Rüyada Eski Sevgiliyi Aramak

Rüyada eski sevgiliyi aramak birine yalan söylediyseniz ya da başkalarından gizlediğiniz sırlarınız varsa artık bunların ortaya çıkması sizi pek de endişelendirmeyecek demektir. Bir süredir sizi tedirgin eden bir konuda önemli bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ya da sosyal yaşantınızda da hayatınıza girecek insanlar renk katacaktır. Bu insanlarla birlikte daha neşeli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlarlar.

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek gizli saklı yapılan işlerin ortaya çıkması ancak size pek zarar vermemesi anlamına gelir. Bazı yalanlarınıza ortaya çıkabilir. Fakat bu durum sizde endişe oluşturmayacak. Tam tersi kısa sürede telafi edebileceksiniz. Kısmetiniz kapalıysa da açılacağı anlamına gelir ve hayatınıza giren insanlar size değer verirler.

Rüyada eski sevgiliyi arayıp ulaşamamak engellerin ve ayrılıkların ortadan kalkmasına yorumlanır. Eğer bir süredir özlediğiniz biri varsa, bu kişi ile bir araya gelebilirsiniz. Hasretler son bulur. Eğer eski sevgilinizi özlüyorsanız da yakında o kişiden haber alabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa da birinin sizden hoşlandığını öğreneceksiniz.

Rüyada eski sevgiliyi arayıp konuşmak arkanızdan dedikodu yapan kişiler ile aranızda bir takım sorunlar çıkabilir. Sizin hakkınızda ne düşündüğünü ya da ne söylediği kulağınıza gelebilir ve bu duruma çok şaşırabilirsiniz. Bir yandan da hiç ummadığınız kişilerden hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.

Rüyada eski sevgiliyi telefonla aramak istemediğiniz sırları saklamak için ekstra bir çaba harcamak anlamına gelir. Belki de birine paylaştığınız sırlarınız için sonradan pişman olabilirsiniz. Bu kişi sırlarınızı başkalarına anlatabilir. Bu sebeple de sırlarınızı saklamak için endişe içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi aramak bulamamak iş ya da eğitim hayatında başka birinin hatası yüzünden büyük sıkıntılar çekmek anlamına gelir. Belki de işleriniz yarım kalabilir ya da aksayabilir. Bu kişinin hatası yüzünden siz de mağdur olabilirsiniz. Özellikle tutarsız tavırları olan kişilere karşı çok temkinli olun.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak hayatınıza yeni insanlar girmesi ve yeni bir ortama girmek anlamına gelir. İş değişikliği, eğitim hayatında değişiklik ya da başka sebeplerle tanışacağınız insanlarla mutlu dostluklar kurabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevrede de bulunmak söz konusu olabilir.

Rüyada eski sevgilinin seni telefonla araması makam mevki yükselmesi ve daha otoriter bir figür sahibi olmak anlamına gelir. İnsanlar size daha fazla saygı duyarlar ve sorumluluklarınız da artabilir. aşkalarının güvenini kolayca kazanabilir ve ikna edici olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin arayıp özür dilemesi maddi engellerin ortadan kalkması ve planlarınızı rahatça hayata geçirmek anlamına gelir. Parasal anlamda büyük bir rahatlama söz konusu olabilir. Elinizde daha çok fazla para kalır.

Rüyada eski sevgilinin arayıp barışmak istemesi sıkıldığınız bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Mesela hayatınızda monoton giden bir şeyler artık yoluna girer. Hayatınıza renk katan kişiler hayatınıza girebilir ve birlikte daha güzel zaman geçirebilirsiniz. Uzun süredir bırakmak istediğiniz bir şeyi geride bırakabileceksiniz.

Rüyada eski sevgilinin arayıp seni seviyorum demesi başarılarınızda gözü olan ve size engellemeye çalışan kişilere karşı güçlü durmak ve hakkınız olana sahip çıkmak anlamına gelir. Yakın zamanda sizinle uğraşacak kişiler olabilir. Ancak bu kişilere karşı zafer elde edersiniz.

Rüyada eski sevgilinin arayıp görüşmek istemesi arkadaşınız ile birlikte ortak plan ve projeler içerisinde olmak anlamına gelir ya da birlikte bir davet toplantı düzenleyebilirsiniz. Aranızdaki samimiyet artar.

Rüyada eski sevgilinin arayıp ağlaması hayatınızda önemli bir değişiklik olmasına da yorumlanır. Bu bir süredir istediğiniz bir değişiklik olabilir ve yakında isteğiniz gerçekleşir.

Rüyada Eski Sevgili Aramak sizi her ne kadar başkalarına karşı iyimser olsanız da yine de yaranamamak anlamına gelir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok hayırlı şeyler düşünüyor olabilirsiniz. Ancak onların sizin hakkınızda böyle düşünceleri olmaması kalbinizi kırabilir. Sevdiklerinizden beklediğiniz ilgi ve alakayı göremeyebilirsiniz. Bir konuda da beklediğiniz bir yardım gelmeyebilir.

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek birinin size vermiş olduğu sözü tutmasına ve ardından çok hayırlı bir işe yorumlanır. Mesela evlenmek isteyenler için engeller ortadan kalkar. Ya da iş hayatı için verilen sözler tutulur ve ayrıca başkalarına da hayrınız dokunacak bir şeyler yapmak ve iyiliklerin yerini bulmasına yorumlanır. İyi niyetinizin karşılığını alırsınız ve sevdikleriniz size hayır duası ederler.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak kısmetlerin açılmasına yorumlanır. Kısmetleriniz teker teker gelirler ve artık her şeyin yoluna girmeye başlaması ile birlikte geleceğe karşı umut ile bakmanızı sağlayabilir. Endişeler ortadan kalkar.

Rüyada eski sevgiliyi aramak bulamamak yeni bir hayal kurmak ve yeni bir hedef için çaba göstermek, bunun için mücadele vermeye yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyi aramaya çalışmak başka birinin hayalleri için sizin de yardımınızın gerektiğine ve bu kişiye edeceğiniz yardım ile birlikte onun hayallerine erişmesine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Araması duaların kabul olmasına ve hak edilen şeylere sahip olmaya yorumlanır. Verdiğiniz sözleri tutarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz, aynı zamanda kendiniz için de verdiğiniz sözleri tutarak bir şeyler başarmanız olasıdır. Hayırlı işlere vesile olarak manevi yönden huzurunuz artar.

Rüyada eski sevgiliyi aramak kendinizle övünüp böbürleneceğiniz işlere imza atacaksınız. Kendinizi övmeyi ve dikkatleri üstünüze çekmeyi çok seviyorsunuz ayrıca rüyayı gören kimse sorunlarına hemen çare bulacak ve sevinecektir.Farklı bir yorum olarak ise hayatınız ile ilgili tedbirsiz davrandığınıza, önlem almadığınıza işaret eder. Her şeyi her yerde söyleyip dikkatleri üstünüze topluyorsunuz ve gereken tedbiri almıyorsunuz.

Rüyada eski sevgiliyi aramak bulamamak tutarsız bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bir gün güler yüzlü olup, hal hatır soran, canlı ve dinamik, ertesi gün somurtkan, moralsiz, ters konuşan, her şeye sinirlenip, tepki gösteren birinin varlığına işaret etmektedir. Bu rüya ne yapacağı ve nasıl tepki vereceği belli olmayan, nedensiz yere ağlayabilen, gülebilen ya da öfkelenip, ağlayabilen bir kimse üzerinden tabir edilmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi telefonda aramak rüya sahibine doğru yolu gösteren, gerçekçi ve doğrucu bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi bazen ağır sözler söylese de rüya sahibinin akıl hocası olan ve onun özellikle de tehlikelere karşı gözünün açılmasını sağlayan kişi olarak tabir edilir.

Rüyada eski sevgiliyi arayıp konuşmak gören kişinin işinde çok önemli bir koltuğa oturup son adam olacağına ya da çok yetkili bir memurluk işine getirileceğine işaret eder. Makamın ve rütbenin artması anlamına gelir.

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek gören kişinin işinin ehli kimse haline geleceğine ve kapasitesinin üzerinde işler yapma başarısı göstererek, herkesi çok şaşırtacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisinin de farkında olmadığı gizli yeteneklerini ön plana çıkaracağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin cevapsız araması tüm hedeflerinizi gerçekleştireceğinize, ilerde önemli ve saygın bir kimse olacağınıza, itibar görmenizi sağlayacak büyük işlere imza atacağınıza işaret eder.

Rüyada eski sevgili ile telefonda kavga etmek gören kişinin bir işini halledebilmesi için çok zor durumda kalmasından dolayı çevresi geniş, sözü geçen bir kimseden yardım almasına işaret eder. Rüya sahibi bütün kapıları zorlamış olmasına rağmen çare bulamadığı için böyle bir yola başvurmak zorunda kalacak demektir.