Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada Kedi Beslemek size karışan ve üzerinizde sürekli baskı kuran birinden kurtulmak ve artık kendi kararlarınızı alarak, kendi hayat düzeninizi oluşturmak anlamına gelir. Mesleki hayatınızda kendi işinizi kurabilirsiniz. Veya yeni bir projeye başlanabilir. Aile baskısı çeken kişiler de yakında kendi istekleri için büyük mücadele verebilirler. Dilekleriniz er ya da geç kabul olacak ve çok büyük istekleriniz sizin cesaretiniz sayesinde gerçek olacak.Bir seyahate çıkabilir ve gideceğiniz yerde iyilik görebilir, büyük kısmetler önünüze açılabilir. Çok hayırlı ve bilge insanlar ile tanışabilir, onlardan öğütler alabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi yönde huzura erişeceğiniz bir geziye katılabilirsiniz.

Bir insandan bir kötülük görebilirsiniz. Size ihanet edebilir ya da verdiği sözleri tutmak yerine kendi çıkarı için bazı şeyler yapıp sizi mağdur edebilir. Eğer biri size güven vermiyorsa, o kişinin sözlerine güvenmemeniz en hayırlısı olacak.

Rüyada kedi beslediğini görmek iç huzurunuzun artması ve özgür bir birey olarak bağımsız kararlar almak şeklinde yorumlanır. Geçmişte sizi kısıtlayan insanlar artık hayatınızda olmayacaklar. Sosyal çevrenizde sizi eleştiren kişilerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayıcı şeylerden kaçınarak, huzurlu bir yaşam için elinizden gelen çabayı gösterecek güce sahip olacaksınız

Rüyada Yavru Kedi Beslemek özellikle aşk ve kariyer hayatınızı rahatça ayrı tutarak, kimsenin baskısı olmadan isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kendi hayallerinizi de bir yandan gerçekleştirme olanağınız olacak. Boşanmak isteyenler de yakında davalarında olumlu sonuca ulaşabilirler.

Rüyada Siyah Kedi Beslemek iyi bir amele sahip olmak, hayır işlemek, manevi duygularınızın kabarması anlamlarına gelir. Yakın zamanda şehitlik ya da cami gezinize katılma gibi planlarınız olabilir. Bu gerçekleştireceğiniz seyahatler sizin manevi duygularınızı artıracak.

Rüyada Beyaz Kedi Beslemek sizin fikirlerinizin ve görüşlerinizin başkaları gözünde değerli olduğunu gösterir. Size danışmak ve bazı konularda seçimleri sizin yapmanızı isteyen birileri olabilir. Özellikle mesleki alandaki başarılarınız sebebiyle insanlar sizden bir şeyler kapmak için çabalayabilirler.

Rüyada Sarı Kedi Beslemek bir süredir görüşüp ortak çalışmak ya da onun yolunda ilerlemek istediğiniz kişi ile en nihayetinde görüşeceğinize ve birlikte planlar yapacağınıza yorumlanır. Bu kişi başarılı biri olabilir ve size de öğütler vererek doğru bir yol çizmenize yardımcı olabilir. Ancak başarılı birinden yararlanmak için onun çok fazla peşinde koşmanız gerekecek.

Rüyada Gri Kedi Beslemek düşmanlarınızın kimler olduğunu öğrenecek ve onların tuzaklarına düşmeyeceksiniz. Sizi bazı konularda yanıltmak isteyen insanlardan bir adım önde olacak ve onların emellerine ulaşmalarına izin vermeyeceksiniz. Düşmanlarınızın kötülüklerinden arınarak, onları kendi tuzaklarına düşürebilirsiniz.

Rüyada Sokak Kedisi Beslemek aslında başarıya ulaşmak için çok büyük bir adım atmanız gerekiyor. Ancak sizin de cesaret göstermeniz, daha cesur olmanız gerekiyor. Çok büyük kararlar almalı ve çok önemli girişimlerde bulunmalısınız. Yoksa hayatınızda pek bir şey değişmeyecek ve içinde bulunduğunuz düzenden şikayete devam edeceksiniz.