Rüyada Kanatla Uçmak

Rüyada Kanatla Uçmak rüya sahibi kimse hamile ise erkek çocuğu olur, büyük bir servete kavuşur, uzun bir yolculuğa çıkar. Rüya sahibinin sabretmesi halinde istek ve arzularına kavuşacağına, mutluluğa, başarı elde etmeye, kötü günerin son bulmasına, parlak günler yaşamaya, özlemlerin son bulmasına işaret eder.

Rüyada kanat görmek, psikolojik yorumu, görüşünüzü olayların üstüne çıkarma yeteneğine ve geniş bir görüş açısına sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyada kanat görmek, bir meleğin kanatlarını üstünüze gererek sizi koruması ya da kuşun tehlike varlığında kanatlarını açıp kaçması gibi, korunma ve güvenlik kaynağını simgeler.

Rüyada kanat takıp uçmak

Rüyada kanat takıp uçmak, huzurunuz ve ağız tadınız yeniden yerine gelecek. Mekan değişikliği yapmaya da işaret eder.

Rüyada kanatlanmak

Rüyada kanatlanmak, çok önemli kararlar alacağınıza, hayırlı evlada, değişime ve yeniliğe işaret eder.

Rüyada kanadının olduğunu görmek

Rüyada kanadının olduğunu görmek, çok hayırlı ve olumlu gelişmeler yaşamaya, hayatınıza yönelik doğru adım atmaya işaret eder.

Rüyada iki kanadı olduğunu görmek

Rüyada iki kanadı olduğunu görmek, rüya sahibi kimse zorluklar ve sıkıntılar ile karşılaşır.

Rüyada kanatlarını açmış bir tavus kuşu görmek

Rüyada kanatlarını açmış bir tavus kuşu görmek, alınacak bir gayrimenkul ile yorumlanır.

Rüyada kanatlı karınca görmek

Rüyada kanatlı karınca görmek, güce kavuşmaya, kudret sahibi olmaya, öz güvenin artmasına, zorlukların altından kalkabilme çabası içinde olduğunuza, çok çalışıp, çalışmalarınızın karşılığında mal mülk elde etmeye işaret eder.

Rüyada kanatlı melek görmek

Rüyada kanatlı melek görmek, iyiliğe ve hayra yorumlanır. Sıkıntılarınızın ve sorunlarınızın son bulması için yardımını ve desteğini sizden esirgemeyen bir kimseye işaret eder.