Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyayı gören genç bir kız ise, uzun bir süredir sevdiği kişi ile evlilik konusunda anlaşmaya vardıklarına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada hamile kaldığını gören kimse, tez zamanda hayatlarını birleştirip mesut olacaklarına gösterge şeklinde yorumlanır. Yaşlı bir kadın bu rüyayı deneyimlerse, epey bir zaman boyunca çekilen ekonomik sıkıntının ve yokluğun kısa bir zaman içerisinde son bulacağına işaret eder.

Rüyada hamile kaldığını öğrenmek Kirmani (r.a)’ ye göre, rüyayı deneyimleyen kişinin parasının ve refah düzeyinin artacağına delalettir. Câferi Sâdık (r.a)’ a göre ise, çok beklenen bir şeyin tez zamanda elde edileceğine işarettir. Akabinde bolluk içinde yaşam sürdürüleceğine delalet edilir. Rüyayı deneyimleyen kişi bir erkek ise, Rüyada hamile kaldığını hissetmek gizli tuttuğu sırların ortaya çıkmasından dolayı çok korktuğuna ve bu durum gerçekleşirse çok üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Hamile kalmak güzel günlerin başlangıcı ve mutlu olunacak bir hayatı simgeler. Rüyada hamile kalmak istemek, evliler için yeni çocuk haberi, bekarlar için ise alacağı bir evlenme teklifi ile hayatın değişmesi şeklinde yorumlanır. Gören kimse için eski hayatını bırakmak ve yeni adımlar atmak şeklinde yorumlanır.

Rüyadasın da istemeyerek hamile kaldığını gören kimse taktir edileceği işler yapar ve çevresi tarafından hep met edilir. Evin bereketinin artması, iş hayatında başarılı olmak şeklinde rivayet edilmiştir. Rüyada zorla hamile kalmak Temiz ve hayırlı rüyalar arasında yer aldığı için güzel bir rüyadır.

Rüyada hamileyken bebek emzirmek, şayet bu kişi sizseniz gerçek yaşamda da hamileyseniz o zaman bebeğinizin oldukça sağlıklı olacağına yorumlanır. Eğer hamile değilseniz bebek arzu ettiğinize ve bir türlü muradınıza eremediğinize ama kısa zaman içerisinde arzunuz’un gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada hamileyken ilişkiye girmek, ilişkiye girdiğiniz kişinin kim olduğuna göre farklı yorumları içerisinde barındırır. Rüyada hamile kişi eşiyle ilişkiye girerse, maddi kazancının artacağına; yabancı biriyle ilişkiye girerse çevresinde ona fesatlık güden birilerinin varlığına işaret eder.

Rüyada hamile kaldığını sanmak kişinin iş hayatında elde ettiği başarıları ile yüceltileceği, takdir olunacağı, övgü dolu sözler işiteceği ve bu sayede arzu ettiği kariyer için bir basamak daha çıkmış olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada bekarken hamile kaldığın görmek sevilen bir kişinin karşılaştığı problemden kurtulmasına yardımcı olunacağına, bahtının yaşanacak olan kötü bir hadise yüzünden tamamen kapanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada hamile kaldığını duymak hiç beklemediği bir anda oldukça güzel fırsatlar bulunacağına, bol kazançlı olan işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğa hamile kaldığın görmek rüyayı gören kişinin çok hayırlı haberler alacağına ve çok sevineceğine, rüya sahibinin emeklerinin boşa çıkmayacağına ve yüzünün güleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, konforlu ve mesut bir hayat süreceğine ve arzusunun gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada kız çocuğa hamile kaldığın görmek zulüm çekerek elde ettiği güzel bir istikbale, çektiği sıkıntıların ardından özlem duyduğu yüksek mertebeye, huzurlu ve mutlu günlere delalet olarak yorumlanır.

Rüyada hamile kalmak ve ağlamak hayali kurulan şeyin gerçekleşmesinin zorlaşacağının, imkânları seferber etmenin ve yeni yollar aramanın gereğine işarettir.

Rüyada bekarken hamile olduğunu görmek meslek hayatında ve aile yaşamında yaşanacak çok büyük dertlerden dolayı endişe duymaya ve problemlerin daha da büyümesinden ötürü farklı yollara girip üzüntü yaşamaya işaret edilir. Bu rüya bazen de farklı yorumlanabilir. Bu rüya, kişinin arzu ettiğine ulaşması ve arzularının hayata geçmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada hamile kalmaya çalışmak, işlerinde çok iyi mertebelere gelmiş insanlar ile tanışılacağına, sorunların ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile büyük projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.