Rüyada Gökten Asit Yağması

Rüyada gökten asit yağması, işlenen günahlar için tövbe edilmesi yönünde yorumlanır. Rüyasında gökten yağan asit yağmurunda kaldığını gören kişi, işlediği günahlar yüzünden iyi amelinden olur. Kötü amel sahibi kişiler ile tabir edilir.

Rüyada asit yağmuru görmek, yaşanılan aksiliklerin peş peşe geleceği ile yorumlanır. Rüyada görülen asit yağmuru, olan mal ve paranın kaybına yorulur. Rüyasında asit yağmurunda kaldığını gören kişi, çevresi ve ailesi tarafından dışlanır.

Rüyada Asit görmek, rüya sahibinin geleceğe dair olan korku ve endişeleri ile yorumlanır. Rüyada asit görmek para ve mal kaybı ile tabir edilir. Farkı olarakta rüyada asit görmek yalnız kalmak ile yorumlanır. Asit ile ilgili rüyaları, alimler dini olarak şu şekilde yorumlamıştır. Rüyasında başkalarının asit yağmurunda kaldığını gören kişi, çıkarcı ve menfaatlerine düşkün kişidir.

Rüyada asit içmek, yalan yere yemin etmek ile tabir edilir. Rüyasında asit içtiğini gören kişi, iç hastalıklar gibi bir sağlık sorunu yaşar ve bu neden ile bir ameliyat geçirir. Rüyada başka birinin asit içtiğini görmek, bir ölüme şahit olmak ile yorumlanır. Rüyasında asit içip geri kustuğunu gören kişi, yaptığı hatalarından dolayı pişmanlık duyar.

Rüyada asit dökmek, fesatlık ve kötü niyet olarak yorumlanır. Rüyasında toprağa asit döktüğünü gören kişi, arkadaşlarına zarar verir. Rüyasında taşa asit döktüğünü gören kişi ailesine zarar verir. Rüyada başka birinin üzerine asit döktüğünü gören kişi, kıskanç ve fesat kişidir. Başkası tarafından üzerine asit döküldüğünü görmek, düşman ile tabir edilir.

Rüyada asit dökülmesi, istenmeden yapılan hata ve yanlışlar ile yorumlanır. Rüyada üzerine asit döküldüğünü gören kişi, yoksulluk yaşar ve bu üzerindeki kıyafetlerden belli olur. Rüyasında başka birinin üzerine asit döken kişi, insanlara karşı nefret ve kin besleyen kişidir.

Rüyada asitle yanmak, yapılacak işlerin hayırsız olduğu ve sonuçlarında büyük zararlar olduğu ile yorumlanır. Rüyasında asitle yandığını gören kişi, zor günler yaşar ve bundan dolayı sağlık sorunları oluşur.