Rüyada Gecelik Giymek

Rüyada gecelik giymek zorluklardan ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet etmektedir. Rüya sahibinin çok ağır işlerden kurtulmasına bu durumdan dolayı rahatlığa kavuşmasına da tabir edilir. Başarı açısından tüm bunlar ile birlikte zenginlik anlamına da gelmektedir.Rüyada gecelik giymek huzursuzluk haline, karamsarlık haline, aksilik haline, şansızlık haline, zorluklara ve de sıkıntılar anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada gecelik hediye almak, olgusunu toplum içinde işe yaramaz, boş gezen birinin boş kalfası olacak olan kimseye işaret eder. Rüyada gecelik kesmek ise, sokaklarda gezmek ve dolanmaktan başka bir şey bilmek bilmeyen kişi olarak anılmaktadır. Rüyada gecelik gören bu kişi, yakın olan çevresi tarafından hem hiçbir baltaya sap olamamıştır hem yaramaz bir kimse şeklinde konuşulmaktadır.

Rüyada gecelik almak, rüyada gece vakti gecelik alarak yürüdüğünü gören bir kişinin hayatta her daim muvaffak olacağı ve de başaramayacağı hiçbir şekilde iş olmayacağının anlamına gelir. Rüyanın sahibi zaten bu tarz durumlarda hiçbir zaman kaldıramayacağı bir yükün altına girmez ve de yapamayacağı sözleri vermez.

Rüyada gecelik denemek, rüya sahibinin garipçe ve hoşnut olmayan isteklerine ve de davranışlarına gerçekten tabir edilir. Rüya sahibinin toplumda ayıplanan kişiler olarak tasvir de edilir.

Rüyada tül gecelik görmek, bir takım herkesi ilgilendirmekte olan bir musibet yaşanacağının anlamına gelir. O tarz bir yerde yaşamakta kimseler için büyükçe bir uğursuzluğun içinde ve de kısmetsizlik yaşanacaktır demektir.

Rüyada dantelli gecelik görmek, mutluca bir haberi tez zamanda alacağını ifade etmektir.

Rüyada saten gecelik görmek, rüyanın sahibinin bütün hayırlı kapılarının en yakın zamanda açılacağına ve güzellikler göreceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz gecelik görmek, rüyanın sahibinin hiç beklemediği bir anda günah işleyeceği söylenir.

Rüyada siyah gecelik görmek, rüya sahibi eğer bir erkek ise kısmetinin açılacağına delalet edebilir.