Rüyada Kadın Dövmek

Rüyada kadın dövdüğünü gören rüya sahibinin güç ve iktidar sahibi olmak istediğine yorumlanır. Kadın dövdüğünün gören rüya sahibinin çevresinde yardım etmesi gereken kişiler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin en yakın zamanda aile hayatına kavuşacağı anlamına gelir. Bu rüyadan sonra sorumluluk alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin en yakın zamanda yeni başlangıçlar yapacağı anlamına gelir. Kişinin evden işe işten eve bir hayatının olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin en yakın zamanda temeli sağlam bir aile hayatı için adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada kadın tarafından dövülmek: Rüyasında bir kadın tarafında dövüldüğünü gören rüya sahibinin Karmaşık bir dönemden geçeceği anlamına gelir. Kişinin aynı anda bir çok duyguyu bir arada yaşadığı anlamına gelir. Yaşadığı bu karmaşık duygular yüzünden kafasının karıştığına yorumlanır. Bazı yorumculara göre bir sıkıntıdan kurtulmak ve buna bağlı planlar yapmak anlamına gelir.

Rüyada kadın ile kavga etmek: Rüyasında bir kadın ile kavga ettiğini gören rüya sahibinin Yakın çevresinden biri ile kavga edeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin düşünmeden konuşmasının kendisi için sorunlar çıkaracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaptığı hataların farkına varıp doğru yolu bulacağı anlamına gelir.

Rüyada bir kadını dövmek genel anlamda hayra yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi yönden yakınlarından destek göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresinde güzel şeyler olacağına yorumlanır.

Rüyada kadını tokatlamak, ceza vermek ile yorumlanır. Rüyasında bir kadını tokatladığını gören kişi, yapılan hatalara karşı cezalandırmalar yapacak ve sorunlarını çözecektir. Rüyasında tokatlanan kadın gören kişi, hak arayan ve aciz kişilere yardım eden kişidir. Kadın tokatlamak, yanlış işlere yatırım yapmak ve zarar etmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada kadınla kavga etmek, akrabalar arasındaki husumet ile yorumlanmaktadır. Rüyasında bir kadın ile kavga ettiğini gören kadın, aile içinde sorunlar ve tartışmalar yaşayacaktır. Rüyasında bir kadın ile kavga ettiğini gören erkek, akrabaları ile tartışmalar yaşayacaktır. Rüyada bir kadın ile yapılan kavga, kadın bir düşmandan gelecek olan zararların habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada yaşlı kadın dövmek, yoksul kişiler üzerinden dahi menfaat elde eden, merhametsiz kişiler ile yorumlanır. Rüyasında yaşlı bir kadını dövdüğünü gören kişi, yaptığı kötülüklerin bedelini ödeyecek ve büyük bir sağlık sorunu yaşayacaktır. Rüyasında yaşlı bir kadının dövüldüğünü gören kişi, akrabaları için yardım arayacak ve faydalı şeyler yapacaktır.

Rüyada hamile kadın dövmek, suç bastırmak ve başkalarının hatalarını açık vermek ile yorumlanır. Rüyasında hamile bir kadını dövdüğünü gören kişi, yaptığı suçların üzerini kapatmak için başkalarına iftira atacaktır. Rüyada birinin hamile kadın dövdüğünü görmek, başkalarının yaptığı haksızlıklara göz yummak ile tabir edilmektedir.

Rüyada sarışın kadın dövmek, akrabalar içinde olan kadınların tartışması ile yorumlanır. Rüyasında sarışın bir kadını dövdüğünü gören kişi, akrabaları ile anlaşmazlığa düşecek ve büyük kavgalar edecektir. Sarışın kadın, mal ve para ile de tabir edilmektedir.

Rüyada kadın tarafından dövülmek, hataların bedelinin ödeneceği yönünde yorumlanır. Rüyasında bir kadından dayak yediğini gören kişi, yaptığı haksızlıklar ile alakalı yüzleştirmeler yaşayacak ve ayıplanacaktır.

Rüyada kadının kadını dövmesi, ahlaksız işlere karışmak ve bunu gizleyememek ile yorumlanır. Rüyasında kadınların kavga ettiğini gören kişi, çevresindeki kadınlara karşı dikkatli olmalı ve güvenmemelidir.

Rüyada düşmanı dövmek hayırlı şekilde yorumlanır. Rüyasında düşmanını dövdüğünü gören kişi, güçlü ve başarılı olacaktır. Rüyada kadın bir düşmanı dövmek maddi güce, erkek düşmanı dövmek ün kazanmaya yorulur. Rüyada düşmanı dövmek, zarar almadan kavgalardan ve kazalardan kurtulmak ile yorumlanır.