Rüyada Kayınvalideyi Hamile Görmek

Rüyada kayınvalideyi hamile görmek, tertemiz bir servete, kazancın temiz olmasına, cefa çekmeden kazanılan mala ve mülke, iyi bir gelire, sözlerin yerine getirileceğine, beceri sahibi bir kişiye, hayırlı işler ile uğraşılacağına, sıcakkanlı yaşlı bir yabancıya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, huzur ve mutluluğa kavuşmaya, varlıklı bir erkeğe delalet etmektedir. Hoşnutsuz yorum olarak; yoksulluğa, üzüntü duymaya, karışık bir problem ile yüz yüze gelineceğine, sağlığın yitirileceğine, kötülüklerden emin olunacağına işaret etmektedir. Bir takım rüya yorumcuları şöyle derler; bu uzun bir bekleyişin ardından özlediği az olan kazancının artacağına, zorlanarak gözlediği beceriye, ümitsizlikten sonra kazandığı bolluk ve berekete, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği müjdeli haberler almaya yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin güzel ve sevinçli bir haber alacağına, feraha, al işi becerilerinin olduğuna, zenginliğe, iş arkadaşları ile arasının güzel olacağına, borçlarından kurtulacağına, huzur ve refaha, şan ve şöhrete, eli açık olan bir adama, salih bir eşe, dertlerine derman bulacağına, oğlunun çok iyi bir işe gireceğine, yüklü bir miras kalacağına, peygamber aşığı olduğuna, hayırlı bir kaderinin olacağına yorumlanmaktadır.

Bir olay karşısında çok şey öğreneceğine, zorlukla beraber kolaylığı da bulacağına, çağa ayak uyduracağına, yüz güzelliğine, hayırlı işlerle uğraşılacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre de; çocuk sahibi olacağına çevresinin genişleyeceğine iyi bir geleceğe yorumlanmaktadır.

Rüyada kayınvalide görmek, destek görmeye, sahip çıkılmaya, hayat yolunda yalnız yürümemeye delalet eder. Rüyada kendi kaynanasını görmek, yorulduğunuz anda yanınızda olacak, vazgeçtiğiniz anda size cesaret verecek bir dosta yada sevgiliye delalet eder. Kayınvalide görmek her zaman çok hayırlıdır. Kişi hasta ise sağlığına kavuşur, sıkıntı da ise feraha çıkar. Kayınvalide görenin işleri her zaman yolunda olur. Rüyada kötü bir kayınvalideyi iyi ve güler yüzlü, cana yakın görmek; hayatınızın düzeninin bozulacağına işaret etmektedir. Rüyada kayınvalide ile tartışmak iyi değildir ve çok yakınlarınız tarafından zarar görüleceğine ve üzüleceğine delalet eder. Rüyada kötü kayınvalide görmek zenginliğe işaret etmektedir.