Rüyada Kase Kırılması

Rüyada Kase Kırılması hayat, ev yaşamı, rızk ve bireyin şansı, kısmeti şeklinde ifade edilir. Rüyada kase gören kimse, rüyayı gören bireyin ehil olduğu zenginliğine, cebinde olan paraya, mutfağında bulunan ekmeğe delalettir.

Rüyada kase kırmak, bundan sonra bireyin başına gelecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine işarettir. Geçmiş zamanda yaşana problemli vaziyetlerin bundan sonra yeniden tekrar etmeyeceğine, bireyin çok daha huzurlu ve mutlu bir yaşama sahip olacağına, tümün ve diriliğin kalmayacağına, yaşanan her şeyin sineye çekildiğine işaret eder. Bunun sayesinde daha dirençli, başarılı, soğukkanlı biri olacağına, rüyayı gören bireyin geçim derdinin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kase almak, bereket ve bolluk manasına gelir. Rüyayı gören bireyin elinin bol olacağına, geçim derdinin sonlanacağına, maddi durumun ve paranın da artacağına tabir edilmektedir.

Rüyada kase yıkamak, bireyin ilişkilerinde anlaşmazlığın olacağına, gereksiz konuları kafaya takıp kuruntu haline geleceğine, rüyayı gören kişinin huzursuz ve karamsar ruh halinde olunacağına, sağlığı adına ihmal yapmaması şeklinde yorumlanır. Yakının başına talihsiz olay gelmesinden ötürü birey elinden geleni yapacaktır. Birey kırıcı davranışlar sergileyebilir. Kendisi ile ilgili hoş olmayan laflar duyabilir.

Rüyada cam kase görmek, duygusal anlamda oldukça hassas bir dönem içerisine girildiğini ya da böyle dönemden geçileceğine işaret eder. Aşırı alınganlık gösterilecek olan bu dönemin içerisinde, bireyin kimi arkadaşları ile arasının açılacağını, geçici kırgınlıkların, küslüklerin sona ereceği ve olaylara nesnel bakış açısı ile bakmakta olan rüya sahibinin kafa karmaşası içerisinde olduğunun haberini verir.

Rüyada altın kase görmek, bireyin işini en güzel biçimde yapmasına ve bu sayede ticaret ehli olmasına yorulur. Rüyayı gören bireyin aklının ticarete yatkın olmasından ötürü çok para kazanacağı işlere girmesi şeklinde yorumlanır. Birey ileride önemli bir işin başına geçebilir.

Rüyada demir kase görmek, bireyin eline geçecek olan tüm fırsatları titizlikle değerlendirmesine rağmen, boşa harcayacağına, yaşam boyu arzularına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada porselen kase görmek, sorun ve huzursuzluğun geride kalacağını temsil eder. Birey, güzel günler geçirip, endişe dolu ve kırgınlık olan günlerini bitirecektir. Bir başka yorumda ise birey maddi manevi önemli zararlar edebilir.

Rüyada gümüş kase görmek, rüyayı gören bireyin işini büyütmesi amacı ile karşısına iyi bir avantaj çıkacağına veya mesleğinde bulunan üstün başarısının sayesinde maaşının artması ve rütbesinin yükselmesi şeklinde yorumlanır. Bir başka yorum ile birey yeni bir iş teklifi alabilir.