Rüyada Eski Kız Arkadaşını Görmek

Rüyasında eski kız arkadaşını görmek, çok hayırlıdır. Rüyasında eski kız arkadaşı ile yolda karşılaştığını gören bir kişi, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulur. Darlık içinde iken, eline geçen bir fırsat sayesinde feraha kavuşur. Rüyasında eski arkadaşı ile yemeğe gittiğini gören bir kişi, manevi anlamda tam bir huzura kavuşur. Geçmişte yaptığı hatalardan ders çıkararak kedini sürekli olarak yenileyeceği işlerin peşinden koşar. Rüyada eski kız arkadaşını görmek, faydalı olan ilim ile uğraşacağına işaret eder.

Rüyasında eski kız arkadaşı ile evlendiğini gören bir kişi, bekar ise, sevdiği kişi ile çok yakın bir zaman içinde evlenerek dünya evine girer. Evli ise, çok yakın bir zaman içinde hayırlı nur topu gibi bir oğlu olur. Rüyasında eski kız arkadaşı ile dans ettiğini gören bir kişi, geçmişi ile sürekli karşı karşıya gelir. Geçmişte yaptığı hataları tekrarlamak rüya sahibini bir takım sıkıntılara girmesine neden olur.

Rüyasında eski kız ardaşını yeşil bir elbise ile görmek, rüya sahibinin kalbinden geçen arzu ve dileklerinin çok yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine ve bu nedenle çok mutlu olacağına işaret eder. Rüyada eski kız arkadaşını görmek, Rüya sahibinin geçmişte kapatamadığı bir olayı tekrar yaşayacağına ve bu olayı artık kapatacağına işaret eder.

Rüyada Kız arkadaşının odasına girdiğini gören bir kişi, geçmişteki bir sırrının gün yüzüne çıkacağına ve bundan dolayı sırrın yükünden kurtulacağına ve ferahlıyacağına işaret eder. Rüyasında eski kız arkadaşının beyaz giydiğini gören bir kişi, çok hayırlı bir işe vesile olacağına, hayır yapacağına, kimsesiz çocuklara yardım edeceğine, okul gibi genç nesil yetiştiren kurum veya derneklerde görev yapacağına, maneviyatını güçledireceği işler ile meşgul olacağına ve kalbini her türlü kötülüklerden arındırarak hayatına bembeyaz bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyasında eski kız arkadaşını ailesi tanıştırdığını gören bir kişi, yeni arkadaş çevresi edinir. Farklı ortamlara girerek farklı kişiler ile tanışır. Rüyada eski kız arkadaşını görmek, darlıktan sonra genişliğe çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü giden işlerinin ardından yeni iş imkanları ve yeni ekmek kapıları açılacağına işaret eder.

Rüyasında eski kız arkadaşını başka biri ile konuşurken görmek, geçmişte yapmış olduğu hatalardan ders çıkaracağına ve bir daha bu hatalara dönemyeceğine işaret eder. Rüyasında eski kız arkadaşının kırmızı giydiğini gören bir kişi, geçmişte yapmış olduğu birikimler ile çok karlı işlere yatırım yapacağına ve kazancı bol ve bereketli olan işler yapacağına işaret eder. Rüyada eski kız arkadaşını görmek, yakın çevresinin taktir ve beğenisini kazanacağına, insanların güvenini kazancağına işaret eder.