Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak işlenecek bir günahın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi kötü insanlarla arkadaş olur ve onlarla birlikte hoş olmayan işler yapar demektir. Rüyada hırsızlıkla iftiraya uğramak aynı zamanda böyle bir rüya kötü amele, boş işler peşinde koşmaya, dünyaya tamamen dalarak geri kalan her şeyi unutmaya da işaret eder.İftiraya uğramak uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi şifaya götürecek olan kısmetin ve işyerinde iftiraya uğramak büyük bir fırsatın ayağına kadar geleceğine fakat kendisinin bunun kıymetini bilemeyeceğine ve değil var olan sorunlardan kurtulacağına bir de bunu kendine dert edineceğine işaret eder.

Rüyada iftiraya uğradığını görmek ve ağlamak gören kişinin farkında olmadan, kendisine iyilik, hayır, güzellik ve mutluluk getireceğine inandığı için yanlış bir yola girmek üzere olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisine fayda getirmeyecek işlere ya da kişilere umut bağlayacaktır şeklinde tabir edilir.Ayrıca yaşanacak kötü, tatsız ve olumsuz olayların başlangıcına bire bir şahit olmak demektir. İstemeden içinde bulunulacak bazı durumlardan etkilenmeye, günlerce üzerinde kafa yormaya ve bunu kendine baş ağrısı edinmeye yorumlanır.

Rüyada iftiraya uğramak ve kavga etmek kişinin kendisini rahata ve esenliğe kavuşturacak olan çarelerin ve yolların peşine düştüğüne fakat amacına ulaşmak için isabetli bir seçim yapamayacağına işaret eder. Her kapıyı bir umutla zorlamaya bu defa da zaman kaybetmeye, gereğinden fazla nefes tüketmeye ve daha çok mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada iftiraya uğramak ve kurtulmak gören kişinin yaşam sevincinin ve enerjisinin yerine gelmesine, yüzünün gülmesine, bedeninin ve ruhunun da şifa bulmasına vesile olacak çok güzel olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde kişinin düze çıkacağına rivayet edilir,iftiraya uğramak ve aklanmak rahatlığa kavuşulacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçirileceğine alamet eder. Rüya sahibinin kötü günlerden ve yaşadığı melanetli olayların etkisinden kurtulmayı başaracağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada iftira atan kişiyi dövmek korku yaşamaya, ihanete uğramaya, arkadan vurulmaya, yarı yolda bırakılmaya ve haksızlık görmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatın kötü ve acı yanlarını öğrenmesine neden olacak kötü ve nahoş olayların arka arkaya yaşanacağına ve her şeyin üstüne üstüne geldiğini hissederek bunalacağına yorulur.

Rüyada iftira atılması ve ağlamak gören kişinin yüzünün asılmasına ve günlerinin moralsiz geçmesine sebep olacak, hoş olmayan, baş ağrıtacak, huzur ve keyif kaçıracak bazı olayların meydana geleceğine işaret eder. Umduğunu bulamamaya, istediğini elde edememeye, muradına erememeye ve düşündüklerini yaşayamamaya tabir edilir. Rüya sahibinin planlarının sarpa sarmasına ve bu yüzden sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada iftiraya uğrayan birini görmek rüya sahibinin çektiği çilenin bitmesi, hayatının daha kolay olması ve yaşam şartlarının iyileşmesi için çarelere ihtiyacı olduğuna ve bunun arayışı içine gireceğine alamettir. Kişinin altına girdiği sorumlulukların ağırlığı nedeniyle zorlandığına ve bunlardan kurtulmaya çalıştığına işaret eder.

Rüyada birine iftira atıldığını görmek rüya sahibinin özellikle iş hayatında bir takım menfaatler elde edeceğinin göstergesidir. Bu rüya kişiye yakında ulaşacak olan bazı fırsatlardır. Bu fırsatları kullandığı takdirde büyük başarılara imza atacak demektir.

Rüyada iftira atan kişiyi görmek rüya sahibinin kendini bir çıkmazın içine düşmüş gibi hissedeceği kötü bir durum ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada iftiraya maruz kalmak kişinin ekmeğini adeta aslanın midesinden aldığına işarettir. Kötü şartlarda, uzun saatler, çok mesai harcamaya fakat emeğine değer bir gelir elde edememeye ve bunun çaresizliği ve sıkıntısı içinde olmaya yorulur. Hiç de kolay olmayan işlerden para kazanmak ve sırtından terler akıtmak demektir.