Rüyada Kedi Emzirmek

Rüyada Kedi Emzirmek gören kişinin kendisini kötü hissetmesine neden olan ve mutluluğuna engel olan korkularından, olumsuz düşüncelerinden, karamsarlığından bununla birlikte geçmişte yaşadığı hayal kırıklıklarından ve acılarından kurtulacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, bu sayede de daha huzurlu ve mutlu olacağına işaret eder.

Kedi Emzirmek haksızlıklara karşı her koşulda mücadele veren rüya sahibinin temiz kalpli ve adil davranışlarının pek çok kişi tarafından takdir toplayacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına işarettir. Kendisini çekemeyen düşmanlarına ders verecek olan rüya sahibinin bulunduğu koşulları en ince ayrıntısına kadar değerlendireceğini ve yakınlarındaki kişiler hakkında duyduğu yalan yanlış sözleri de söyleyenlerin yüzüne vuracağına işaret eder.

Rüyada Yavru Kedi Emzirmek bazı rüya yorumcularına göre de yapılacak olan bir evliliğe işarettir. Olumsuz olarak bu rüya boş ve yalan şeylerden tövbe etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gören kişinin akrabalarından yana rencide olacağına ve eziyet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Kedi Emzirmek yanılgılarla yaşanacak bir hayatın olumsuz etkilerinin yakın zamanda başlayacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına da işaret eder.

Rüyada Beyaz Kedi Emzirmek maddi olarak yaşanacak sıkıntı ve gerginlik sonrasında kişi ruhen de çalkantılı bir döneme girecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Kedi Emzirmek gören kişiyi çok öfkelendirecek, tabir yerindeyse çileden çıkartacak ve o hırsla hareket etse katil olacağı kadar kötü laflar işiteceği ve sinirden deliye döneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Gri Kedi Emzirmek rüya sahibi hususi bir iş için bir yola gidecektir şeklinde yorumlanır. Bu yol temiz, aydınlık, ferah ve hayırlı bir yol olacaktır. Sonunda kısmetin olduğu bir yolun kat edileceğine işaret eder.

Rüyada kedi emziren kadın görmek bir hayır işi ortamında bulunarak başkalarına yardım edeceğine tabir edilir. Kadının birden fazla kedi emzirmesi kişinin sosyal ortamında artış olacağına ve bulunduğu ortam sayesinde güzel işlere ortak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı kedi emzirmek rüya sahibinin bir hastalığının tez zamanda iyileşeceğine işaret etmektedir. Sarı renkli objeler rüyalarda hastalık olarak tabir edilmektedir. Ancak bu tür rüyalarda rüya sahibinin hastalıklarının iyileşeceğine dair gönderilen bir işaret olarak yorumlanır. Rüyasında birden fazla sarı kedi emzirmek kişinin etrafında duyacağı güzel sağlık haberleridir.

Rüyada beyaz kedi emzirmek kişinin evlilikle ilgili alacağı bir haberdir. Bekar bir kişi beyaz kedi emzirdiğini görüyorsa karşısına bir kısmet çıkar ve mutlu bir yuva kurar. Evli bir kişi bu rüyayı görmüşse bir kişinin evliliğine aracı olur ve mutlu bir yuva kurmalarında rol oynar. Rüyada beyaz kedi emzirmek aynı zamanda alınacak temiz haberler ve yapılacak iyilikler olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada emziren kedi görmek kişinin ailesi ile ilgili alacağı güzel haberler olarak tabir edilir. Emziren bir kediye yemek verdiği gören kişi ailesini bir yardımda bulunarak yaşadıkları darlıktan onları kurtaracaktır. Anne kedinin sadece tek bir yavruyu emzirdiğini görmek aile ile ilgili haber olarak tabir edilirken, birden fazla yavru emziren anne kedi rüya sahibinin çocukları ile ilgili güzel gelişmeler olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada kedi yavrusunu emzirirken görmek alınacak ani ve sevinçli haberleri simgelemektedir. Eğer görülen yavru kedi kırçıllı ise bu para ile ilgili haberdir. Rüyada emzirilen kedi doymuyor ve daha fazla süt istiyorsa bu gelecek olan haberle ilgili rüya sahibinin biraz çabalaması gerektiğini işaret eder.

Rüyada kara kedi emzirmek bir kişiye mevkiiyle veya işiyle ilgili bir konuda yardım edileceğini ve bir dostun sıkıntıdan kurtulacağını işaret etmektedir. Birden fazla kara kedi emzirmek ise işle ilgili gelecek olan güzel haberlerdir.