Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada el öpmek görmek, yakın çevre tarafından rüya sahibinin büyük bir saygınlık ve itibar göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın vakitte girişeceği işlerin yolunda gideceğine ve başarılarının ona itibar getireceğine yorulmaktadır. Rüyada kimin elinin öpüldüğüne göre tabirciler tarafından farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada kişinin el öptüğünü görmesi hayırlara vesiledir. Rüyada el öpmek; hayırlı evlatlara, bolluğa, berekete yorumlanır. Rüyasında el öperken gören kişi; yaptığı iş ve yaşantısından dolayı çevresinden taktir alır, sevilir, sayılır, itibarı artar. Rüyada eşinin elini öptüğünü görmek, aile içinde mutlu ve huzurlu olacağının işaretidir. Rüyada aile büyüklerinin elini öpmek kişinin ailesine verdiği değeri simgeler.

Daha önce hiç görmediği kişinin elini öpmek, rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevildiğine ve saygı gördüğüne yorulur. Eğer ölmüş birinin rüyada eli öpülüyorsa, herkes tarafından takdir edildiğine ve büyük bir güven sembolü olduğuna delalet eder.

Rüyada eşinin elini öpmek, aile içinde huzur ve mutluluğun hiç eksik olmayacağına yorulur. Hane içinde huzur ve mutluluk hakim bir şekilde yaşanacak hayata işaret eder.

Rüyada annenin ve babanın elini öpmek, rüya sahibinin annesine ve babasına ne denli düşkün olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin hayırlı ve iyi niyetli bir evlat olduğuna yorulur.

Rüyada sevgilinin elini öpmek, ona karşı duyulan aşka ve masumane sevgiye yorulur. Ayrıca rüya sahibinin sevdiği kimseye çok düşkün olduğu ve onun için her şeyi yapabileceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada birinin dudağını öptüğünü görmek, kişinin çevresinden gelecek maddi ve manevi desteğe yorulur. Yakın zamanda çok yakınlarından çeşitli konularda yardım isteyeceği ve bu sayede problemlerinin çözeceği anlamına gelir.

Yakın vakitte gelecek büyük kazanca delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve rızkının artacağına yorulur.

Rüyada el öpmek çok hayırlıdır, her şeyde bereket olacağına ve düş sahibini evlat sahibi olacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada el öpmek bu arada itibar görmeye delalet eder. Bir kimse rüyasında hiç tanımadığı ve önceden hiç görmediği birinin elini öperse bu onun etrafında hep iyi anıldığının, sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir.Bir kimse rüyasında can vermiş birinin elini öperse şayet herkes tarafından sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir. Bu kişiye herkes çok güvenir ve her yaptığı işi takdir eder ve onu destekler.

Bir kimse rüyasında anne ve babasının elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin anne ve babasına olan bağının kuvvetli olduğuna ve aile kavramını çok önemsediği anlamına gelir.

Bir kimse rüyasında karısının elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin aile içi muhteşem bir huzur ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada sevgilisinin yada nişanlısının elini öptüğünü görmek, sevgiliye karşı olan hassasiyeti ve düşkünlüğü gösterir. Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü gören erkek veya kadın sevgilisine sevgi ile bağlı olduğu ve onu safiyane duygularla seviyor demektir.