Rüyada Jartiyer Giymek

Rüyada Jartiyer Giymek kötü yolda olan kadın ile tabir edilir. Rüyada jartiyer gören kimse için, kadın düşman ve ondan gelecek süslü zararlar ile tabir edilir. Rüyada jartiyer görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şöyle olmuştur. Rüyada jartiyer giymek, kandırmaya çalışan ve bunu başarabilen kişiler ile de yorumlanmaktadır. Rüyada bir erkeğin jartiyer giymesi, sünnet olmamış erkek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada jartiyerli kadın görmek ahlaksızlık ve zevkleri ile uğraşan kişiler ile tabir edilir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada kadın çamaşırı görmek, haram işler ve mallardır yorumunu yapmıştır. Kirmani (r.a) Rüyada çamaşır görmeyi, utanma duygusu olmayan kişiler ile yorumlamıştır.

Rüyada Jartiyerli Kadın Görmek
Rüyada jartiyerli kadın görmek, kadın düşman ile tabir edilir. Rüyasında jartiyerli kadın gören erkek, eşini aldatacaktır. Rüyasında jartiyerli kadın gören bayan, kadın düşmanlara sahiptir ve onlardan büyük zararlar alacaktır. Rüyada jartiyerli kadın görmek, iyi görünen ve dost bilinen kişilerin düşmanlığı ile de tabir edilmektedir.

Rüyada jartiyer giymek, farklı ve kolay yollar ile para kazanmak isteyen kişiler ile tabir edilir. Rüyasında jartiyer giydiğini gören kadın, kendine çıkış yolu olarak uygunsuz işleri görecek ve yapacaktır. Rüyasında jartiyer giydiğini gören erkek, haram olan ilişkiler yaşayacak ve hastalık kapacaktır.

Rüyada jartiyer almak, nefsine yenilmek ve kendine hakim olamayan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında jartiyer aldığını gören kadın, partnerini mutlu etmek için çabalayan kişidir. Rüyasında jartiyer aldığını gören erkek, hayatında olan kadından memnun değildir.

Rüyada siyah jartiyer görmek, arzu ve istek ile yorumlanır. Rüyasında siyah jartiyer giydiğini gören kadın, kusurlarını kapatmanın yollarını arayan kişidir. Rüyada siyah jartiyer görmek, sinsi düşman ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı jartiyer görmek, zevkine düşkün kişiler ve zevkleri yüzünden alacakları zararlar ile yorumlanır. Rüyasında kırmızı jartiyer gören kadın, kadınlığı kullanarak para kazanan ve erkekleri kandıran kadındır.

Rüyada beyaz jartiyer görmek, evlilik ile yorumlanır. Rüyasında beyaz jartiyer gören erkek, isteklerini evliliğe saklayan ve evlenmek isteyen kişidir. Rüyasında beyaz jartiyer gören kadın, eşini mutlu ve memnun eden kadındır.

Rüyada kırmızı jartiyer giymek, şeytani planlar ve oyunlar ile yorumlanır. Rüyasında kırmızı jartiyer giydiğini gören kadın, bir erkeğe karşı düşmanlık besleyen ve kötü planlar yapan kadındır. Rüyasında kırmızı jartiyer giydiğini gören erkek, hevesleri ve arzuları yüzünden başına bela alacaktır.

Rüyada erkeğin jartiyer giymesi, zarar ve ayrılık ile yorumlanır. Rüyasında jartiyer giydiğini gören erkek, aldatan ve bunu saklamayı beceremeyen kişidir. Rüyada jartiyer giymiş bir erkek görmek, cinsine uygun davranmayan ve farklı hisseden erkek arkadaş ile yorumlanır.