Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada horoz kesmek genellikle evde çok konuşan aile bireyine ya da aile de bulunan reisin konuşmasına ya da kızmasına tabir olunmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre rüyada horoz kestiğini görmek, bazı gereksiz sözler duymaya ve bundan dolayı oldukça üzülmeye tabir olunmaktadır.

Bazı İslam alimlerine göre ise rüyada horoz görmek, bu rüya aile büyüğünün önemli bir konuşma yapmasına ve bu konuşma sonunda ailenin bazı sıkıntılarını gidermeye çalışılmasına da tabir olunmaktadır. Rüyada zamansız öten horoz görmek, bazı dini yorumculara göre ise bu rüya kişinin ailesi ile işbirliği yapmasına ve bu nedenle bazı sıkıntıların ortadan kaldırılmasına tabir edilmektedir.

Rüyada horoz kesmek Bu rüya genellikle bir komşunun oğlu ile kızını evlendirmeye ya da komşunun ya da yakında bulunan bir evin erkeği ile yasak ilişki yaşamaya ve bunun açık edilmesine de tabir edilmektedir. Çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüya hayırlı değildir. Evdeki kadının tanımadığı bir erkeğin aşk sözlerini duymasına ve eşine bunu anlatmamasına da tabir olunmaktadır.

Rüyada horoz kovalaması kişinin hayatında eksiklik olduğunu düşünmesine tabir edilmektedir. Bu rüya genellikle islam alimleri tarafından kadının peşine bir erkeğin takılmasına ve onu rahatsız etmesine tabir olunmaktadır. Ayrıca çok sayıda yorumcuya göre bu rüya son derece hayırsız bir rüya olup kendisine haram olan bir kadına göz dikmek olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada horoz ısırması bir kadına bir erkeğin musallat olması ve kadının bu nedenle rahatsız olmasına tabir olunmaktadır. Kadının bunu kimseye anlatamamasına ve bu nedenle sıkıntı çekmesine de tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya bir ailenin güçlü ve iradeli bir erkekten yardım almasına yorulmaktadır.

Rüyada horoz saldırısı ne anlama gelir? Bu rüya genellikle kişinin bir kadın olması durumunda çok güzel bir kadın olması nedeniyle çevresindeki çok sayıda erkek tarafından beğenilmesine tabir edilmektedir.

Rüyada horoz dövüşü görmek iki erkeğin kavgasına sebep olmaya ya da buna şahit olmaya tabir edilmektedir. Kişinin buna şahit olmasından dolayı üzüleceği ya da zarar göreceği de yorumcular tarafından belirtilir.

Rüyada horoz didiklemesi aile içinden çok konuşan bir erkeğe tabir edilmektedir. Ayrıca bu kişinin konuşmaları ile çevresindekileri rahatsız ettiğine ve gereksiz konuşmalar yaptığına da tabir edilmektedir.