Rüyada Elektriklerin Gitmesi

Rüyada elektrik kesilmesi görmek, ümit ettiğiniz herhangi bir konuda bazı tatsızlıklar ve aksaklıklar yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bu rüya özellikle iş yaşamında beklentileri olan kişiler için bir süre daha durgun bir dönem anlamına gelir. Elektrik ve aydınlık, kişinin yaşamında ortaya çıkacak önemli gelişmelere, yaptığı çalışmalardan alacağı müspet sonuçlara ve ümit ettiği şeylere kavuşmasına yorumlanır. Bu nedenle rüyanızda bulunduğunuz yerde elektriğin kesildiğini ve karanlık içinde kaldığınızı görmüşseniz bu rüya bir süre daha devam edecek zorluklara veya sıkıntılara delalet eder. Rüyasında evinde elektriği kesilmiş olarak görmek, kişinin ailevi anlamda bazı huzursuzluklar yaşayacağının habercisidir. İş yerinde elektrik kesilmesi ise çalışmalarınızdan bir türlü istediğiniz sonucu alamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Elektriklerin Gitmesi

Rüyada elektrik gitmesi, duygusal anlamda yoğun bir dönem geçireceğinize yorumlanır. Bu rüya bir süre yaşamak zorunda kalacağınız sıkıntıların habercisidir. Elektriğin gittikten sonra tekrar gelmesi ise ümidinizi kestiğiniz bir yerden sizi çok mutlu edecek bir haber almaya işaret eder. Rüyada elektriklerin gidip her yerin zifiri karanlık içinde kalması, maddi manevi birçok konuda sıkıntı yaşamaya veya kişinin iç huzuruna, yaşadığı sıkıntılardan bir müddet sonra kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada görürken karanlık farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüya her ne kadar olumsuz bir intiba uyandırsa da kişinin yaşayacağı mutlulukların ve huzurun habercisidir. Bazen de başınıza gelecek tatsız olaylar anlamına gelir. Karanlıkta kalmak, küçük başarısızlıklara maruz kalmaya işaret eder. Karanlıktan kurtulmak ise her türlü sorununuzdan kurtulmanızdır.