Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barışmak pek de hayırlı kabul edilmez ve hayatınızdan çıkacak birine işaret edebilir. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızda kırgınlıklar girebilir. Ya da ilişkisi olan kişiler de bir süre ayrılık yaşayabilirler. Özel hayatınızda yaşayacağınız kayıplar sizi üzebilir. Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek istemeden de olsa bazı arkadaşlarınız ile artık görüşmeniz imkansız hale gelebilir. Belki yakın bir arkadaşınız ile aranızda yaşanacak bir kavga ya da anlaşmazlık sebebi ile artık görüşmek istemeyebilirsiniz. Ona karşı öfke duyabilirsiniz.

insan hayatının yaklaşık üçte biri uykuda geçmektedir. Bu yaklaşık 60 yaşında bir insanın 20 yılına tekabül eder. Uyku insan bedeninin dinlenme zamanıdır. Sigmund Freud’a göre uyku evresinde insanların bilinçaltında yatan istek, özlem ve düşüncelerin bir film şeridi gibi gözlerinin önüne geçmesine rüya denmektedir.

Rüyada zaman kavramı bulunmaz ancak uyandıktan sonra beynimizin bu rüyaları anımsaması ile zaman kavramı oluşur.  Eski çağlardan beri rüya insanlar açısından çok önemlidir. Kahin adı verilen insanlar bu rüyaları yorumlamaya çalışmışlardır. Rüyaların yorumlanabilmesi için insanların uyandıktan sonra bu rüyaları anımsaması gerekir.

Rüyada eski sevgili ile barışmak genellikle yorumlanma açısından olumsuz bir rüyadır. Zaten rüya yorumcularına göre rüyada barışmak, kötü şeylerin olacağına işaret eder. Bu rüyanın görülme sebebi ise insanın eski defterlerden aklında kalan birçok şeyin olduğuna ve eski sevgili ile yaşananları özlediğine rivayet edilmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak istemek genel olarak barışma rüyalarının esasında iyi şeylere işaret etmediği kabul edilir. Bu rüya, eski defterlerin ve eski sorunların rüya sahibinin aklında halen canlı ve adeta geçen zaman yaşanmış gibi taze durduğuna rivayet edilir.

Rüyada eski sevgilinin barışmak istemesi Kişi geçmiş zaman içinde bulunduğu birtakım olaylardan çok fazla etkilenmiş, bunların izlerini ve etkilerini şimdilik silememiş demektir. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak rüya sahibinin his ve düşüncelerini açık açık söylemekten çekindiğine, olası olduğunca olaylara ve konulara karşı suskun kaldığına, bu sebeple de ne istediğinin kimse tarafından anlaşılamadığından şikayet etmeye yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barışıp öpüştüğünü görmek, Rüyada eski sevgiliyle barıştırılmaya çalışmak rüyayı gören kişinin bir türlü gönül eşini bulamadığına işaret eder. Arkadaşımızın hayatında hiç kimse olmadığına ve onun da bunun eksikliğini yaşadığına, artık yaşamında kendisini anlayacak.

Rüyada eski sevgiliyi görmek rüya sahibinin özel hayatı üzerinden izah edilir ve rüyayı gören kişinin yakında yeni biri ile tanışacağına, kişiden fizyolojik olarak etkileneceğine ancak ilerleyen vakitlerde kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve bundan pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barıştıktan sonra seviştiğini görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda da eski sevgilisini özlediğine, onu bir türlü unutmadığına ve onunla beraber geçirdiği güzel günleri düşünmekten kendisini alamadığına işaret eder.

Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisiyle barıştığını görmesi, birisine uzunca süredir söylemesi gerekli olan ama bir türlü söyleyemediği bir şeyi itiraf etmesi biçiminde de yorumlanmaktadır. Bu rüya genel olarak kişinin geçmişte olan bir meselesini çözüp, rahatlayacağına işaret eder.  Rüya sahibi, önceden içinde bulunduğu ve insanlardan gizlediği şeyleri detaylı olarak anlatma isteği hissedecektir.

Bu durumun bilinmesinin gizli kalmasından daha hayırlı olacağına inanır. Bununla birlikte rüyada eski sevgilisini gören kimse, eskiye özlem duyar. Eskiyi özleyen rüya sahibi, şimdiki hayatındaki birtakım şeylerden de bıkkınlık duymaktadır. Kişi karma karışık hisler içindedir. Bir taraftan kendi yaptığı yanlışların acısını çeker, bir taraftan da eski sevgiliye merhamet hissi besler. Rüya sahibi, bu duyguların aralarında kafasını fazlasıyla yoracaktır.  Bölünme acısının yarattığı bir bilinçaltının olmasını aradığı biçimde görmesi manası taşır.

Rüyada küs olunan sevgiliyle barışmak, zorlukları aşarak ümit ettiği iyiliğe kavuşmaya, parasal sıkıntısı olan insandan yakasını kurtarmaya, zahmet çekerek elde edeceği paraya, sorunları aşarak doğru yapılan işe yorumlanır.

Rüya bazen de küs olduğu sevgiliyle barışmak hatalarının sonrasında kazanacağı mevkiye, umudunu kestikten sonra kazanacağı başarıya, zorluk çekerek kazanacağı toplu mala, cefa çektikten sonra elde edilen mülke, sorunları aşarak beklediği mal manasına gelir.

Rüyada eski sevgilinin pişman olup barışmak istemesi yetenek sahibi bir kimseye, getirinin bereketli olacağına, sıhhatli bir ömre, servet sahibi olan bir yöneticiye, topluluk hayatında mutluluğa, zorluk çekmeden ele geçirilen mala, ticari getirisi çok yüksek olarak gerçekleştireceğine, parasal zorluklardan iyi hale geçmeye, randımanlı işler ile yoğun olacağına, karlı atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin barışmaya çalışması Olumsuz yorum olarak ta hayata iş nedeniyle geçim zorluğuna, düşmanlığını gizleyen kimseye, sırların meydana çıkmasına işaret eder. Bu rüya zorluklara göğüs gererek aradığı ganimete, cefa çekerek hasret duyduğu nimete kavuşmaya, sıkıntılarının bitiminde kazandığı beceriye, sıkıntıya düşerek kazandığı fazladan getiriye işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle konuştuğunu görmek; maddi ve manevi anlamda risk doğuran hatalı bir işe girilerek bu işte zarar görmeye, hırsları yüzünden elindeki olan mal varlığını kaybederek sıfırı tüketmeye, güvendiğiniz dostlarınızın size karşı yaptığı davranışlar ile hayal kırıklığına uğrayarak çevrenizdeki insanların birer kukla olup sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket ettikleri bilincini anlamaya yorumlanır. Rüyada eski nişanlıyla konuştuğunu gören kimse geçmişteki hatalarından pişmanlık duyarak kırdığı kalplerden af diler hayatını sil baştan yaratarak faydalı, güzel, ahlaklı, helal yollarla kazanılan işlere yönelir.

Rüyada eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek; sevdiğiniz bu kişiye karşı hala muhabbet ve sevgi duyduğunuza ve özlemlerimizin olduğuna yorumlanır. Rüyada sevgiliyle öpüşmek ise aranızda olan sıcaklığın ve muhabbetin hayırlı ve uzun ömürlü olacağına delalet eder. Rüyada eski sevgiliyi öpmek, ondan ayrılacağınız manasına gelse de size bağlı olacak biri ile tanışacağınıza ve huzuru ondan bulacağınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak; hayal kırıklığına örnek gösterilen bu rüya kişinin yaptığı işte istediği başarıyı elde edemeyerek hüsrana uğrayacağına, toplum karşısında saygınlığını kaybederek ona güvenen destekleyen insanları hüsrana uğratacağına, her şeyden herkesten soğuyarak uzak diyarlara göç edeceğine yorumlanır. Rüyada eski sevgilisiyle telefonda konuşan bir kimse yaptığı hataların farkına vararak onu seven insanlarda özür diler kendisini affettirir.

Rüyada evliyken eski sevgiliyle barışmak, eşinizle aranızı bozmaya çalışan birine yorumlanır. İlişkinizi kıskanan biri olabilir ve sizin aranızı bozacak bazı laflar taşıyabilir. Eşiniz hakkında size olur olmaz sözler söyleyebilir ve ondan şüphe duymanıza neden olabilir. Şu günlerde aslı astarını öğrenmeden eşinizi suçlamayın. Çünkü onun bir suçu yokken onu suçlayabilirsiniz ve kalbini kırabilirsiniz.

Hayatınızda radikal kararlar alacağınıza ve size baskı yapan kişilerle aranıza mesafe koyacağınıza, özgürlüğe yorumlanır. Bundan sonra önceliğiniz kendi istekleriniz olabilir ve emin olduğunuz şeylerin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. İçinizde ukte kalan bazı hayallerinizi de gerçekleştirmeniz olasıdır. Artık başkasının isteğine göre bir hayat yaşamak yerine kendi istekleriniz öncelik kazanabilir.

Aşk hayatınızda aradığınız mutluluk çok yakın demektir. Hayalini kurduğunuz bir aşk hayatına sahip olabilirsiniz ve tam da gönlünüze göre biri karşınıza çıkabilir. Hiç kaybetmek istemeyeceğiniz biri gönlünüzü çalabilir ve onunla evlenme hayalleri kurabilirsiniz. Geçmişte yapılan hataları tekrar etmeyerek mutlu bir beraberliğe sahip olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin barışmak istediğini görmek, hayatınızda çok büyük başarılarınız olabilir ve sizi kaybeden insanlar buna üzülebilirler. Zamanında sizden ayrılan sevgiliniz de buna pişman olabilir ve size gıpta ile bakabilir, yeniden size geri dönmek isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak, genel olarak barışma rüyalarının esasında iyi şeylere işaret etmediği kabul edilir. Bu rüya, eski defterlerin ve eski sorunların rüya sahibinin aklında halen canlı ve adeta geçen zaman yaşanmış gibi taze durduğuna rivayet edilir.

Kişi geçmiş zaman içinde bulunduğu birtakım olaylardan çok fazla etkilenmiş, bunların izlerini ve etkilerini şimdilik silememiş demektir. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak rüya sahibinin his ve düşüncelerini açık açık söylemekten çekindiğine, olası olduğunca olaylara ve konulara karşı suskun kaldığına, bu sebeple de ne istediğinin kimse tarafından anlaşılamadığından şikayet etmeye yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barışıp öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin bir türlü gönül eşini bulamadığına işaret eder. Arkadaşımızın hayatında hiç kimse olmadığına ve onun da bunun eksikliğini yaşadığına, artık yaşamında kendisini anlayacak.

Rüyada eski sevgiliyi görmek rüya sahibinin özel hayatı üzerinden izah edilir ve rüyayı gören kişinin yakında yeni biri ile tanışacağına, kişiden fizyolojik olarak etkileneceğine ancak ilerleyen vakitlerde kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve bundan pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barıştıktan sonra seviştiğini görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda da eski sevgilisini özlediğine, onu bir türlü unutmadığına ve onunla beraber geçirdiği güzel günleri düşünmekten kendisini alamadığına işaret eder.

Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisiyle barıştığını görmesi, birisine uzunca süredir söylemesi gerekli olan ama bir türlü söyleyemediği bir şeyi itiraf etmesi biçiminde de yorumlanmaktadır. Bu rüya genel olarak kişinin geçmişte olan bir meselesini çözüp, rahatlayacağına işaret eder.  Rüya sahibi, önceden içinde bulunduğu ve insanlardan gizlediği şeyleri detaylı olarak anlatma isteği hissedecektir.

Bu durumun bilinmesinin gizli kalmasından daha hayırlı olacağına inanır. Bununla birlikte rüyada eski sevgilisini gören kimse, eskiye özlem duyar. Eskiyi özleyen rüya sahibi, şimdiki hayatındaki birtakım şeylerden de bıkkınlık duymaktadır. Kişi karma karışık hisler içindedir. Bir taraftan kendi yaptığı yanlışların acısını çeker, bir taraftan da eski sevgiliye merhamet hissi besler. Rüya sahibi, bu duyguların aralarında kafasını fazlasıyla yoracaktır.  Bölünme acısının yarattığı bir bilinçaltının olmasını aradığı biçimde görmesi manası taşır.

Rüyada küs olunan sevgiliyle barışmak, zorlukları aşarak ümit ettiği iyiliğe kavuşmaya, parasal sıkıntısı olan insandan yakasını kurtarmaya, zahmet çekerek elde edeceği paraya, sorunları aşarak doğru yapılan işe yorumlanır.

Rüya bazen de küs olduğu sevgiliyle barışmak hatalarının sonrasında kazanacağı mevkiye, umudunu kestikten sonra kazanacağı başarıya, zorluk çekerek kazanacağı toplu mala, cefa çektikten sonra elde edilen mülke, sorunları aşarak beklediği mal manasına gelir.

Yetenek sahibi bir kimseye, getirinin bereketli olacağına, sıhhatli bir ömre, servet sahibi olan bir yöneticiye, topluluk hayatında mutluluğa, zorluk çekmeden ele geçirilen mala, ticari getirisi çok yüksek olarak gerçekleştireceğine, parasal zorluklardan iyi hale geçmeye, randımanlı işler ile yoğun olacağına, karlı atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Olumsuz yorum olarak ta hayata iş nedeniyle geçim zorluğuna, düşmanlığını gizleyen kimseye, sırların meydana çıkmasına işaret eder. Bu rüya zorluklara göğüs gererek aradığı ganimete, cefa çekerek hasret duyduğu nimete kavuşmaya, sıkıntılarının bitiminde kazandığı beceriye, sıkıntıya düşerek kazandığı fazladan getiriye işaret eder.

Rüyada eski sevgili ile barıştığını gören kişi, geçmişte yaşadıklarını kafasından bir türlü atamamış ve bu anıların etkisinde kalmıştır. Ayrıca bu kişi sevdiği kadını, ruh eşini bir türlü bulamadığına da delalet ettiğine işaretler bulunmaktadır.

Bu rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta bir dostunu kaybedeceği rivayet edilmektedir. Kimi yorumlara göre ise kişi herhangi bir yakınından zarar görecektir. Çok farklı anlamları olan bu rüyanın bir diğer anlamı da rüyayı gören kişinin borçlarının artacağını ve bu borçların ödemesinde güçlük çekeceğini işaret eder. Kimi rüya tabircisine göre de bu rüya, eski sevgilisi ile arasında çözülemeyen problemlerin olduğu ve bu problemlerin kişinin canını sıkacağına delalet eder.