Rüyada Izgara Görmek

Rüyada ızgara görmek, rüyayı gören kişi öğrenci ise istediği okulu kazanarak başarılar elde edileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ızgarayı yakan kişi tanımadığı bir kişi ise, rüya sahibinin geleceğiyle ilgili önemli adımlar atacağına ve bu atacağı adımların ona başarı getireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kalabalık bir grup ile ızgara yaptığın gören kişinin meşakkatli yollardan geçerek güzel başarılar elde edileceğine dalalet eder. Rüyayı gören kişi kadınsa ciddi bir hastalık dönemi geçireceğine ve bu dönemi sancılı bir şekilde zor da olsa atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada ızgara görmek İslami olarak maddi kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar ile iyi yatırımların yapılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya tabircisi Nablusi (r.a) rüyada ızgara gören kişilerin hayat yolunda zorlu basamaklardan çıkacağına ama ne olursa olsun ferah kapıların açılacağı şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada ızgara et yemek, rüya sahibi eti yiyorsa bereketli ve kısmetli günlerin geçirileceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada eti farklı bir kişi yiyorsa yaşanacak olan kriz öncesi geçirilecek güzel bir güne işarettir. Ailesi ile et yediğini gören kişinin güzel yolculuklar yapacağına dalalet eder.

Rüyada ızgara teli görmek, rüya sahibinin karşısına kalbini attıracak bir kişinin çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kadınsa yanında konuşulacak bir konudan ötürü başının ağrıyacağına ama kısa sürede her şeyin toparlanıp, anlaşılarak yoluna gireceğine dalalet eder.

Rüyada ızgara köfte görmek, rüya sahibinin işinde çabaladığı tüm emeklerinin boşa çıkacağına dalalet eder. Rüyada yenilen köfte bazen de bol berekete, yeni iş anlaşmalarına ve bunun sonunda güzel kazançların elde edileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ızgara tavuk yemek, rüyayı gören kişinin zorlu yollardan geçeceğine ve yorgun düşeceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi aileden bir kişi ile birlikte rüyasında tavuk yiyorsa en sevdiği kişiden büyük bir destek alıp daha sağlam adımlarla yoluna devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ızgara yapmak, rüyayı gören kişi ızgarayı yapıyorsa evliliğinde yaşanan krizlerin aşılacağına ve bebek haberinin en kısa sürede geleceğine yorumlanmaktadır. Izgarayı yapan kişi yabancı ve kadınsa aile içinde ayrılıklar, küskünlükler ve kırılmaların yaşanacağına delalettir.

Rüyada demir ızgara görmek, rüya sahibinin yeni mutluluklar keşfederek hayatında farklı bir yön çizeceğine tabir edilmektedir. Izgara paslı ise yeni insanların rüyayı gören kişinin hayatına gireceğine ve kalbinin sesini dinleyerek hareket edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ızgara balık görmek, rüyayı gören kişinin üzüntülü günler geçireceğine ve derleri ile çevresindeki insanları da sıkacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada ızgarada balık yemek, Balık büyükse kişinin hayatındaki sırların teker teker ortaya çıkacağına, küçük ise mesleki anlamda yaşanacak olan gelişmelerin yurt dışına taşacağına işaret etmektedir.