Rüyada Ev Temizliği Yapmak

Rüyada ev temizliği yapmak,mutluluk ve esenlik anlamları taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu işlerde endişe duymayacağına, kolaylıkla bütün işlerin üstesinde geleceğine, kuşku ve kuruntu gibi korkularından uzaklaşacağına, hayatıyla ilgili yeni başlangıçlara imza atacağına işaret eder. Rüyada ev temizliği yapan kişinin geçmişe ait her şeyden kurtulması anlamına gelirken, o güne kadar kendisini üzen, kıran, kızdıran ve mutsuz eden ne varsa hepsinden kurtulacağına alamet eder. Aynı zamanda hasta ise şifa bulmaya, dertli ise deva bulmaya delalet eder.

Rüyada temizlik yaptığını gören kişinin sorunlarının çözüleceğine, darlık içerisinde geçen bir hayatın artık darlık içerisinde geçmeyeceğine, elinin ve rızkının bollaşacağına, işlerinin düzene gireceğine ve helal para kazanacağına alamet eder. Bu da rüya sahibi olan kişinin geleceğinin ne kadar parlak olduğunu gösterir. Rüyada su ile temizlik yapan kişinin, uzun süreden beri beklediği bir haberi alacağına, bu haberin onu çok mutlu edeceğine alamet eder. Çok hayırlı bir rüyadır.

Beklenen o mutlu haberin gelmesi an meselesidir diye tabir edilir. Rüyada ev temizlemek, rüya sahibi için yeni başlangıçlar yapması gerektiği anlamı taşımaktadır. Kişinin yaşadığı evde her zaman mutluluğun daim olacağına, hane halkının her zaman ağız tadının yerinde olacağına, geçen zamanlarının her zaman keyifli, eğlenceli ve neşeli olacağına, hanede yaşayanların sağlık ile ilgili hiçbir sıkıntısının kalmayacağına alamet eder. Bu rüyayı gören kişiyle kendi aile fertleri arasındaki bağ kuvvetlenir diye tabir olunur. Rüyada temizlik yapmak için toz deterjan alan kişinin, zor bir durumdan, aklını kullanarak kıvrak zekasıyla o durumdan kurtulacağına işaret eder. Hayatına giren ve ona sürekli sıkıntı yaşatan, canını sıkan, sürekli sorun yaşatan ve her zaman her yerde kendisine engel olan bir kişiyi hayatından çıkartması gerektiğine delalet eder.

Rüyada cam silerek ev temizliği yapan bir kişinin çevresinde yaşayanlar tarafından çok sevildiğine ve onlardan zarar değil de hayır göreceğine alamet eder. Rüyasında cam sildiğini gören kişinin her zaman anne ve baba duası alacağına, onların rızasını kazanmak için çok çabaladığına ya da çabalaması gerektiğine, onların rızasını almadan hiç bir iş yapmayacağına ve bu sayede işlerinin hep yolunda gideceğine yada yaptığı bütün işlerden hayır göreceğine delalet eder.