Rüyada Jelibon Yemek Görmek

Rüyada jelibon görmek kişinin çocuk sahibi olacağına ve müjdeli haber alacağına işarettir. Rüya sahibinin zekası ve fikirleri sayesinde zengin bir hayat süreceğine delalet eder. Kişinin yeni bir icat geliştirmesine yada çok para kazandıracak projeler üretmesine işarettir. Rüya sahibi bu yeteneğini daha çok sanat dalında gösterecek ve ün, nam kazanacaktır. Bu yetenek bir beste olabilir yada ressam, heykeltıraş olabilir. Kişi bu yeteneğiyle dünyaya ün salacak ve herkes tarafından sevilen sayılan biri olacaktır. Kişinin eğlence içinde bir hayat süreceğine, kutlamalar yapacağına işarettir. Rüya sahibi dünya turuna çıkacak, yeni yerler görecek ve farklı inanca sahip insanlarla tanışacaktır. Kişi yaşayacağı bu ilişki sayesinde yurt dışında yaşamayı düşünecektir.

Rüyada jelibon yediğini görmek, kişinin hayatında onu mutlu edecek ve eğlendirecek arkadaşlarının olacağına işarettir. Kişinin kalbi boş olsa da çevresindeki bu insan kalabalığı ona yetecek duygusal boşluk yaşamayacaktır. Bekar erkekler için bu rüya kendisinden yaşça küçük bir bayanla aşk yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi yaşlı ve evli ise bu rüya onların ikinci bahar yaşayacaklarına yorumlanır. Çiftlerin hayatlarının güzel olduğu kadar sağlıklarının da iyi olacağına işarettir.

Rüyada jelibon satın almak, kişinin işlerinde yoğunluk olacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin ayağıyla ilgili sağlık problemleri yaşayacağına işarettir. Kişinin geçici bir süre sıkıntı ve sorunlar yaşayacağının belirtisidir. Rüya sahibi azmi ve çalışkanlığı sayesinde bu sorunların üstesinden gelecek ve bugünleri atlatacağına delalet eder. Rüya sahibi eski rahat günlerine geri dönecek ve sakin bir yaşam süreceğinin habercisidir.

Rüyada jelibon çalmak, kişinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi iş hayatında hatalara uğrayacak ve bu sebepten işsiz kalarak addi sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Kişinin aynı zamanda yanlış kişiler ile arkadaşlıklar kurarak yaşamını kötü yönde değiştireceğine işarettir. Rüya sahibi bu kişilerden uzak durmaya çalışmalı ve kendini korumalıdır.

Rüyada jelibon yemek, rüya sahibinin uzun zamandan beri aşk hayatında kimse olmadığına işaret etmektedir. Uzun zaman sonra kalbini birine açacağına ve mutlu olacağı birisi ile evlilik yoluna gitmesi durumuna yorumlanmaktadır. Duygusal anlamda çok etkili bir ilişkiye yelken açacağına ve birlikte mutlulukların günden güne artacağına işaret etmektedir. Yaş itibari ile bu rüyayı gören kişilerin ise eşleriyle ya da yeni tanışacakları biri ile yeni bir döneme gireceklerine delalet etmektedir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; “Rüyada görülen tatlı mutluluk ve helal rızka delalettir.”

Rüyada jelibon almak, kişinin fiziki anlamda çok yorulacağı tüm işlerin bir anda çoğalacağı bir döneme girildiğinin habercisi olmaktadır. Sıkıntı içerisinde olduğunu düşünen kişinin kazancı oldukça fazla artacak ve yeni yatırımlar yapmaya gideceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda çevresindeki kişilerin kendisine hep destek verdiğini öğreneceği bir olay ile karışılacağına da delalet etmektedir.

Rüyada jelibon dağıtmak, kişinin iş ve aile yaşantısında sabir gerektireceği bir döneme gireceğine delalettir. Belirli bir zaman dilimi bu şekilde sabırlı davranabilen kişinin tüm kapılar önüne açılabilecektir. Rahatsızlıklar hissedeceği dönem içerisinde sağlığına çok dikkat etmesi gerektiğine de işaret etmektedir.

Rüyada jelibon satmak, kişinin çok sevecen ve iyi niyetli biri olarak tanındığına işaret etmektedir. Çevresi tarafından hayatı boyunca sevilen bir insan olduğuna ve yaptığı hataların bu sebeplerden kolayca affedileceğine işaret etmektedir. Bir olay sonrasında can sıkıcı bir rahatsızlığın ortaya çıkacağına fakat çevredeki insanların desteği ile bu durumdan kolayca çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada jelibon çalmak, rüya sahibinin çevresindeki bir kişiyi ölesiye kıskandığının manasına gelmektedir. Kıskanılan kişinin kariyeri ve aşk ilişkisine önemli zararları dokunacağına ve bu durumun anlaşılması halinde ise birçok kişinin rüya sahibine arkasını dönmesine neden olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada jelibon şeker görmek, rüyayı gören kişinin bir dönem kazancını çok fazla artacağına işaret etmektedir. Kazancının sürekli artacağını düşünen kişinin parasını boş işlere harcaması durumunda çok kısa sürede işsiz ve fakir biri haline gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada renkli jelibon görmek, ailesinin yaşadığı geçim sıkıntısı sonunda kişinin kariyerine odaklandığına işaret etmektedir. Eğitim hayatında parlak dönemler yaşayarak kişinin ilerdeki hayatına yön vereceğine işaret etmektedir. Ailesinin kişiyi zor duruma sokacağı zamanlar sonrasında rüya sahibinin ailesine çok büyük yardımları dokunacağına ve çevresindeki insanlar tarafından kıskanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada draje şeker görmek, çevresinde hoş karşılanmayan kötü giyimli insana delalet etmektedir. Rüya sahibinin küçük düşürücü bir olay sonrası kendini toparlamasına işaret etmektedir.