Rüyada Kedi Miyavlaması Duymak

Rüyada Kedi Miyavlaması Duymak sırf kendi çıkarları yüzünden bir insanın size hem maddi hem de manevi yönden hain bir plan yapması ve sizi oyuna getirmesi olarak yorumlanır. Kendi menfaatlerinden dolayı bu kişi sizin duygularınızı sömürebilir ve size kötülük yapmak isteyebilir. Rüyada birileri tarafından bıçakla kovalanmak, aynı zamanda arkadaş ortamınızda herkesin size sırt dönmesi ve küslük olması demektir. Dostlarınız ile aranız açılabilir.

Rüyada yavru kedi miyavlaması duymak sizin bazı hatalarınız yüzünden sevdiklerinizin de zarar görmesi, onları da zor durum bırakmak olarak yorumlanır. Düşünmeden hareket ettiğiniz bir konuda zarara uğrayabilirsiniz. Birisinin ahını almaktan kaçının ve yanlışlıkla da olsa kul hakkı yememeye gayret edin. Çünkü son zamanlarda kendi hatalarınız yüzünden büyük suçluluk çekebilirsiniz.

Rüyada siyah kedi miyavlaması büyük bir tehlikeyi son dakikada önleyebilir ve son anda hata yapmaktan kaçınabilirsiniz. İş hayatında sizi zarara uğratmak isteyen insanlar yakanızı bırakmayacak. Yine aşk hayatında da ilişkinizi kıskanan ve sevdiğiniz kişi ile aranızı bozmak için fırsat kollayan biri olabilir.

Rüyada beyaz kedi miyavlaması size zarar vermek isteyen insanların emellerine ulaşmayacaklarına, düşmanlarınıza karşı galibiyet kazanmak anlamına gelir. Korkularınız ile yüzleşecek ve cesur olacaksınız. Çok büyük kararlar alarak, çok önemli başarılar edinebilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Rüyada sarı kedi miyavlaması size baskı uygulayan insanların çok büyük üzüntü yaşatması, arkanızdan iş çevirmeleri ve ihanet etmeleri demektir. Hiç beklenmedik yerden büyük darbeler gelebilir.

Rüyada gri kedi miyavlaması geçmişte yaptığınız hataların cezasını hala çekiyor olduğunuza, sürekli bu konuların gündeme geldiğine yorumlanır. Eski hatalarınız yüzünden insanların sizi hala yargılıyor olması ve bazı şeylere engel olmaları sebebiyle geleceğe yönelik endişeleriniz artabilir.

Rüyada sokak kedisi miyavlaması duymak çok istediğiniz şeyleri sırf sorumluluklarınız ve başkalarının onaylamaması yüzünden sahip olamamak demektir. Hayallerinizin peşinden koşmak isteseniz de önünüzde maddi ya da manevi engeller olacak. Bir konuda eliniz kolunuz bağlı olabilir.

Kedi Miyavlaması Duymak yeni tanışacağınız bir insanın sizi yanlış yola sürüklemesi, yanlış dostluklar edinmek, kötü insanlar ile tanışmak ve hayatınıza yanlış insanları soktuğunuz için pişman olmak demektir. Bu insanlardan kurtulmak kolay olmayabilir,sevdiklerinizle aranızın bozulacağına ve içine düştüğünüz zor durumdan hemen kurtulamayacağınıza yorumlanır. Başınıza açmış olduğunuz dertlerden dolayı birilerinden korkuyor olabilirsiniz. Bu kişilerin size hala zarar vereceğini düşünebilirsiniz.