Rüyada Kaynar Su Görmek

Rüyada Kaynar Su Görmek, rüya gören kişinin büyük sıkıntılara düşeceğine ve bu sebeple de ruhsal sağlığını, bedensel olarak da sağlık sıkıntıları yaşayacağına işaret eder. Rüyada kaynar su görmek çoğunlukla uzun süre dökülecek gözyaşlarına işaret ettiği veya kişinin manevi anlamda büyük zayiat yaşayacağına da delalet eder. Kaynar su gören kişinin mahallesin de dedikodu yapan ve rüya sahibine kötülük yapmak isteyen çok sayıda düşman kişilerin bulunduğuna işaret eder. Bu rüyalar aynı zamanda kişinin içinde bulunduğu ortama veya yakınındaki kişilere karşı uyanık olması gerektiği konusun da bir uyarıda bulunmaktadır.

Rüyasında kişinin kaynar su görmesi, çoğunlukla içinde bulunduğu günlerde fazla büyük bir gerginlik içinde olduğuna, beklentilerinin yüksek olduğuna veya hayal kırıklığına uğramaktan korktuğuna delalet eder. Kaynar su görmek, ruhsal açıdan, rüya sahibinin çevresi tarafından sürekli kusur bulmak ve kusurlarının yüzüne vurulduğuna da işaret etmektedir. İçine kapanık veya yalnız bir dönemi, psikolojik açıdan zayıflamayı veya yardım dilemek için bir duruma gelindiğini kişinin bunalıma gireceğine işaret eder. Kaynar suyu aralıksız içrek boğazının yandığını gören kişinin çok büyük günah işlediği vicdanının rahat olamadığına işaret eder.

Kişi kaynar suyu kaynattığını görüyorsa o kişinin evinde dedikodunun kaynadığına delalet eder.

Legal olmayan işlerle uğraşıldığına veya haram gelir elde edildiğine delalet eder. Kişinin Kaynar suyu üstüne dökmesi sonucunda kendi hatası sebebiyle büyük bir hayıflanma yaşayacağı veya en büyük zararı kendisine vereceği şeklinde de işaret etmektedir. Dini açıdan ise başka bir yoruma delalet eder. Rüyasında kaynar su döken kimse, dini kurallarını her koşulda yerine getiren veya zorluklar karşısında hiçbir zaman yılmayan, dini bütün, hamarat bir işaret eder.

Rüya sahibi karşısına birçok fırsatın çıkacağını ve bu sayede de huzurlu bir yaşam sürüleceğini işaret eder. Rüyada kaynar su görmek, bu yüzden rüyada kaynar su görmek genel itibariyle (rüya tarzına göre kimi zaman değişse de) olumlu bir şekilde yorumlanır.

Rüyada kaynar su görmek, bazı yorumlamalar suyun görülen şekli itibariyle farklılık yaratabilir. Örneğin rüyada kaynar su gören bir kişi, suyun kaynadığında üzerindeki kabarcıkları görmüş işe bu bir dedikodunun ortada dönüp dolaştığı anlamına gelir fakat bu dedikoduların hakkınızda iyi mi yoksa kötü mü olduğu yine rüyanın şekline göre değişiklikler gösterir.

Rüyada kaynar su içtiğini görmek, kişinin yakınlarından birinin kendisine zarar vereceğini, aile ortamında tatsızlıkların yaşanacağını delalet eder. Kaynar su, herhangi bir nedeni olmayan birçok iftiraya maruz kalıp saygınlığını azaltacağını, aile ve iş hayatı yolunda olan kimsenin bu düzeninin aniden yerle bir olup bir takım üzücü ayrılıkların yaşamasını işaret eder. Özellikle bu rüyayı gören kimseler çevrelerine, yakınındaki kişilere ve haneye girip çıkan insanlara dikkat etmelidirler.

Rüyayı gören kişinin, kendisini güzel ve eğlenceli sohbetler içerisinde bulacağına, güzel dostluklar edinip mutlu hissedeceğine, aynı zamanda ise kişinin maddi bakımdan zarara uğramasına ve başarısız olmasına delalet eder.

Rüyada kaynar su atmak, edinilen kazanımlar ve tecrübeler sayesinde iş alanında büyük bir yükselişe, giriştiği işlerin hakkını en iyi şekilde vermeye fakat bazı işlerinde hakkının yenileceğine ve fikirlerinin istismar edilip çalınacağına, tüm huzursuzluğu ortadan kaldıracak bir kazanca, isteklerini yerine getirme imkanı bulacağına, hayal ettiği ve dilediği şeylere kısa zaman içinde kolay bir şekilde ulaşacağına, manevi yanını ihmal edeceğine ve para ve hırsın gözlerini karartacağına bu yüzden elde ettiği ne varsa kaybedeceğine, sonrasında ise rüyayı gören kişinin sevdiklerinin elinden tutmasıyla işlerin yeniden yoluna girmesine işaret etmektedir.

Rüyasında kaynar su ile yıkandığını gören her kimse, üzüntüye uğrar ve maddi birikimlerinizde hak talep eden art niyetli insanlarla karşılaşır. Görülen bu rüya, kişinin iş hayatı ile ilgilidir ve iş hayatında rüyayı gören kişiye yanlış yollar gösteren, işlerini aksatan ve düzenini bozan insanlara delalet etmektedir. Bu rüya aynı zamanda cesaretli bir kişinin sonuna kadar mücadele edip başarıya uğraması ve çevresinde saygınlığının artıp kendisine rakip olan kişilere üstünlük kurduğunu da işaret eder.

Rüyasında suyu kaynarken gören bir kişi sevinçli haberler alır ve bu haberler doğrultusunda atılımlarda bulunur. Bu atılımlar hayırlara vesile olur ve bu sayede sıkıntıların kişiden uzaklaşması anlamına gelir.

Rüyada kaynayan suyun taştığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması, yapacağı her işi en ince detayına kadar araştırması ve tam anlamıyla dört dörtlük yapmaya özen göstermesi gerekir. Genellikle, rüyada suyun taştığını görmek, rüyayı gören kişiler için bir uyarı niteliği veya rüyayı gören her kimse için başına gelecek felaketleri işaret eden bir sembol anlamı taşır.

Rüyada sıcak su görmek, kişinin sıkıntılı ve zorlu günlere gireceğine işaret eder. Kişinin üzüleceğini ve bolca gözyaşı dökeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu huzursuzluklar sonucunda sosyal yaşantıdan kendisini soyutlar ve kendi içine kapanır. Rüyasında sıcak suyu içtiğini görmek, kişinin maddi ve manevi yönden sıkıntıya uğrayacağını ve depresyona gireceğini işaret eder.