında gerçekten hamile ise bu rüya kendisi için hamileliğinin oldukça rahat geçeceği yönünde yorumlanmıştır. Rüyasında kendisini hamile olarak gören kimse dünya yaşamında bekâr ise bu rüya kendisi için yakın zamanda evleneceğine yorumlanmıştır.

Bir kimse rüyasında kendi evladının hamile olduğunu görürse evladı kız ise evin hanımı olan kişinin kazancının artacağına, eğer erkek evlat ise de ev reisliğine yorumlanmıştır. Bir erkek evli olduğu eşinin hamile olduğunu görürse rüya sahibinin dünya yaşamında gelirinin hızlı bir şekilde artacağına yorumlanmıştır. Rüyada hamile bir hayvan görmenin yorumu ise beklenmeyen umulmadık yerlerden gelecek olan hayırlara faydalara yorumlanmaktadır.

Bir kimde rüyasında hamile olduğunu görüp ardından bebeğinin düştüğünü görür ise dünya hayatında planlamış olduğu işlerde aksamalar olumsuzluklar olacağına delalet etmektedir. Bir kişi rüyasında kendisinin hamile olup olmadığına emin olamadığını görür ise ve gebelik testi yapıyorsa bu rüya kendisi için dünya hayatında iş ve ya başka konularda girişimlerde bulunacağına yorumlanmıştır.

Rüyada görülen hamilelikler genelde dünya hayatın dada olduğu gibi hayra, müjdeye, iyiliğe, kazanca, berekete yorulmuştur. Nadiren görülse de bazı yorumlarda dünya hayatında oluşabilecek bir takım sıkıntılara da yorumlanmıştır.

Rüyada kendisini sevgilinden hamile görmek, rüyayı gören kadının korku içinde olduğunu, bir takım sıkıntılar içinde bulunduğunu ve çaresini bulamadığını gösterir. Kadının bu sıkıntılı durumdan kurtulması için hayır dağıtması gerekir. Bu sayede iç huzura kavuşabilir ve derdi hafifleyerek çözümü kendiliğinden önüne çıkabilir.

Rüyada kendini ikiz bebeğe hamile görmek rüyayı gören kişinin başına güzel şeyler geleceğini, başvurduğu işlerden en çok istediklerine kabul edileceğini ancak seçim yapmakta zorlanacağını, kısmetinin açılacağını ve onun kalbini kazanmak için iki kişinin birbirleri ile rekabet edeceğini işaret eder.

Rüyada kendini evlenmeden hamile görmek, rüyayı gören kişinin içinde bir sıkıntı olduğunu gösterir. Bu sıkıntı aile ile ilgili yorumlanır. Aile ile olan bağları güçlendirirse iç sıkıntısı kendiliğinden dağılır ve bir daha böyle bir sıkıntıya düşmez.

Rüyada kendini erkek çocuğa hamile görmek, gerçek hayatta karşılaşılacak olan bir güçlük olduğu anlamına gelir. Bu güçlük içinden kendi başına kurtulamayacağından yardım alması gereklidir. Eğer hasta olursa vakit kaybetmeden doktora gitmelidir. Gittiği doktor iyi eğitimli olmalıdır.

Rüyada kendini kız çocuğa hamile görmek yakın dostlar ya da akrabalar tarafından her konuda destek göreceği şeklinde yorumlanır. Eğer doğru kişilerle arkadaşlık edip yakınlık kurarsa ve yakınlığını korursa hayatının zor dönemlerinde hiç yalnızlık çekmez, her zaman onu koruyup kollayan ve savunan birileri bulunur. Mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olur, yaşadığı hayattan keyif alır.