Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, genellikle rüya sahibinin gerçek yaşantısındaki durumlara göre olumlu veya olumsuz olarak yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyanızda eski sevgilinizi öpmenin çalışma ve iş hayatınızdaki sorunlardan, problemlerden kurtulmaya ve onları çözmeye olarak yorumlanır. Maddi yaşantımızda bir süre çekeceğiniz sıkıntılar, sizin özel yaşantımızı da etkileyecektir.

Bu sıkıntılardan kurtulmak için maddi harcamalarınıza dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan bir rüyadır. Bir başka anlamda bu rüya çevrenizde bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza ama bunların geçici olacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, bir arkadaşınızın maddi ve manevi sıkıntılarına yardımcı olacağınıza, ona yardım ederek bir süre rahatlayacağına, sizin de bundan dolayı mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyada eski sevgiliyi öpmek başka rüya yorumcularına göre ise, eski sevgilinizin sizi unutamadığına ve sizi andığı anlamına gelmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi öptüğünü görmek sevgilinizi öpmek ile aynı anlamına gelmektedir. Kendinizin yaşadığı bir takım sorunlar ile ev yaşantısında huzurunun kaçacağına, yapacağı bazı işlerde maddi konuların sizi çok zorlayacağına alamet eder.

Bu rüya yapacağınız işlerde çok dikkatli ve temkinli olmanızı, harcamalarımızı daha düşük tutmanıza alamet eder. Yine bir başka anlamda ise, eski sevgiliyi öptüğünüzü görmeniz, rüya sahibinin çok uzun zamandan beri tanıdığı sevdiği herhangi bir kimseye yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek, rüya sahibinin maddi anlamda çok zorlanacağı ve hayatını olumsuz yönde etkileyeceği bir işe gireceğine işaret eder. Rüyanızda eski sevgiliniz ile dudaktan öpüşmek, geçmiş zamanda yakın arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz bir tartışma ya da dargınlık durumundan dolayı o kişinin size karşı beklediği kötü duyguların olduğuna alamet eder.

Bu rüya bir başka anlamda, eski sevgilinizin veya arkadaşınızın çok zor durumda olduğu sizden yardım istediği anlamına gelir. Bu rüya uzun zamandan beri görmediğiniz akrabanız bile bir takım sorunların olduğunu ve bunların çözülmesi gerektiğine işaret eder. Bu rüya ile gerçek hayatımızda çekilen sıkıntıların kapanıp, güzel günlerin ve gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi öpüşürken görmek, rüya sahibinin başına gelebilecek bir olaydan, en az zararla kurtulması ile yorumlanır. Rüya sahibi gireceği ve yapacağı bir işte kişilerle ilgili olan ilişkisi kendisini zarara götürecek şekilde, güven duygusuna bağlanmıştır.

Bundan dolayı bu rüyayı gören kimse, etrafındaki kişileri, eş, dost ve akrabalarına dikkat edilmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Gerçek dünya sahibinin gerçek hayatında çok fazla kişiye güvenmemesi gerektiği ya da daha temkinli yaklaşılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek hayatınızda meydana gelecek gelişmelerini sizin huzurunuzu ve neşenizi artıracağına yorumlanır. Yakın zamanda arkadaş ortamından da çok güzel haberler alabilirsiniz. rkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde de onlardan neşeli ve güzel haberler duymanız olasıdır. Hem siz mutlu olacaksınız, hem de yakın çevreniz çok mutlu olacak. Bu alacağınız haberler sizin için çok önemli de olabilir. Belki yeni bir iş fırsatı da söz konusu olabilir ya da size talip olan biri ile ilgili haber alabilirsiniz.Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek sıkıntılı günleri biri yardımında geride bırakmak anlamına da gelir. Bu kişi size vereceği fikirlerle birlikte daha iyi kararlar almanızda yardımcı olur.

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek yapacağınız bir yolculuğun sizin için çok ağır olacağına ve hayatınıza yeni insanlar katacağına yorumlanır. Tanışacağınız insanlar sizin için iyi düşüncelere sahip olurlar ve bundan sonra da o kişilerle görüşmeye başlayabilirsiniz. Daimi dostluklar elde edilir. Misafirliğe gideceğiniz kişiden de hayırlı haberler alabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öpmesi güzel bir yenilik olmasına yorumlanır. Mesela iş değişikliği ya da istediğiniz başka bir şey varsa bu gerçek olur. Uzun süredir dua ettiğiniz bir şey de kabul olabilir. Emek harcadığınız şeyler boşuna gitmez ve en sonunda hedeflerinize rahat bir şekilde ulaşmanın verdiği huzur ve keyif yaşarsınız.

Rüyada eski sevgili tarafından öpülmek arkadaşlarınızın sizinle daha çok vakit geçirmek istemesine yorumlanır. Sosyal ortamda sevilen biri olursunuz. Yeni insanlar tanıyabilir ve daha kalabalık bir ortama girebilirsiniz. Eğer maddi engeller yüzünden görüşemediğiniz insanlar varsa da bu kişilerle yakında görüşeceksiniz.

Rüyada eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek verilen emeklerin karşılığını almak anlamına gelir. Bir süredir çabaladığınız ne varsa sonunda sefasını sürersiniz. Çekilen cefaların ardından güzel günler sizleri bulur. Eğer monoton bir hayattan sıkıntı duyuyorsanız, yakında hayatınız renklenebilir. Hayatınıza girecek insanlar ya da başka değişiklikler ile birlikte daha mutlu ve keyifli olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgili tarafından dudaktan öpülmek iş hayatında size yardım etmesi anlamına gelir. Eğer işsizseniz iş bulmanızda da öncü olabilir ya da çalışma ortamından bir arkadaşınızdan güzel fikirler alabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştırmanızda size yardımcı olabilir.

Rüyada eski sevgiliyi boynundan öpmek sevdiklerinizin size verdiği sözleri tutmaması sebebiyle kalbiniz kırılabilir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sizi beklenti içerisine sokan kişiler ne yazık ki verdikleri sözü tutmamaları yüzünden aynı zamanda sizi mağdur bırakabilirler.

Rüyada eski sevgiliyi öpmek sarılmak bazı sıkıntıları geride bırakmak anlamına gelir. Özel hayatınızda yaşadığınız bir takım problemler varsa bunlar geçmişte kalır. Eğer para ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız da yakında bunların hepsi çözüme erişir. Eğer eşinizin işle alakalı sorunları varsa yakında güzel haberler gelir.Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek istemek çok sevineceğiniz önemli bir yenilik olmasına yorumlanır. Bu yenilik sizi çok mutlu edecektir. Bir süredir İstediğiniz bir değişiklikte söz konusu olabilir. Yeni bir eve taşınma da iş değişikliği olabilir.