Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Rüyada jandarma arabası görmek rüyayı gören kişinin istediği işi yapabilmesi için resmi kurumlardan evrak alacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin uzun bir süre devlet kapılarını aşındıracağı söz konusudur. Rüyasında jandarma arabası gören kişi biriktirdiği birikimi yada eline geçen parayla kendine ait bir iş yeri açmak istemesi ve jandarma aracına binmek bu karardan ötürü işlerini halledebilmek için devlet kapılarında resmi evrakları onaylanmasına yorumlanır. Jandarma arabası kullanmak uzun süre sıkıntı yaşayacağına ama sonunda rahata ereceğine, hane içinde güzel haberlerin alınacağına işarettir.

Rüyada jandarma çevirmesi görmek kişinin dedikodulardan ve kem gözlerden korunacağının işaretidir. Bu rüya kişinin toplum içinde sözü ve hatırı geçen biri olduğuna, jandarma çevirmesi itibar sahibi olduğuna ve önemli bir kariyer sahibi olduğuna yorumlanır. Rüyada jandarma tarafından aranmak Rüya sahibi bulunmuş olduğu makam sayesinde çevresinde sözü geçen ve itibar edilen biri olarak tanınır. Bu kişinin toplum içinde büyük ağırlığı vardır.

Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak, rüya sahibinin başının dertte olduğu anlamına gelmektedir. Rüyasında jandarma tarafından tutuklandığını gören her kimse bir takım kişilerle yanlış ve doğru olmayan gayrı meşru işlerde bulunacaktır. Kişi yaptığı hataların ceremesini en ağır şekilde çekecek ve buna rağmen yanlış kişilerle görüşmeye devam edecektir. Kişinin başının dertte olacağına ve bu sıkıntılara karşı hatalar yapmaya devam edeceğine, aile içinde ve iş hayatında sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada jandarma karakoluna gitmek rüya sahibinin yapmadığı bir iş karşısında suçlanması ve iftiraya uğramasına işarettir. Kişinin masum olduğunu ispat etmek için mücadele vereceğinin ve ecel terleri dökeceğinin habercisidir. Rüyayı gören kişi zaman içerisinde ya hane içinde yada iş yerinde ağır suçlamalara maruz kalacak ve kendisini savunma fırsatı bulamayacaktır.

Rüyada jandarma genel komutanı görmek gören kişinin hayatında dualarını esirgemeyen insanların olduğuna ve bu duaların Allah katında gerçek olması ve bu dualar sayesinde belalardan, kazalardan, musibetlerden korunacağına yorumlanır.

Rüyada jandarma kıyafeti giymek kişinin elini attığı her iş güçte başarılar kazanacağına, her işi başaracağına ve kudretli olacağına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi yapacağı her işte tanıdık birilerini araya sokmadan, ondan bundan yardım almadan, kimseden yardım dilenmeden işler başaracağının belirtisidir. Kişi elini attığı her işte muvaffak olur, başarıları peş peşe gelir ve hayatında karlı çıkar.