Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedinin ısırdığını görmek, rüya sahibinin canını sıkacak ve keyfini kaçıracak olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına ve aksiliklerden kurtulamacağı anlamına gelir. Genellikle rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine yorulsa da, bazı tabirciler tarafından kedi ısırması görmek; şanslı olmaya ve sürpriz olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi saldırması görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılara yorulur. Kişinin peşini şanssızlıkların bırakmayacağına ve talihsiz olayların yaşanacağına delalet eder.Rüyada kedi tırmalaması görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden birine yaptığı onca iyiliğe rağmen kötülük göreceğine yorulur. Kişinin iyi niyetlerinin karşılığını kötülük ve ihanetle alacağına delalet eder.

Kişinin yakınlarından darbe yiyeceği ve kötülük göreceğine yorulur. Rüya sahibinin yakın çevresinde olan güvendiği kişilerden, hiç beklemediği olayları yaşayacağına ve ihanete uğrayacağına yorulmaktadır.Yaşanacak büyük bir beladan son anda kurtulunacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin güzel fikirleri sayesinde, kendisini maddi ve manevi zarara uğratmaya çalışan kişilerden kurtulacağına delalet eder.Rüyada kedi yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde onu fazlasıyla düşünen ve seven insanların olduğu anlamına gelir. Ancak rüya sahibinin bu kimselerinin değerini bilmediğine ve onları üzdüğüne yorulur.

Rüyada Kedi Isırması, genel olarak rüya yorumcuları tarafından pek de iyi yorumlanmaz. Rüyada görülen kedi uğursuzluk olarak bilinir. Rüyayı gören kişinin can sıkıcı, keyif kaçırıcı ve moral bozucu olaylar yaşayacağına delalet eder. Yaşamındaki mevcut zorlukların ve aksiliklerin belirli bir süre daha etkisini koruyacağı şeklinde yorumlanır. Ancak bazı yorumcular tarafından rüyada görülen kedinin sahibi var ise olumlu yorumlar da yapılabilir. Rüyayı gören kişinin sürpriz ve müjdeli haberler alacağı şeklinde yorumlanır.

Çevresinde iyi niyetli insanların olduğuna ve yakın çevresindeki bu insanlardan iyilik göreceğine işaret eder. Akrabalarından destek alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kedi ısırması genel olarak rüyayı gören kişinin yaşamındaki sıkıntıları işaret eder. Kedi ısırması bir olay olarak gerçek yaşamda kişinin karşılaşacağı olumsuz bir durum sonucunda alt üst olacağına, bir hayırsızlık göreceğine ve yaşamında şanssızlıklarla dolu bir döneme gireceğine işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi kendisini ısıran kediyi öldürürse yaşamındaki dertlerden, belalardan, sıkıntılardan bir anda kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada kedi ısırması, gören kişi etrafındaki zarar görebilecekleri kişilerden kendi çabaları ile kurtulacağına yada yaşadığı sıkıntıları kendi çabalarıyla kolayca atlatabileceğine ve çok kısa sürede güzel bir yaşama adım atacağına delalet eder. Rüyada ısıran kedinin yavru kedi olması, rüyayı gören kişinin etrafında iyi gibi gözüken fakat kötü niyetli kişilerin olduğu yönünde yorumlanır. Küçük kedi ayrıca güçsüz düşman olarak da ifade edilir. O nedenle rüyayı gören kişide çok da fazla hasar bırakmayacağına inanılır.

Rüyada kedi ısırdıktan sonra kedinin kişiyi tırmalaması, rüyayı gören kişinin yaptığı iyilik karşısında nankörlük göreceğine ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi her ne kadar iyi niyetli olsa da bu iyiliğin karşısında haksızlıkla karşılaşacağına delalet eder. Ancak bu durum çok uzun süreli olmayacağına, yaşanan hayal kırıklığı sonrası kişinin kendi hayatına yeni bir yön vereceğine, bundan sonrasında saha sağlıklı kararlar alacağına, kendisini etrafındaki kötü niyetli insanlardan arındıracağına inanılır. Rüyada kedi ısırması diğer bir yorumcular tarafından maddi sıkıntı olarak da yorumlanır. Yaşamında bir süre daha maddi sıkıntıların devam edeceğine işaret eder. Eğer rüyada ısıran kedi beyaz renkte ise yaşanan bu maddi sıkıntının çok uzun süre devam etmeyeceği yönünde yorumlar yapılır. Rüyada ısıran kedi siyah renkte ise daha büyük sorunların, maddi sıkıntıların ve üzüntülerin bir süre daha devam edeceğine yorumlanır.