Rüyada Kendi Kendine Konuşmak

Rüyada kendi kendine konuşmak aklını iyi şeylerle meşgul etmeye tekabül eder. Rüyayı gören dertli birisi ise toplu kazanca ve elinize geçen para ile istenildiği gibi bir hayat yaşamaya, kazancın artmasına ve üzüntülerin azalmasına rivayet eder.

Rüyada kendi kendine konuştuğunu görmek rüyayı gören bireyin kişinin rızkının geniş olduğunun ve maddi olarak dara düşmeyeceğine, işlerinin kolaylaşacağına ve refah içinde yaşayacağına, kişinin yaşadığı anın kıymetini bildiğine ve sevdiği kimselerle keyifli vakit geçireceğine, maceralar yaşayacağına ve hayatında unutulmaz anılarının olacağına alamet olur.

Rüyada kendini konuşurken görmek her şeyi tatmaya ve hayatı diğer insanlardan farklı yaşamaya ve yüzün gülmesine alamet eder. huzur içinde bir hayat yaşamaya, rızkın geniş olmasına ve kimseye muhtaç olmamaya delalettir.

Rüyada birinin kendi kendine konuştuğunu görmek maddi anlamda rahat bir dönem geçirmeye ve mutlu olmaya, hayatın tadını çıkarmaya ve hayatı ve yaşamayı çok sevmeye işaret eder. sevindirici sürprizlerle karşılaşmaya ve mutluluktan havalara uçmaya alamettir.

Rüyada kendinden birtane daha görmek hata üstüne hata yapmaya ve kötü günlerin etkisinden kurtulamamaya, elinizden para çıkacağına ve göz yaşı dökmeye delalet eder. korkuların artmasına ve ne yapacağını bilmemeye işaret eder.

Rüyada kişinin kendisinden bir tane daha görmsei yalnız kalmaya ve kimsenin sizinle arkadaşlık kurmamasına delalettir. Rüyayı erkek görmüşse kendine güvenmeye ve hayatı dolu dolu yaşamaya, hatalarda ısrarcı olmaya ve acı çekmeye delalet eder.