Rüyada Duş Almak

Rüyada duş almak, diyanet yorumu olarak da, ruhen temizlenmeye, dert ve gamı geride bırakmaya, huzur bulmaya işaret eder. Rüyada duş aldığını görmek, maddi ve manevi külfet ve sorumluluklardan kurtulmaya, yaşama keyfi ve esenlik görmeye tabir edilir. Aynı zamanda başarılarınıza engel olma çabası içinde olan her türlü fitneci, dolandırıcı ve kötü niyetli kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmaya yorumlanmıştır. İhya yorumuna göre ise, sağlığa, zindeliğe, hayattan keyif almaya, eğlenip gülmeye rivayet edilir.

Rüyada duş aldığınızı gördüyseniz , uzun zamandan beri kafanıza takmış olduğunuz şeyi en sonunda sileceğinize , o dertten kurtulduktan sonra büyük bir feraha kavuşacağınıza yorulur.Bunların yanı sıra sıkıntılardan ve dertlerden arınıp huzur bulacağınıza , refah içerisinde bir yaşam süreceğinize , birçok kişiye yardım edeceğinize işaret eder.Rüyayı gören kişi başarılı , mutlu ve sağlıklı olacağına , işlerini en sonunda yoluna koyacağına delalet eder.

Rüyada kıyafetlerle duş almak, gelecek adına yenilik içinde olmaya, bazen de kişiyi derinden etkileyecek bir haber almaya delalet eder. Düş sahibinin geçmişte attığı hatalı adımları tamamen geride bırakmasına yorumlanır.

Rüyada sokakta duş almak, düş sahibinin ün ve şerefinin zarar göreceğini gösterir. Toplum tarafından dışlanmaya, uygun olmayan bir davranış sergilemeye, mahçup olmaya, küçük düşmeye delalet eder.

Rüyada başkasının duş aldığını görmek, yakın bir tanıdık ise, bu kişiye atılan iftira ve dedikodudan temize çıkacağını gösterir. Hayırlı sonuçlar almaya, bu kişi ile olan dostluk ve el birliğine delalet eder.

Rüyada duş almak için soyunmak, geçmişe sünger çekmeye, hatalı olan işlerinizi bırakmaya, yanlıştan dönmeye işaret eder. Gören kişi için gelecek adına olumlu kararlar alacağına, bu zamana kadar ki kötü çevre ve arkadaşlıkları terk edeceğini gösterir.

Rüyada camide duş almak, temiz bir kalbe, gönülden yapılan tövbeye işaret eder. Günah ve haramdan uzaklaşmaya, rüya sahibinin yaşamını anlamlı kılmak adına uğraş içinde olmasına rivayet edilir.

Rüyada banyo yaptığını görmek, üzerinize yük olan sıkıntıların biteceğine, helal olana yönelmeye işaret eder. Rızkın temiz ve alın teri ile kazanılacağını gösterir. Aynı zamanda manevi olarak huzur içinde hissedeceğiniz zamanların yakın olduğunu bildirir.

Rüyada sıcak su ile duş almak, düş sahibinin ufak sorunlar haricinde sıkıntı yaşamayacağını bildirir. Sağlık ve şifa bulmaya, fiziken ve ruhen zindelik olarak da tabir edilir.

Rüyada soğuk su ile duş almak, üzücü olaylar yaşanacağına, zengin için mal kaybına, ticaret ehli için malın değer kaybetmesine işaret eder. Zor günlerin yakın bir gelecekte sizi beklediğini gösterir.

Rüyanın anlamı ile de bağlantılı olarak kişinin adeta temizleneceğine ve ruhen saflığa, sağlığa, temize kavuşacağına delalet eder. Tüm sıkıntılarının su gibi akıp gideceğine en sonunda dua ettiği ve olmasını dilediği şeylerin olacağına, kendisine olan güvenin de günden güne artacağına haber verir. Kişinin ailesinde olan manevi sıkıntılarının ve kavgaların, tartışmaların son bulacağına, ikili ilişkisinde yine olan kavga ve tartışmaların, tatsızlıkların biteceğine işaret eder. Maddi sıkıntısı varsa da tüm borçlarını ödeyerek kendisini temize ulaştıracağına, mutluluğa ereceğine ve maddi yönden artık bolluk bereket içinde olacağına haber eder. Bunun yanında sağlık sorunları olan biri ise sorunlarını çözerek artık daha sağlıklı ve dinç olacağına haber eder.

Rüyada Duş Aldığını Görmek

Uzun zamandan beri kafasını kurcalayan ve geçmişten unutamadığı bazı dertlerini en sonunda kafasından sileceğine ve onlardan kurtulacağına işaret eder. Mutluluğa ve dertlerden arınarak huzura ermeye, refah içinde yaşam sürmeye, etrafına da bunu öğretmeye delalet eder. Başarılı, mutlu ve sağlıklı bir gelecek için kendisi emek verecek ve en sonunda işler yolunda giderek diledikleri yerine gelecektir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Kendisini sıkıntılardan ve kötülüklerden arındıracağına ve özellikle de civarında bulunan bazı kimselerden kurtulmaya, onları hayatından çıkarmaya işaret eder. Dert olarak gördüklerine uzunca zaman gülerek bakacağına ve en sonunda huzura ererek mutlu olacağına, kafasının olduğunca rahat edeceğine haber eder.