Rüyada Kaynar Su Dökmek

Rüyada kaynar su dökmek, rüya sahibinin büyük sıkıntılara düşeceğine ve bu nedenle de ruhsal sağlığı kadar, fiziksel olarak da sağlık sıkıntıları yaşayacağına yorumlanır. Rüyada kaynar su görmek uzun süre dökülecek gözyaşlarına işaret ettiği gibi, kişinin manevi anlamda büyük kayıplar yaşayacağına da yorumlanmaktadır. Kaynar su gören kişinin çevresinde dedikodu yapan ve rüya sahibine kötülük etmek isteyen çok sayıda düşman bulunur. Bu rüya aynı zamanda kişinin içinde bulunduğu ortama ve yakınındaki kişilere karşı dikkat etmesi gerektiği hususunda da bir uyarıda bulunur.

Rüyada Kaynar Su İçmek

Yapılacak çok büyük, hayati bir hatayı ifade eden rüya, aynı zamanda kişinin İslami açıdan tövbe edilmesi gereken bir günah işleyeceği anlamlarına da gelmektedir. Rüyasında kaynar su içen kişi yalan söyler ve hayatını alt üst edecek girişimlerde bulunur. Acıya ve gözyaşına da işaret eden rüya, aile birliğinin bozulacağına, huzursuzluğa ve kavgalara da tabir olur.

Rüyada Üstüne Kaynar Su Dökmek

Yasal olmayan işlerle uğraşıldığına ve haram kazanç elde edildiğine işaret eder. Kişinin Kaynar suyu üstüne dökmesi, kendi hatası nedeniyle büyük bir pişmanlık yaşayacağı ve en büyük zararı kendisine vereceği şeklinde de yorumlanmaktadır. İslami açıdan ise farklı bir yoruma sahiptir. Rüyasında kaynar su döken kimse, dini vecibelerini her koşulda yerine getiren ve zorluklar karşısında asla yılmayan, dini bütün, çalışkan bir kimsedir.